Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
autoservisu un to klientu attiecibas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
betelgeize rakstīja:
tur jau biju:( diemzeel 2. reiz vairs nebrauksu.....vini teica, ka zonde....nomainiiju....kaa nagaja taa neiet:(


Jā, man rodas jautājums - Tu paprasīji ko Ficcina domā, kas varētu būt pie vainas vai arī pieslēdza pie kompja un tad redzēja, ka vainīga ir zonde?
+100 par to teoriju par beigtu zondi, kuras dēļ nav iespējams nodiagnosticēt MAF`u, tieši kura dēļ arī tas auto neiet!! Es zinu, ka ir cilvēki, kuri aiziet uz servisu ar tekstu"Kā Jūs domājat...?!?" nevis "vajadzētu pārbaudīt kādēļ auto neiet, šķauda, pirž, dir%^$" utt. Ja teksts ir sācies ar Kā jūs domājat... Tad varu pateikt, ka jautājums nav pareizs un atbilde - atbilstoša jautājumam. Rolling Eyes
Bet šis konkrēti man ož pēc vairākiem defektiem vienlaicīgi!


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kad biju autoitalia(2007 gada decembrī)...pateica , ka beigts maf...un tā arī bija....


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ko mes no visas sis 3 lapu diskusijas varam izlobit?

1) masinu diagnosticet interneta foruma ir bezjedzigi.
2) kura servisa diagnosticejam, taja ari remontejam.

iznemot, protams, gadijumus, kad masinas ipasnieks pats ir baigais nazis un perfekti parzin musdienu ieksdedzes dzineja darbibas principus, ta vadibas elektroniku un likumsakaribas. tad var diagnosticet interneta un izklaideties ar visletak dabujamam detalam.



par konkreto gadijumu trukst daudz informacijas secinajumu izdarisanai, bet, ja klients nav apmierinats ar servisa darba rezultatu, tad parasti sarunu procesa ar servisa atbildigajam personam visus konfliktus un domstarpibas ir iespejams atrisinat mieriga cela, nu ta lai "nepaliek rugtumins" ne vieniem, ne otriem. sitiet mani ar atvertu krusturi (c) oga, bet es pirmo reizi dzirdu, ka Rolis kadam butu vienkarsi tapat nomainijis lambdazondi tikai tapec, ka to kads kaut kur ta ir diagnosticejis. Rolis (un neviens cits jedzigs autoserviss) bez savas diagnostikas nekersies klat lamdazondem un gaisa masas meritajiem... bet dzineja datordiagnostika maksa no 15 lidz 30 un vairak latiem, to nedara vasja ar lomu, bet ipasi apmacita personu ar specialu aparaturu, tas viss kaut ko maksa. ai, nu man ari rokas piekusa aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
baigi depresiva diskusija par neko!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu jau šo var pārcelt pie sadaļas "autoservisi"


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Aivars rakstīja:

Un nevajag dzīt demagoģiju, ka nav ko braukāt ar veciem šrotiem, ka jāpērk jaunas mašīnas un jābrauc bez bēdām. Es nedomāju, ka Niksons baigi jau nu priecājās, ka dīleris katru reizi uzpilda logu mazgājamo par 15 Ls un iztukšo pelnutrauku par čiriku. Klientu apjāšana notiek arī pie dīlera, apkopjot jaunu auto. Ir te dzirdāti stāsti par selespīdu remontiem Auto Italia un citiem jautriem, ar "garantiju" saistītiem pasākumiem.


Vajag domāt un izturēties pret cilvēkiem pozitīvi Smile

Ja tevi interesē mans auto, varu pateikt, ka 2 gados pie dīlera esmu bijis uz 2 apkopēm un tur esmu atstājis 170 un 140 latus. Pirmajā reizē pie apkopes ir klāt bagāžnieka vanna un orģinālie brizgaviki (daļu cenas neatceros, skatos bankas apgrozijumu ar autobravu), otrajā reizē - 50 latus vērts paklājiņu komplekts.
Tie ir vienīgie extra tēriņi, pārējais - nodevas, degvielas, logu šķidrumi, apdrošināšanas. Ne reizi nav bijuši evakuatora prieki, vai kas tamlīdzīgs  Wink

Kad mašīnu sieva apskādēja, auto itālija iedeva citu par 0,00  Cool

Vai dzenu demagoģiju vai ...  Kā nu kuram ērtāk  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Aivars rakstīja:

Un nevajag dzīt demagoģiju, ka nav ko braukāt ar veciem šrotiem, ka jāpērk jaunas mašīnas un jābrauc bez bēdām. Es nedomāju, ka Niksons baigi jau nu priecājās, ka dīleris katru reizi uzpilda logu mazgājamo par 15 Ls un iztukšo pelnutrauku par čiriku. Klientu apjāšana notiek arī pie dīlera, apkopjot jaunu auto. Ir te dzirdāti stāsti par selespīdu remontiem Auto Italia un citiem jautriem, ar "garantiju" saistītiem pasākumiem.


Vajag domāt un izturēties pret cilvēkiem pozitīvi Smile

Ja tevi interesē mans auto, varu pateikt, ka 2 gados pie dīlera esmu bijis uz 2 apkopēm un tur esmu atstājis 170 un 140 latus. Pirmajā reizē pie apkopes ir klāt bagāžnieka vanna un orģinālie brizgaviki (daļu cenas neatceros, skatos bankas apgrozijumu ar autobravu), otrajā reizē - 50 latus vērts paklājiņu komplekts.
Tie ir vienīgie extra tēriņi, pārējais - nodevas, degvielas, logu šķidrumi, apdrošināšanas. Ne reizi nav bijuši evakuatora prieki, vai kas tamlīdzīgs  Wink

Kad mašīnu sieva apskādēja, auto itālija iedeva citu par 0,00  Cool

Vai dzenu demagoģiju vai ...  Kā nu kuram ērtāk  Wink


un par to tu toties katru menesi ~300ls atskaiti kadai skandinavu bankai. lohs! ahahahahahaaa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:

Vajag domāt un izturēties pret cilvēkiem pozitīvi Smile

...blah, blah, blah...

Vai dzenu demagoģiju vai ...  Kā nu kuram ērtāk  Wink


Nu tad Tev vēl viss priekšā  Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
[
un par to tu toties katru menesi ~300ls atskaiti kadai skandinavu bankai. lohs! ahahahahahaaa


Ar pvn vai bez ?  shifty

 Mr. Green  Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:

un par to tu toties katru menesi ~300ls atskaiti kadai skandinavu bankai. lohs! ahahahahahaaa


 bija slinkums speciāli meklēt atbildi uz šo ahahahahahaaa

baņķieris atsūtija maksājumu prognozes nākošajiem trīs mēnešiem

Pamatsumma ~ 450 EUR/m. Procenti ir ~ 32 EUR/m  Laughing

Tādā razkladā neviens uz mani nevārās  056

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:

 bija slinkums speciāli meklēt atbildi uz šo ahahahahahaaa

baņķieris atsūtija maksājumu prognozes nākošajiem trīs mēnešiem

Pamatsumma ~ 450 EUR/m. Procenti ir ~ 32 EUR/m  Laughing

Tādā razkladā neviens uz mani nevārās  056


Jā, Euribor ir tagad ļoti zems.


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
elbee rakstīja:

un par to tu toties katru menesi ~300ls atskaiti kadai skandinavu bankai. lohs! ahahahahahaaa


 bija slinkums speciāli meklēt atbildi uz šo ahahahahahaaa

baņķieris atsūtija maksājumu prognozes nākošajiem trīs mēnešiem

Pamatsumma ~ 450 EUR/m. Procenti ir ~ 32 EUR/m  Laughing

Tādā razkladā neviens uz mani nevārās  056


482 euro menesi, masinas izdevumiem nevajadzetu parsniegt 10% no algas, tatad alga 3500ls menesi. kam tada ir, pacel rokas un joz uz Modenu pec jaunas Alfas shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:


482 euro menesi, masinas izdevumiem nevajadzetu parsniegt 10% no algas, tatad alga 3500ls menesi. kam tada ir, pacel rokas un joz uz Modenu pec jaunas Alfas shura


tā ir.  Rolling Eyes
Mašīnas, ko vari atļauties, cenai nevajadzētu pārsniegt 1 gada ienākumus.  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
elbee rakstīja:


482 euro menesi, masinas izdevumiem nevajadzetu parsniegt 10% no algas, tatad alga 3500ls menesi. kam tada ir, pacel rokas un joz uz Modenu pec jaunas Alfas shura


tā ir.  Rolling Eyes
Mašīnas, ko vari atļauties, cenai nevajadzētu pārsniegt 1 gada ienākumus.  Rolling Eyes

Bet jaa mashiinas ir divas?  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TheCAT rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
elbee rakstīja:


482 euro menesi, masinas izdevumiem nevajadzetu parsniegt 10% no algas, tatad alga 3500ls menesi. kam tada ir, pacel rokas un joz uz Modenu pec jaunas Alfas shura


tā ir.  Rolling Eyes
Mašīnas, ko vari atļauties, cenai nevajadzētu pārsniegt 1 gada ienākumus.  Rolling Eyes

Bet jaa mashiinas ir divas?  shura


Un abas ir alfas  Rolling Eyes
Tad jābrauc garām darbam, taisni, kamēr mainās ielas nosaukumi. Duntes pāriet Tvaika ielā. Tur jāmeklē dakters un jālūdz tam lai do stiprās tabletes aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database