Atbildēt pie šī temata 7 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
(Je)Biodīzelis
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
graamatu neesmu lasijis, bet vaitad biodiizelim jauc spirtu klaat?  Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kurbel rakstīja:
graamatu neesmu lasijis, bet vaitad biodiizelim jauc spirtu klaat?  Confused


Biodīzeļa sastāvā ir Metanols, kas ir spirts, saukts arī par koka spirtu (http://en.wikipedia.org/wiki/Methanol). Cik es saprotu, tas gan netiek piejaukts klāt, bet rodas boidegvielas ražošanas procesā. Metanols tad arī ir vainīgais, kapēc gumija sāk kust. Tas arī reaģē ar nosēdumiem bākā un degvielas sistēmā. Rezultātā, tiek aizsisti degvielas viltri.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kurbel rakstīja:
graamatu neesmu lasijis, bet vaitad biodiizelim jauc spirtu klaat?  Confused


metilesteri - jeb esteri + metilspirts

a spirts kā reizi saēd gumijas degvielas šļaukas un šķīdina fosīlās degvielas nogulsnes...
kompresijas aisdedzes dzinējiem degšanai pa lielam (ja nav pačibējusi kompresija) ir po...
jautājums tikai kā tas eļļo augstspiediena sūkņus un cik sabiezē pie zemām temperatūrām


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vēl gan nekas nav beidzies, bet nu uzrakstīšu tāpat...

Džipistu forumā minētais drm vārsts laikam ir atgāzu recirkulācijas vārsts. Landroveram tas Vācijā esot izdomāja pateikt "čau"

Vācijā servī uz vietas tāda nebija, tāpēc turienes datrogeeki (jā, tagad aiwa labo mašīnas) atslēdza kaut kādu sensoru, to vārstu nobloķēja atvērā stāvoklī un tāds es atbraucu uz māju. Sekas nekādas neredzu. Varbūt auksts iet mazliet labāk nekā gāja 2 nedēļas atpakaļ. Grūti teikt, jo aukstu es nepedālēju un vasarā maz braucu ar mašīnu. Varbūt tas tabulā minētais mazliet palielinātais degv. patēriņš ir dēļ tiem sūdiņiem :hvz:

Vāciešu komentārs - tu mums neesi pirmais ar šādu problēmu, godīgi sakot tāda ir gandrīz visiem dīzeļiem virs 100k km nobraukuma. Bet tava mašīna ir ar vismazāko noskrējienu un šādu problēmu
85.000 km šodien man uz šiltes

Rīt baltikmotorā ieshēmota nomaiņa. Garantija  Cool
Vārstam esot jauna forma un izpildijums, iešot ilgāk par 100.000  Laughing

Vācijā benzīntankā bija uzraksts - dīzelim ir 8 % biopiedeva. Mums ir 5 % laikam ?

Degvielu esmu lējis TIKAI statolī, pēdējā laikā lukoilī. + pāris izbraucieni ārpus dievzemītes...


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Džipistu forumā minētais drm vārsts laikam ir atgāzu recirkulācijas vārsts...


Domāju, ka nav. Kad man par to DRV vārstu skaidroja, tad runāja par baltu supstanci, kas uzkrājas degvielas sistēmas šauros caurumiņos un kabatiņās. Tas, ķipa, esot glicerīns. Vēl man stāstija, ka Vācijā ar BIO D ir savādāk, jo tur tas tiek ražots mazliet savādāk. Mūsu BIO D esot daudz glicerīna, kas tad arī COMON RAIL motoriem radot problēmas. HVZ, vai tas tā ir, bet tā stāstija, cilvēki, kas agrāk būvēja dīzeļmotorus vilcieniem, bet tagad būvē laivām, kuģiem un ceļamkrāniem.

Lai kā tur būtu, neComon RAIL motorus viņi piemērot biodīzelim prot.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ķīmija 12. klasei

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Interesanti cik % bio piedevu ir Nestes dīzelī?
Jo pēdējā laika secinājums: kā ielej degvielu Nestē, tā aukstu vairs normāli pielaist nevar, vajag ilgi zāģet kamēr aiziet,  kad uzsilst. tad it kā normāli...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tutolli rakstīja:
Interesanti cik % bio piedevu ir Nestes dīzelī?
Jo pēdējā laika secinājums: kā ielej degvielu Nestē, tā aukstu vairs normāli pielaist nevar, vajag ilgi zāģet kamēr aiziet,  kad uzsilst. tad it kā normāli...

Testēju NESTI un pēc pilnām 3 bākām atgriezos pie STATOILa. NESTEi lielāks degvielas patēriņš.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Neste:  http://auto.delfi.lv/zinas/latvija/neste-sak-tirgot-ziemas-dizeldegvielu-bez-bio-piejaukuma.d?id=34564109

Statoil: http://auto.delfi.lv/zinas/latvija/statoil-dizeldegvielu-ar-bio-piejaukumu-tirgos-lidz-oktobra-beigam.d?id=34564251

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaspars D rakstīja:
Neste:  http://auto.delfi.lv/zinas/latvija/neste-sak-tirgot-ziemas-dizeldegvielu-bez-bio-piejaukuma.d?id=34564109

Statoil: http://auto.delfi.lv/zinas/latvija/statoil-dizeldegvielu-ar-bio-piejaukumu-tirgos-lidz-oktobra-beigam.d?id=34564251

Es Nestē uzpildijos piektdien, un vakar pa dienu bija grūti ar pielaišanu, kaut gan ārā bija pat +10 grādi, iepriekšejo reizi vasarā, ar Nestes degvielu bija tieši tādas pašas problēmas! Mad Vakar ielēju Trestā un šodien nekādu problēmu, kaut gāju uz mašīnu ar laika rezervi, ja nu kas...
Laikam manai Alfai nepatīt, ja baro ar Nestes soļķi! Laughing
Tajā pat laikā darba buss pazīst tikai Nesti un nekad nekādu problēmu ar degvielu vai palaišanu nav bijis! Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tutolli rakstīja:
Kaspars D rakstīja:
Neste:  http://auto.delfi.lv/zinas/latvija/neste-sak-tirgot-ziemas-dizeldegvielu-bez-bio-piejaukuma.d?id=34564109

Statoil: http://auto.delfi.lv/zinas/latvija/statoil-dizeldegvielu-ar-bio-piejaukumu-tirgos-lidz-oktobra-beigam.d?id=34564251

Es Nestē uzpildijos piektdien, un vakar pa dienu bija grūti ar pielaišanu, kaut gan ārā bija pat +10 grādi, iepriekšejo reizi vasarā, ar Nestes degvielu bija tieši tādas pašas problēmas! Mad Vakar ielēju Trestā un šodien nekādu problēmu, kaut gāju uz mašīnu ar laika rezervi, ja nu kas...
Laikam manai Alfai nepatīt, ja baro ar Nestes soļķi! Laughing
Tajā pat laikā darba buss pazīst tikai Nesti un nekad nekādu problēmu ar degvielu vai palaišanu nav bijis! Smile
es tev ietektu parbaudit kvelsveces  Wink  varbut tas ir nomirusas kas izteikti paradas pie pirmajiem vesejiem ritiem un vinam ir tada tendence kad viena aizgajusi gulet paris dienas ir ari parejas cau  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Citāts:
es tev ietektu parbaudit kvelsveces  Wink  varbut tas ir nomirusas kas izteikti paradas pie pirmajiem vesejiem ritiem un vinam ir tada tendence kad viena aizgajusi gulet paris dienas ir ari parejas cau  Wink

Kāda no kvēlsvecēm arī nestrādā, bet ir bijuši aukstāki rīti un viss OK, kamēr nebija ielieta Nestes degviela... Neutral
Diez vai tā var būt, ka vienu rītu nestrādā vairākas sveces, citu tikai viena... Rolling Eyes
Bet Nestē degvielu vairs neliešu!  Doh!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
moš tieši degviela ar nelielu pretsasalšanas piedevu izšķīdināja bākā nogulsnes un aizdirsa filtru?


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
moš tieši degviela ar nelielu pretsasalšanas piedevu izšķīdināja bākā nogulsnes un aizdirsa filtru?


+1000


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
būtu lējis vislaik statoilā, kurš tās piedevas lej klāt vēlāk. būtu vēlāk arī ticis pie problēmām. un ja tad būtu aukstāks - varbūt pat nepielaistu  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 7 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database