Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
(Je)Biodīzelis
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Pēc ~1 gada tas tavs jaunais dīzelis tāpat smirdēs Razz


viss atkarīgs no kvēpu filtra un katalizatoru esamības/aiztirstības/izravētības... Wink
tas ka pencīnniekam nav kvēpu nenozīmē, ka tas ir veselīgāks! Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Runājot pa kvēpiem... Pirms apskates atvienojot gaisa meritaju... dīzelim to koificentu var dabūt ap 1 vai zem 1..neaceros cik bija... labi laikam sadeg  piip

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Pēc ~1 gada tas tavs jaunais dīzelis tāpat smirdēs Razz


nedomāju gan.  Wink

Saprātīga expluatācija + laba degviela ļauj ar dīzeli gasēt gana ilgi. :shura_$%^_kapeiku:

Pieļauju, ka ar "~ 1 gadu" biji domājis "ilgāku laika brīsniņu", jo ja 2 g.v. alfai ar 40.000 noskrējienu pieliek vēl 1 gadu un 20.000 km imho nemainīsies NEKAS
Bat arī ilgāks brīsniņš mani nesatrauc. Eiropā ar dīzeļiem brauc ilgi un laimīgi. Ne1 pat nedomā apjāt TUV/MOT. Lai kvalificētos gana bargajām normām nomaina katalizatorus un DPF un gasē tālāk...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
nomaina katalizatorus un DPF un gasē tālāk...


vai LV arī to dara?  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
nomaina katalizatorus un DPF un gasē tālāk...


vai LV arī to dara?  naac


pie mums visi čakarē nervus Ogam emo  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paskatijos vecos topikus, izdomāju iespazmot te.

Piezogas aizdomas, ka statoils ar [je]biodīzeli ir kautko sadir$is. Man ir palielinājioes degvielas patēriņš. Par apm litru. Gan bobikam, gan alfai.
Veicu testa braucienus ar nesti un lukoili. Vismaz pagaidām izskatās, ka tā nav mašīnas vaina, bet tieši statoila dīzelis  Mad

Mocis ar nestes bendžu iet jautrāk, mazāk purina  Evil or Very Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
taa kaa tas viss naak no vienas mucas vecmiilgraavii, tad vienalga kuraa tankaa lejies - tas viss buus skandinaavu ievestais, ne? esmu ieverojis, ka pilseetas stuukjos man pateerinsh pieaudzis, bet kopiigais taads pats - izliidzinaas uz tiltiem, krasta ielas utt. tie pashi 6,5 litri. skjiet, ka tomeer manas iedomas nekas vairaak.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
taa kaa tas viss naak no vienas mucas vecmiilgraavii, tad vienalga kuraa tankaa lejies - tas viss buus skandinaavu ievestais, ne? esmu ieverojis, ka pilseetas stuukjos man pateerinsh pieaudzis, bet kopiigais taads pats - izliidzinaas uz tiltiem, krasta ielas utt. tie pashi 6,5 litri. skjiet, ka tomeer manas iedomas nekas vairaak.


+1 par identiskaaam blakusstaavoshaam mucaam vecmilgraavii kuraam atskiraas tikai uzliime: neste/statoil

Pac pildos lukoil, savu subjektiivi-objektiivu iemeslu vadīts

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Integra rakstīja:
Trax rakstīja:
taa kaa tas viss naak no vienas mucas vecmiilgraavii, tad vienalga kuraa tankaa lejies - tas viss buus skandinaavu ievestais, ne? esmu ieverojis, ka pilseetas stuukjos man pateerinsh pieaudzis, bet kopiigais taads pats - izliidzinaas uz tiltiem, krasta ielas utt. tie pashi 6,5 litri. skjiet, ka tomeer manas iedomas nekas vairaak.


+1 par identiskaaam blakusstaavoshaam mucaam vecmilgraavii kuraam atskiraas tikai uzliime: neste/statoil

Pac pildos lukoil, savu subjektiivi-objektiivu iemeslu vadīts


Šis imho arī ir sen jau izrunāts. Pamatzupa visiem viena - no lielās mucas Vecmilgrāvī. Atšķiras PIEDEVAS Exclamation, sūkņu kalibrējumi "pieļaujamās kļūdas" robežās utt. Bet par šo labāk lai komentē kāds speciālists.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hmm.. nezināju ka aviācijā jau tik tālu tikuši ar alternatīvās enerģijas izmantošanu  eek1
http://news.bbc.co.uk/2/hi/science_and_environment/10534960.stm


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lejos tikai LUKOIL, un visi man zināmie šosejas gonščegi arī sportiniekiem lej LUKOIL 98... Statoil un Neste ignorēju līdz brīdim, ja nav variantu...

Un tam ir savi iemesli, un patēriņš un auto uzvedība ar LUKOIL benžu ir labāki! Viennozīmīgi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jvanks rakstīja:
Lejos tikai LUKOIL, un visi man zināmie šosejas gonščegi arī sportiniekiem lej LUKOIL 98... Statoil un Neste ignorēju līdz brīdim, ja nav variantu...

Un tam ir savi iemesli, un patēriņš un auto uzvedība ar LUKOIL benžu ir labāki! Viennozīmīgi.


Piekrist Wink
Ar nestes 95 kaut kā benža ātri beidzās, ar Lukoila 98 sanāk labāk iemīlēt kapeiku braucot pagarus attālumus (Rīga-Daugavpils). Pagaidām gan subjektīvi, bet varētu būt 7-8litri uz 100km, iepriekš uzskatīju ka 10 litri ir OK Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hmmm, izklausās, ka būs jānotestē lukoil 98-tais.....  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šodien ielēju 1.5 gadus vecu Statoila (jebio) dīzeli, bija bišķīt aizķēries, un ziniet nekūp.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es visu laiku braucu ar Statoil 98to, kaut kad nesen ielēju nestes 98 un atšķirība ir ļoti jūtama uz pedāli.... ar Nestes degvielu jūtami mazāk jaudas.. Sad


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database