Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
(Je)Biodīzelis
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
būs līdz 1. oktobrim jāiepērk sev dažus m3 rezerves tīra bencīna Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lejiet 98 un viss bus chiki...
nu labi, biki dargak snak... bet ja nemaina markas karu reizi kad lej benju, tad to ta nejut... un ta starpiba kompensejas ar jau ar 1 braucienu uz bodi pec piena.. kuru var izlaist, vai aiziet uz bodi ar kajam vai ar felli aizbraukt Wink

es jau vairakus gadus leju tikai 98 gan auto, gan mo, gan zales plavejam un motorzagjim... neviens nav sudzejies par zupas kvalitati.. Smile

a ir kada nojausma kas notiks ar saljeru? to tach ari boidegvieles, ne? un tad gan visiem komonreiliem un smalkajam sprauslam bus chau, ne?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KriXis rakstīja:
būs līdz 1. oktobrim jāiepērk sev dažus m3 rezerves tīra bencīna Wink


palasi apakaļ...
Sen jau visi brauc ar spirt, jo sevišķi 98-ā lietotāji.
Spirts paceļ oktānu  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
KriXis rakstīja:
būs līdz 1. oktobrim jāiepērk sev dažus m3 rezerves tīra bencīna Wink


palasi apakaļ...
Sen jau visi brauc ar spirt, jo sevišķi 98-ā lietotāji.
Spirts paceļ oktānu  Rolling Eyes


par 98 + spirkjik neko neatradu... esmu sapratis, ka 98 netiks skjaidits... ir kads avots, kas apgalvo pretejo?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hindo rakstīja:
Es tikai zinu vienu, ka kaimiņš GOLF III GTD lēja iekšā to šņegu. Pēc 2 mēnešiem vairs tikai ar uzvilkšanu varēja piedarbināt un piedevām spļaujot pilnīgi melnus dūmus! Iemesls: RAŽOTĀJS NEPAREDZ DĪZEĻDEGVIELAS VIETĀ LIET BIODĪZELI. Cik tika novērots, veidojas nenormāli nosēdumi, jo mašīnām, kuras paredzētas (i)biodīzelim, ir citādāka izplūdes sistēmas uzbūve vai kaut kā tā. Pagāzējot, TA toč nelaidīs cauri, ja līdz turienei tiksi veiksmīgi. Wink

Kāda tur ekonomija, ja motors aizd%^&$^%!!


Man bija 1.9 D pasāts 90tā gada, kas bio ēda kā šņakst. Bija tikai dažas trubiņas jānomaina u sjo.

Kā jau palaidnieks teica - visai nāvējošs visādām gumijiņām, bet tiek ražoti arī bio-noturīgi analogi un nomaiņa ir 1x pasākums. Cik tas maksā JTD augstspiediena sīknim - neprasiet, pasāta sūkņa pārlasīšana (ko tēvs izveica pēc izggadējas braukšanas ar bio - tas pats pasāts) maksāja kaut kādu sotaku.

Uzreiz pēc pārejas aiziet ciet un jāmaina degvielas filtrs, jo bio atšķaida nosēdumus bākā, kas iestrēgst filtrā. Toties pēc tam bāka tīra Smile


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es nesapratu īsti. Jāpāriet uz 98 tagad vai tas jau ir tāda pati inde, kā tagad būs 95?

Un ja es visu laiku esmu lējis 95 vai varu tagad liet 98?


_________________
Ex 156 2.0TS Selespeed
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ko jūs te springstat? Vai tiešām kāds reāli iedomājas, ka nopietni degvielas tirgotāji palaistu mazumtirdzniecībā biopiedevas tāpat vien, prieka pēc, bez testēšanas utml., kā rezultātā iet bojā dzinējam svarīgas daļas? c
Es nerunāju par veciem dīzeļpasātiem, dīzeļaudi, dīzeļbmw un dīzeļalfām - jo mazāk to būs uz ceļiem, jo visi būs laimīgāki. Twisted Evil


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Ko jūs te springstat? Vai tiešām kāds reāli iedomājas, ka nopietni degvielas tirgotāji palaistu mazumtirdzniecībā biopiedevas tāpat vien, prieka pēc, bez testēšanas utml., kā rezultātā iet bojā dzinējam svarīgas daļas? c
Es nerunāju par veciem dīzeļpasātiem, dīzeļaudi, dīzeļbmw un dīzeļalfām - jo mazāk to būs uz ceļiem, jo visi būs laimīgāki. Twisted Evil


Very Happy
Nu nav tas pankūddiesels tik kaitīgs un nav pencīnvāgeni tik veselīgi... Very Happy

P.S.
Kaut zināmā mērā Respect naidu pret dieseliem, jo man ir arī ir līdzīgs un spēcīgs naids, tik bret bezjēdzīgiem bobikiem un uazikiem... shura


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Manu naidu jau visi zin. Šorīt nācu pārmaiņas pēc ar K2 uz darbu atkal - VISS CENTRS smird pēc visiem tiem kūpošajiem augikiem un bumeriem. Sukas, bļeģ! violent


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PS: atceros, kaut kad miljards gadus atpakaļ, braucot slēpot uz Austriju, Čehijā iešļācām Transportstera bākā biodīzeli.
1) bija JŪTAMI lētāks par parasto
2) smuki zmaržoja pēc pankūciņām, nevis pēc ikarusa emo


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Manu naidu jau visi zin. Šorīt nācu pārmaiņas pēc ar K2 uz darbu atkal - VISS CENTRS smird pēc visiem tiem kūpošajiem augikiem un bumeriem. Sukas, bļeģ! violent


+1 ipasi smird vesos rudens ritos, skebina vel vairak, kad kads blakus uzpipe 8:00 no rita mozaika

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
PS: atceros, kaut kad miljards gadus atpakaļ, braucot slēpot uz Austriju, Čehijā iešļācām Transportstera bākā biodīzeli.
1) bija JŪTAMI lētāks par parasto
2) smuki zmaržoja pēc pankūciņām, nevis pēc ikarusa emo


es vācijā tankštellē vaicāju, kur pankūkas cepās izrādās vācietis savu bidieslbarotu pasraķu peišķīla... aiwa


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Varu padalīties:
Spainis145 ar biodizeli uz šosejas bija reāli bistams, jo apdzīt kādu bija stipri grūtāk...
3 bakas izbraucu un turpināju vien liet veco labo seļ... paris santinmu dēl ko gada laika ietaupa nav ta verts.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
atlikt dir$anu  Exclamation

Jebkuri veci motori smird un kratās. Dīzeļi redzamāk/jūtamāk, benzīni - indīgāk.  Mad

Dizelinis ir laps  056

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pēc ~1 gada tas tavs jaunais dīzelis tāpat smirdēs Razz


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database