Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Ja breru razotu VW
Patik?

Patik 18% 18% ( 2 )
Nepatik 45% 45% ( 5 )
Sitas ir italu auto forums 36% 36% ( 4 )

Balsis pavisam : 11
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Ja breru razotu VW 
http://www.tvnet.lv/auto/zinas/news/article.php?id=4772552

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kautkā atgādina pār-šķūningotu 90gadu vidu honda civic

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man patiik, arii Breras koncepts man patika, arii Seat Altea koncepts man ljoti patika. bet diemzheel realitaate ir cita. esmu 100% parliecints, ka shito VW ari salaidis pakaljaa Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Brera man joprojaam patiik. Es gan apzinos, ka tas nav stiliigi, bet ko lai dara Rolling Eyes
Shitais VW 120% ka nebuus taads kaa ziimeetais koncepts. Viena iemesla deelj: VW pirceejs ir hiperkonservatiivs un shkobaas jau par to, ka jaunajiem passat un jetta ir par daudz hroma purnaa (nevaru nepiekrist). Shito nepirks. Taapat kaa nepirka phaeton, piemeeram.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Brera man joprojaam patiik. Es gan apzinos, ka tas nav stiliigi, bet ko lai dara Rolling Eyes
Shitais VW 120% ka nebuus taads kaa ziimeetais koncepts. Viena iemesla deelj: VW pirceejs ir hiperkonservatiivs un shkobaas jau par to, ka jaunajiem passat un jetta ir par daudz hroma purnaa (nevaru nepiekrist). Shito nepirks. Taapat kaa nepirka phaeton, piemeeram.


shito pirks pie nosaciijuma, ja:
vw pasuutis na*** euro droshiibas testus
vw pasuutis na*** muusdienas pienjemto komforta paku
vw spees izbuveet individuaalu un no skodas tshkjiriigu salona apdari

rezultata varetu iegut gliitu, vieglu, atru, vadamu un letu kupeju. vai vw to dariis?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Negribaas Tev salauzt sirdi, elbee, bet... liekas, ka vieglo, mazo, aatro speekratu eera ir beigusies un kaareiz droshiibas testu, apriikojuma utt. deelj nekas peec shiem kriteerijiem razhots netiks. Nedomaaju, ka arii Diva jelkad realizeesies tieshi sho iemeslu deelj... Pasaule dalaas parastajaas mashiinaas un supercaaros ar kompresoriem, vismaz v8 zem haubeem un pamatiigu "muskulju" pashmasu.
Atliek veel superexotika a'la arielatomi, radikalreiseri uttuc.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nav tik traki. ir tachu Lotus Elise, Honda S2000. par Z4 arii ir tiiri labas tsauksmes. braalji Boxters un Caymans. galu gala Subaru Impreza Sti shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
nav tik traki. ir tachu Lotus Elise, Honda S2000. par Z4 arii ir tiiri labas tsauksmes. braalji Boxters un Caymans. galu gala Subaru Impreza Sti shura


Iznjemot Lotus Elise, neviens no Tevis nosauktajiem nav viegls . Bez tam ir jau veel Lotus Exige, 147 GTA...
Te veel viens taads briinums uzradies. Dereetu izbraukt, kad LV paraadiisies. IMO power/weight shim vareetu buut sameeraa ok.
http://www.autoexpress.co.uk/news/motoringpreviews/202547/citroen_c1_gt.html
normaals mocis shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
elbee rakstīja:
nav tik traki. ir tachu Lotus Elise, Honda S2000. par Z4 arii ir tiiri labas tsauksmes. braalji Boxters un Caymans. galu gala Subaru Impreza Sti shura


Iznjemot Lotus Elise, neviens no Tevis nosauktajiem nav viegls . Bez tam ir jau veel Lotus Exige, 147 GTA...
Te veel viens taads briinums uzradies. Dereetu izbraukt, kad LV paraadiisies. IMO power/weight shim vareetu buut sameeraa ok.
http://www.autoexpress.co.uk/news/motoringpreviews/202547/citroen_c1_gt.html
normaals mocis shura


o, ieraudziiju shito, atcereejos V6 Clio Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tas Clio V6 arii ir veesture nu jau. Taapat kaa renault 5 turbo utml. dziivnieki. Renault sola, ka naakamais Clio Sport ar turbomotoru buus tikpat jauks braukshanaa kaa V6... Priekshpiedzinjas turbomashiina = taapat kaa mid-engine v6? Are ya kidding???

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Ja breru razout VW 
Sogjis rakstīja:
http://www.tvnet.lv/auto/zinas/news/article.php?id=4772552


Nosaukums jau labs Ai Ŗāk  Very Happy RuL3Z OmG ROTLF LoL


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
No ārpuses jūt audika tuvumu (lielā mute), nu bet iekša konkrets PlayStations/xBox ne salons.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database