Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
(Je)Biodīzelis
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaspars rakstīja:
es visu laiku braucu ar Statoil 98to, kaut kad nesen ielēju nestes 98 un atšķirība ir ļoti jūtama uz pedāli.... ar Nestes degvielu jūtami mazāk jaudas.. Sad


man ir otradaki noverojumi hmm par Lukoil 98-to dzirdeti labi vardi, bet meginats nav, nesanak pa celam. isteniba man nav ne jausmas, kur ir kads Lukoil?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
LUKOIL - Lubanas ielas DEPO (blakus), Krasta iela virzienā uz centru (pirms Mols), Mežciema SKY stāvlaukumā...

Tie ir mani iecienītie, bet ir jau vēl Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
isteniba man nav ne jausmas, kur ir kads Lukoil?


... naac  http://www.lukoil.lv/index.php?&403 ...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tīri psiholoģiski liekas ka Statoil 95 iet sliktāk kā Neste 95. Hz kapēc.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Tīri psiholoģiski liekas ka Statoil 95 iet sliktāk kā Neste 95. Hz kapēc.

Cenas pēc.
Tāpat kā man ar espresso. tas uzpirksteņa tilpuma brūnais šķidrums neiet lejā, ja maksā latspiecdesmit. Vismaz pēc tam, kad kautkas līdzīgs, ja ne tiešām labāks, ir baudīts pa 70 saņiem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Paskatijos vecos topikus, izdomāju iespazmot te.

Piezogas aizdomas, ka statoils ar [je]biodīzeli ir kautko sadir$is. Man ir palielinājioes degvielas patēriņš. Par apm litru. Gan bobikam, gan alfai.
Veicu testa braucienus ar nesti un lukoili. Vismaz pagaidām izskatās, ka tā nav mašīnas vaina, bet tieši statoila dīzelis  Mad

Mocis ar nestes bendžu iet jautrāk, mazāk purina  Evil or Very Mad


+1 STATOILU laižu garām. Kāpēc jāpārmaksā par neko?

Mīļākās uzpildes stacijas ir tās kurās lej degvielu precīzi t.i. TREST uz deglava ielas, uz maskavas ielas, uz ulmaņa gatves, pie salaspils un uz katrīnas dambja. Nezinu kā sauc, bet biķernieku ielas galā pirms tallinas šosejas labajā pusē ir pat ļoti oki doki un ādažos viada. Pārējos tankus cenšos ignorēt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Tīri psiholoģiski liekas ka Statoil 95 iet sliktāk kā Neste 95. Hz kapēc.

nez kāpēc bet iepriekšēja 155 mēdza uzreiz nepielekt pēc statoila 95 shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Fans rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
Paskatijos vecos topikus, izdomāju iespazmot te.

Piezogas aizdomas, ka statoils ar [je]biodīzeli ir kautko sadir$is. Man ir palielinājioes degvielas patēriņš. Par apm litru. Gan bobikam, gan alfai.
Veicu testa braucienus ar nesti un lukoili. Vismaz pagaidām izskatās, ka tā nav mašīnas vaina, bet tieši statoila dīzelis  Mad

Mocis ar nestes bendžu iet jautrāk, mazāk purina  Evil or Very Mad


+1 STATOILU laižu garām. Kāpēc jāpārmaksā par neko?

Mīļākās uzpildes stacijas ir tās kurās lej degvielu precīzi t.i. TREST uz deglava ielas, uz maskavas ielas, uz ulmaņa gatves, pie salaspils un uz katrīnas dambja. Nezinu kā sauc, bet biķernieku ielas galā pirms tallinas šosejas labajā pusē ir pat ļoti oki doki un ādažos viada. Pārējos tankus cenšos ignorēt.


..jāpārmaksā par neko.. - redz, "jāpārmaksā" tie 50 santīmu uz bāku, par kuriem tāpat patiesībā nevar neko prātīgu nopirkt, bet atļaušos nedaudz slēpto reklāmu Very Happy - Tu dabon 1) garantiju, ka sliktas degvielas dēļ radītos zaudējumus Tev apmaksās + uz remonta laiku piešķirs auto, 2) Tu vienmēr vari ieiet tīrā WC atliet, 3) pie kases nestrādās kkāds urļiks un nemēģinās Tevi apčakarēt 4) Tev ir kur nomazgāt stiklus un piepūst riepas/bumbas/felli, šķiet, kādu pusi droši vien esmu aizmirsis, bet doma puslīdz skaidra Smile  

Katrs izvēlas sev piemērotāko..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
No apkalpošanas viedokļa jā - Statoil man patīk vislabāk.
Tādēļ daru kā krāniņš, pildu degvielu Nestē un ēdu hotdogus/pumpēju riepas/mazgāju stiklu un atleju Statiņā aiwa


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mīļākās uzpildes stacijas ir tās kurās lej degvielu precīzi t.i. TREST uz deglava ielas, uz maskavas ielas, uz ulmaņa gatves, pie salaspils un uz katrīnas dambja. Nezinu kā sauc, bet biķernieku ielas galā pirms tallinas šosejas labajā pusē ir pat ļoti oki doki un ādažos viada. Pārējos tankus cenšos ignorēt.[/quote]

To DUSu Biķernieku iela galā sauc "Tilpums", atcerējos, jo neparasts nosaukums, nekur citur tādu neesmu redzējis.
Pats pēdējā laikā apmeklēju automātiskās stacijas, jo to pievienoto vērtību, par kuru jāpiemaksā statoilos, ikdienā man kā reiz nevajag. Gribās ātrāk ielieties un samaksāt, nevis stāvēt rindā aiz trīs večiem, kuri gaida "cīsiņus bulkā".

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es pa laikam ieleju ari statoila, bet man nepatik viena lieta- bridi, kad esmu pielejis baku 98-ta un gribu atskaitit statoilam kadus 50ls man pie kases prieksa stav j.k., ega, Fans un vel paritis gudrinieku, kam katram vajag hotdogu, vienam ar sinepem un frankfurtes cisinu, otram ar kecupu un videji ceptu kotleti, tresajam bez sipoliem, un ceturtais vel ir izlemis iegadaties octu. ta nu es tur pavadu kadas minutes 20  Evil or Very Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
+ vēl tie dauņi, kuri nevar nolikt savas miskastes stāvvietā, bet piebrauc pie durvīm un sūkņiem un tad iet tur šopot  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
es pa laikam ieleju ari statoila, bet man nepatik viena lieta- bridi, kad esmu pielejis baku 98-ta un gribu atskaitit statoilam kadus 50ls man pie kases prieksa stav j.k., ega, Fans un vel paritis gudrinieku, kam katram vajag hotdogu, vienam ar sinepem un frankfurtes cisinu, otram ar kecupu un videji ceptu kotleti, tresajam bez sipoliem, un ceturtais vel ir izlemis iegadaties octu. ta nu es tur pavadu kadas minutes 20  Evil or Very Mad

 ahahahahahaaa

Neste tādā ziņā rullē, ja ir brīvs - pildies, beigās samaksā ar rēķinu super
Ir vēl viens bonus Nestei salīdzinot ar Statiņu, tiem kam zālespļāvēji, da motorzāģi - tur neaizliedz pildīt dažādās tvertnēs. Vienreiz Statiņā aplauza, ka neļāva iepildīt degvielu eļļas kannā - itkā sprādziena risks. Drošvien jau pamatoti, bet pēc tā aizbraucu uz Nesti un mierīgi ietecināju kanniņā naac


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
es pa laikam ieleju ari statoila, bet man nepatik viena lieta- bridi, kad esmu pielejis baku 98-ta un gribu atskaitit statoilam kadus 50ls man pie kases prieksa stav j.k., ega, Fans un vel paritis gudrinieku, kam katram vajag hotdogu, vienam ar sinepem un frankfurtes cisinu, otram ar kecupu un videji ceptu kotleti, tresajam bez sipoliem, un ceturtais vel ir izlemis iegadaties octu. ta nu es tur pavadu kadas minutes 20  Evil or Very Mad

nu tad nepildies Jēkabpilī shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
elbee rakstīja:
es pa laikam ieleju ari statoila, bet man nepatik viena lieta- bridi, kad esmu pielejis baku 98-ta un gribu atskaitit statoilam kadus 50ls man pie kases prieksa stav j.k., ega, Fans un vel paritis gudrinieku, kam katram vajag hotdogu, vienam ar sinepem un frankfurtes cisinu, otram ar kecupu un videji ceptu kotleti, tresajam bez sipoliem, un ceturtais vel ir izlemis iegadaties octu. ta nu es tur pavadu kadas minutes 20  Evil or Very Mad

 ahahahahahaaa

Neste tādā ziņā rullē, ja ir brīvs - pildies, beigās samaksā ar rēķinu super
Ir vēl viens bonus Nestei salīdzinot ar Statiņu, tiem kam zālespļāvēji, da motorzāģi - tur neaizliedz pildīt dažādās tvertnēs. Vienreiz Statiņā aplauza, ka neļāva iepildīt degvielu eļļas kannā - itkā sprādziena risks. Drošvien jau pamatoti, bet pēc tā aizbraucu uz Nesti un mierīgi ietecināju kanniņā naac


Pašam man ir flip-up ķivere, bet statoilī dažiem ir sanācis murgaini ar moču uzpildi
Citāts:
Pēcis:   pagājušajā nedēļā iebraucu statoilā pildīties bik doma nomazgāt ķiverei stiklu, bet nebij īpaši daudz laika), šamie paspēja atslēgt sūkni un rādīja pa logu lai novelku ķiveri. pretī parādiju fakuci, nosviedu pistoli zemē un aizbraucu uz nesti pildīties.


 ahahahahahaaa  ahahahahahaaa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database