Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Sakopsim Alfas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Sakopsim Alfas 
Taatad pagaasnedeelj nopuleeju savu Bellu....... spiid kaa Saule Very HappyVery Happy

Ar ko vislabaak iekshu tiiriit??
Cik es esmu atradis plastmasus vislabaak ar nevis tiem aerosoliem bet gan ar izsmidzinaamiem liidzekljiem no plastmasa pudeleem, un man vislabaak patiik tie liidzeklji kas nomatee nevis spiidina.
Aadai esmu meegjinaajis tikai TurtleWax gaishi bruunaa pudelee nu iipashi atshkjiriibu nemanu, mazliet spiidiigaaka paliek bet vareetu restaureet labaak!
Kas jums patiik/nepatiik, taa lai citi neiekristu uz marketinga trikiem!Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ādas beņķu kopšanai izmantoju TIKAI mitrās salvetes kas paredzētas tieši tam(SONAX vai Bruņurupučvardi),paneli ar tām pašām.
auto ārieni mazgāju ar TUTELA CARE-Shampoo&Wax.baigi labā štellīte Wink


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
salona plastmasas tīru ar visparastāko mājas logu tīrītāju un salveti. tie spīdīgie un smirdīgie konkrēti kretinē

 Ffff..fristailo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man autokosmētikas plaukts ir lielāks nekā sievas smiņķu glabātuve shura

Auto labi var sakopt tikai ar 2 brendiem - sonax un kko no turtles (ne visu). pārējie der vien sievasmātes indēšanai un/vai prostatas ārstēšanai.

Turtlēm reizēm iesako iepakojumi - nevar dabūt laukā  Sad  
Un var just, ka ar sonax rezultāts tomēr ir kapeiciņu labāx  Rolling Eyes

Panelim tik pavisam nesen pamēģināju sonax salvetes - ir ok.



Aaaa un turtlēm iepakojumi ir kā anekdošu krājuma virsraxti: "dziļi mitrs spīdums" vai "precīzijas wax" ir  Doh! + c

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kā lai tas plaukc nav lielāks? Sievas smiņķi, dēļ iepakojuma satilpināmi nelielā maisiņā, bet te ikkatrs ulučšaizeris ir vismaz 200 ml truciņš... shura


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par logu mazgātājiem runājot - tepat Latvijā ra;žotā "sekunda" ir yo . Lēti un labi (kas bieži negadās). Salona tīrīšanas jautājumu (durvju apdari) joprojām neesmu atrisinājis, neviens tīrāmais līdz šim nav spējis no tās grubuļainās virsmas sadzīves traipus dabūt ārā  Sad

_________________________________
156 1.9 JTD

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Piiters rakstīja:
(durvju apdari) joprojām neesmu atrisinājis, neviens tīrāmais līdz šim nav spējis no tās grubuļainās virsmas sadzīves traipus dabūt ārā  Sad


a kas tur tādi pa traipiem, kas netīrās?  Rolling Eyes

+ kautkādas salvetes, kas pie rokas = viss tīrs.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Atceros, ka čaļi Salaspilī kaut kad lielījās, ka mersedesi, nomazgāti ar "Zilgmi" vai tml. vietējo ķīmiju, eleganti spīdot un visi kukaiņi nākot nost grabēdami... kamēr vienam mersedesam logu malas, slotiņu štoki, moldingu stiprinājumi utml. detaļas pārvērtās kakukrāsas rūsas midzeņos Ffff..fristailo
Kopš tā brīža, vēl pa vidu mēģinādams daļēji veiksmīgi iznīcināt 166 sēdekļu ādu ar Fairy, parasto sadzīves ķīmiju cenšos automašīnā nepielietot Embarassed


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
šokolāde, jogurts, vārdu sakot bērni mašīnā  party

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:

Kopš tā brīža, vēl pa vidu mēģinādams daļēji veiksmīgi iznīcināt 166 sēdekļu ādu ar Fairy, parasto sadzīves ķīmiju cenšos automašīnā nepielietot Embarassed


ādas krāsu var atjaunot ar baloniņu krāsu Doh!


esmu redzējis, kā pieauguši cilvēki (no pirmā skata gluži normāli, nevis aiwa ) ar tiem sagatavo pārdošanai

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Piiters rakstīja:
šokolāde, jogurts, vārdu sakot bērni mašīnā  party


pirmkārt - nozieguma prevencija. t.i. disciplīna un kārtība.  whip
man ar gestapo metodēm ir mazliet ierobežot ēšanu mašīnā.  nono tiesa, ne līdz galam. Ir palikuši vepumi un pīrādziņi.  angrrry
Paliek problēma ar netīrām kājām..  Rolling Eyes



Lielais bērns alfai pirmajā tūkstotī taaaa mozaika salonu  45  aizbraucām galā un izrādijās, ka sēdeklī joprojām ir viss labums  emo imo vairāk par litru viegli pārstrādātas ābolu sulas + selgas cepumiņi  eek1 . Ar dārza šļūteni un veciem dvieļiem visu sakopu. Nekādas vainas, biju paspējis ādu ievaskot, tāpēc nekas nobija izgājis cauri  shifty
Pirmajā brīdī likās, ka būs jāpērk jauns sēdeklis  emo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es pa vasaru dikti pedarasiiju mashiinu - reizi vai divas nedeljaa mazgaaju ar leetajiem auto shampuuniem (made in latvija, estonia, poland) bez vaska, kameer ieraudziiju kautkaadu leetaa gala (par 3 latiem 500ml) ar vasku - sameeraa labs sminkjis - plekji peec nozjuushanas nepalika, slotinjaam baltas shviikas neziimee. salonu tiiru ar aadas salveteem, paneli un stiklus (arii no aarpuses) ar kautkaadu shviikas neatstaajoshu maajas logu tiiriitaaju - viss spiid un laistaas un kas pats interesantaaksi neelektrizee virsmu - puteklji taa neuzsezjas virsuu. vienu reizi pat izmazgaaju salonu ar slapjo piljesosku - salons tiirs un smarzjo peec... nepeeckaa. un veel - salonaa jau pusgadu nelietoju smarzekljus - man klima izvaac visas liekaas smakas laukaa, pat ja auto staav pagalmaa nepieskjilts.

labots: kaadaa no iepriekshejiem auto mana laba drauga naakamaa sieva atstaaja uz pakaljeejaa plaukta shokolaadi, kas vasaras karstumaa izteceeja. es lamaajos kaa negudrs (bet taa tachu tikai mashiina, vai ne?). un veel nevaru iztureet, kad sanaak vest kaada drauga siiko, kad tas mazais kretiinelis ar kaajaam dauza pa muguru un nocuuko sedekli ar savaam netiirajaam kurpiitem.  Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bērnu nīdējs shura


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja vien ir iespēja, bērniem velku nost kurpes. Tad viņi droši var lauzt sev kājas no pakaļas ārā, man nav nekas pret to...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Neviena mašīna nelaupīs maniem bērniem laimīgo bērnību!


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database