Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
(Je)Biodīzelis
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
elbee rakstīja:
es pa laikam ieleju ari statoila, bet man nepatik viena lieta- bridi, kad esmu pielejis baku 98-ta un gribu atskaitit statoilam kadus 50ls man pie kases prieksa stav j.k., ega, Fans un vel paritis gudrinieku, kam katram vajag hotdogu, vienam ar sinepem un frankfurtes cisinu, otram ar kecupu un videji ceptu kotleti, tresajam bez sipoliem, un ceturtais vel ir izlemis iegadaties octu. ta nu es tur pavadu kadas minutes 20  Evil or Very Mad

 ahahahahahaaa

Neste tādā ziņā rullē, ja ir brīvs - pildies, beigās samaksā ar rēķinu super
Ir vēl viens bonus Nestei salīdzinot ar Statiņu, tiem kam zālespļāvēji, da motorzāģi - tur neaizliedz pildīt dažādās tvertnēs. Vienreiz Statiņā aplauza, ka neļāva iepildīt degvielu eļļas kannā - itkā sprādziena risks. Drošvien jau pamatoti, bet pēc tā aizbraucu uz Nesti un mierīgi ietecināju kanniņā naac


nu jā, negribētos jau, ka Tev pie blakus sūkņa kāds izlaistās ar benžu, un trāpa arī Tev, lai gan jāatzīst, pa retam tie noteikumi šķiet mazliet pārspīlēti Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
njaa, ir tada fiicha... ir pat bridinajuma zimes redzetas, ka kjiveres ir janovelk.
Pienemu, ka tas ir delj tiem asprashiem - degvielas zagljiem, tiri lai tavu fizionomiju varetu iemuzinat noverosanas kameraas.

agrak pildijos statitii, bet kops kada laika jau pildos lukoilii. isti nevaru saprast, vai ir labak, vai nav? laikam japamegina kadreiz atkal ieleities statii.

mazas kaktu bodes ala tilpums vai liepins neizmantoju un apbraucu ar liikumu. tas cenu atskiribas jau nav tik saldas lai risketu ar dagvielas kvalitati un apkalposanu/servisu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaneelis rakstīja:


nu jā, negribētos jau, ka Tev pie blakus sūkņa kāds izlaistās ar benžu, un trāpa arī Tev, lai gan jāatzīst, pa retam tie noteikumi šķiet mazliet pārspīlēti Smile


Neesmu ne redzeejis, ne dzirdeejis, ne pasham taa gadijies ... bet nu es nestraadaaju benjtankaa un aridzan tankshtelles cauru dienu nemonitoreeju ...

kopsh ieviesti nestes automaati 99% tur ari pildos ... ari somos

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaa normaals heiteris kursh dziivo salaspilii un ir saskaaries ar TREST gadiijumos kad mashiina liidz rumbulas lukoilam buutu jaastum ir arii pildiits trestaa, cenaaam nav nekaads sakars ar limonaadi, paardeveeja uz tevi skataas taakaa tu buutu vinjas meitu piesmeejis un attiecaas taapat (nee nu kas zin mosh ir gadiijies Laughing ), par to cik daudz var nobraukt vispaar nepiebildiishu ~20%  mazaaak nekaa dajebkuraa citaa tankaa iepildot, vareetu piebilst ka auto neiet, bet uz jaudas stendu nevedu! katraa zinjaa ja man pat buutu 2ais golfs(no offence) diez vai mana izveele kristu uz shamo iestaadi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Te jau saturs vairs neiet kopā ar virsrakstu. Vajadzētu uztaisīt jaunu topiku, kur apspriest dažādas degvielas uzpildes stacijas, atgadījumus tajās un tā...

Par TRESTu- man šķiet,ka nav ne vainas.
Galvenais, uzsmaidīt dāmai, kas stāv pie kases. I rekvizītus ieklabina (neskatoties, ka tādēļ rinda sastājas), i pasūdzas, cik karsti, reiz, biju pazaudējis čeku (ar ieklabinātiem rekvizītiem, samaksātu ar firmas karti)- sākumā  Confused  apskaidroja, ka kopijas uz vietas nestāv, Rolling Eyes bet piedāvāja risinājumu- piemeklēt no čupas ar čekiem bez rekvizītiem (izvilka speciāli atlasītu čupiņu, sakārtotu pa mēnešiem)...

Par savu naudu mēdzu liet lukoila (bijušajos unox) vai nestes automātos,
bet ja vajag ar rekvizītiem, tad trestā, ziemeļu naftā un kuršos... Statoilā ne, jo kaitina tās rindas pēc cīsiem, un čeki ir nepraktiski liela izmēra palagi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
es pa laikam ieleju ari statoila, bet man nepatik viena lieta- bridi, kad esmu pielejis baku 98-ta un gribu atskaitit statoilam kadus 50ls man pie kases prieksa stav j.k., ega, Fans un vel paritis gudrinieku, kam katram vajag hotdogu, vienam ar sinepem un frankfurtes cisinu, otram ar kecupu un videji ceptu kotleti, tresajam bez sipoliem, un ceturtais vel ir izlemis iegadaties octu. ta nu es tur pavadu kadas minutes 20  Evil or Very Mad


Fanu iekšā nejauc! Fans Statoilā pat cigaretes nepērk Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tagad novirzamies uz teemu kur Fans pērk, cigaretes, kāda ir to cenas/kvalitātes attiecība un cik ilgam laikam pietiek Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
karoč izdomāju migrēt prom no statoiļa

Nestei fantastiskā attieksme. Atbildīgais cilvēks, kurš runā par atlaidēm, šodien nav uz vietas. Zvani rīt... Shocked  
Vēl tas sarunas formāts ievirzijās nu apmēram - no ko tu te gaudo
Tā arī pateicu - mīļo bērniņ, nav tā ka es te diedelēju kautkādas kapeciņas. Pagājušajā gadā par degvielu samaksāju ap 10.000 Ls. Un ja tas tavs džeks grib man kaut ko pateikt, lai viņš man piezvana rīt no 1000 līdz 1200.
Pamēģiniet atcerēties, ka jūs neesiet vienīgie piegādātāju LV. Ienācāt kā pirmie rietumnieki un vismaz 3 firmas jūs sen un stabili ir apskrējušas. Tas arī ir tās tavas attieksmes rezultāts  Mad

A lukoilā vnk baklažāns. Pa ausu galam dzirdu, ka sekretāre sauc epastu, uz kuru nosūtīt piedāvājumu. Pēc laika kautkas nesanāk, sūta man.
A tur skaistule epasta adresi tā arī pierakstijusi, kā mana sekretāre teikusi: meil@b....com. Doh!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Fans rakstīja:
elbee rakstīja:
es pa laikam ieleju ari statoila, bet man nepatik viena lieta- bridi, kad esmu pielejis baku 98-ta un gribu atskaitit statoilam kadus 50ls man pie kases prieksa stav j.k., ega, Fans un vel paritis gudrinieku, kam katram vajag hotdogu, vienam ar sinepem un frankfurtes cisinu, otram ar kecupu un videji ceptu kotleti, tresajam bez sipoliem, un ceturtais vel ir izlemis iegadaties octu. ta nu es tur pavadu kadas minutes 20  Evil or Very Mad


Fanu iekšā nejauc! Fans Statoilā pat cigaretes nepērk Smile


Tādēļ no tāda viedokļa patīk neste - piebrauc, iedod karti vai naudu automātam un pildi. Nav jāiet uz kasi utt.
Savukārt patīk Lucoil ar atlaidi 2 sant./l. Smile Lejot pilnu bāku, piemetu 50 sant. un sanāk cigarešu paciņa. Un nejau Red`n dead. Very Happy


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
karoč izdomāju migrēt prom no statoiļa

Nestei fantastiskā attieksme. Atbildīgais cilvēks, kurš runā par atlaidēm, šodien nav uz vietas. Zvani rīt... Shocked  
Vēl tas sarunas formāts ievirzijās nu apmēram - no ko tu te gaudo
Tā arī pateicu - mīļo bērniņ, nav tā ka es te diedelēju kautkādas kapeciņas. Pagājušajā gadā par degvielu samaksāju ap 10.000 Ls. Un ja tas tavs džeks grib man kaut ko pateikt, lai viņš man piezvana rīt no 1000 līdz 1200.
Pamēģiniet atcerēties, ka jūs neesiet vienīgie piegādātāju LV. Ienācāt kā pirmie rietumnieki un vismaz 3 firmas jūs sen un stabili ir apskrējušas. Tas arī ir tās tavas attieksmes rezultāts  Mad

A lukoilā vnk baklažāns. Pa ausu galam dzirdu, ka sekretāre sauc epastu, uz kuru nosūtīt piedāvājumu. Pēc laika kautkas nesanāk, sūta man.
A tur skaistule epasta adresi tā arī pierakstijusi, kā mana sekretāre teikusi: meil@b....com. Doh!


a kadelj jaiet prom no statika? cenu fators, diez vai.... vai slikti pret tevi attiecas? izskatas, ka citur ari nav medusmaize

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nikson, kaa tas ir kjiverei stiklu nomazgaat? ar to lielo auto stiklu birsti? :haa_haa_ralfinsh_njirdz:

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar Landroveru izbraukāju Vāciju. Lai būtu interesantāk, pie tankošanās pierakstiju km. Nu arī savilku kopā izmaksas.
Izmēģināju arī to vācu kraftstof sparen petroli (šells). Ar to patēriņš tiešām nokrita fantastiski, pie kam, braucot smagos apstākļos, bet nu gala rezultātā tomēr ceļa izmaksas ir 30 % lielākas, nekā ar mūsu, lēto degvielu.
LV lukoils parāda vislabāko rezultātu, bet tur es braucu ļoooti godīgi.
Vissliktāko rezultātu parādija vpower šells. To lēju pirms pašas D->PL robežas, un pa poliju diezgan sirdīgi kurināju pa bāni un veicu daudzas straujas apdzīšanas. Tāpēc to rezultātu nevar uzskatīt par ļoti objektīvu, bet nu pašam bija interesanti paskatīties
 Wink
 

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
izskataas adekvaati. man tikko gandriiz pasham mute palika valjaa peec esti brauciena - riiga-tallinn-riiga kopaa 680 km ar videejo pateerinju (celjaa neseenoju - visur +10-15kmh) 4,5 litri! protams visu laiku iznjemot apdziishanas manevrus ar kruiizkontroli. patiikami!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jeep Club forumā sākās diskusija par BIO D. Skatijos, kas šeit un tur ir rakstīts. Izdomāju pārcelt dažus komentārus uz Alfistiem. Varbūt noderēs.

Mario rakstīja:
Biodīzeļa galvenā problēma ir metanols, kas ir biodīzeļa sastāvā. Spirtam ir agresīvāka daba, kas neparedzētas gumijas un citas detaļas saēd pusgada laikā. Papildus spirtam ir tāda īpašība, ka šķīdina visus mēslus piesaista ūdeni, kas gadu laikā ir sakrājies bākā. Visa tā zafte tiek nogādāta vispirms uz filtru, un tad........ 70% autiņu pārejot uz B5 vai B100 pirmajā mēnesī aizrauj ciet degvielas filtru.  Tas arī ir galvenais iemesls, kāpēc daži ražotāji neiesaka lietot tīru biodīzeļdegvielu nesagatavotam autiņam. Ja, kas LR uz pašreizējo brīdi visi braucam ar 5% biodīzeļa piejaukumu. Metanols mazākā dozē, bet arī nonāk dīzeļautiņu bākās.
Nākamais ir tas ka 100% biodīzelis ir dabīgs produkts, viss dabīgais ar laiku sāk bojāties. Biodīzelim max glabāšanas laiks ir 4 mēneši. Pēc tam sāk notikt dabīgas reakcijas, nosēdumi, sadalīšanās utt.


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
il_Padrino rakstīja:
waza123 rakstīja:
Kāds nezinu servisu, kurš jau ir taisījis modifikāciju automobīļiem ?


TLK Motors var pielāgot tavu autiņu biodīzelim. Zvani 29279989 un meklē Andreju.

Īsti nezinu, kāds ir tas motors tavam Grandam, bet man liekas, ka 3.1 dīzelis nav Comon Rail. Ja tas tā ir, tad tavu autiņu var modificēt un piemērot Latvijā pieejamam BIO dīzelim.

Comon Rail motoriem neder Latvijā pieejamais dīzelis, jo tas saturot glicerīnus. Kā man stāstija, tad Comon Rail motoriem ir tādi DRV vārsti (Kruzis varētu laikam pastāstīt vairāk, ko tas vārsts dara). Glicerīni šo vārstu aizsitot ciet ļoti ātri. TLK Motors var arī Comon Rail motoru modificēt biodīzelim, bet Latvijās tankos pildīties nevarēsi vienalga.


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database