Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Tehniska apskate
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jaunākām mašīnām būšot šīs papildus pārbaudes, tāpēc pārbaudes maksās (maksā) vairāk. a ja man tā mašīna ir vecāka, tad šīs papildus pārbaudes laikam neveic... par ko tad maksāt vairāk?  hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vislabāk man patikās, ka kontrolēs arī ABS kļūdas, stabilizācijas sistēmas, gaisa spilvenu darbību, riepu gumiju izgatavošanas gads utt.

man otrai mašīnai 2005.gada airbag, ABS un blakussēdētāja gaisa spilvena atslēgšanas indikatori kad grib, tad slēdzas/izslēdzas. tas nozīmē, ka man 10 gadus veca mašīna jāuztur tādā pašā kārtībā kā tā izripojusi no rūpnīcas?  Confused

es teiktu, ka šito visu tiešām baudīs un būs jāremontē, tad tiešām uz 2 gadi jādod apskati!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
vislabāk man patikās, ka kontrolēs arī ABS kļūdas, stabilizācijas sistēmas, gaisa spilvenu darbību, riepu gumiju izgatavošanas gads utt.

man otrai mašīnai 2005.gada airbag, ABS un blakussēdētāja gaisa spilvena atslēgšanas indikatori kad grib, tad slēdzas/izslēdzas. tas nozīmē, ka man 10 gadus veca mašīna jāuztur tādā pašā kārtībā kā tā izripojusi no rūpnīcas?  Confused

es teiktu, ka šito visu tiešām baudīs un būs jāremontē, tad tiešām uz 2 gadi jādod apskati!


...ta gan solīja, BET tajos labojumos par to nav ne vārda   hmm Nu ne par ABS, AIRBAGI taml. Tada sajūta, ka drusku meistarībā sapinušies...


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
italis rakstīja:
zeenjaa rakstīja:
vislabāk man patikās, ka kontrolēs arī ABS kļūdas, stabilizācijas sistēmas, gaisa spilvenu darbību, riepu gumiju izgatavošanas gads utt.

man otrai mašīnai 2005.gada airbag, ABS un blakussēdētāja gaisa spilvena atslēgšanas indikatori kad grib, tad slēdzas/izslēdzas. tas nozīmē, ka man 10 gadus veca mašīna jāuztur tādā pašā kārtībā kā tā izripojusi no rūpnīcas?  Confused

es teiktu, ka šito visu tiešām baudīs un būs jāremontē, tad tiešām uz 2 gadi jādod apskati!


...ta gan solīja, BET tajos labojumos par to nav ne vārda   hmm Nu ne par ABS, AIRBAGI taml. Tada sajūta, ka drusku meistarībā sapinušies...
Tad sanāk, ka OBD kļūdas nenolasa? Un, ja panelī deg ABS un stabilitātes sistēmas dzeltenās lampiņas arī neko nesaka?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tak slegsies klat 12+ gada masinam, 156 neviens neko neslegs un nepetis Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
tak slegsies klat 12+ gada masinam, 156 neviens neko neslegs un nepetis Rolling Eyes

Šo biju palaidis garām..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
vislabāk man patikās, ka kontrolēs arī ABS kļūdas, stabilizācijas sistēmas, gaisa spilvenu darbību, riepu gumiju izgatavošanas gads utt.

man otrai mašīnai 2005.gada airbag, ABS un blakussēdētāja gaisa spilvena atslēgšanas indikatori kad grib, tad slēdzas/izslēdzas. tas nozīmē, ka man 10 gadus veca mašīna jāuztur tādā pašā kārtībā kā tā izripojusi no rūpnīcas?  Confused

es teiktu, ka šito visu tiešām baudīs un būs jāremontē, tad tiešām uz 2 gadi jādod apskati!

Protam ka jauztur kārtībā, kur vispār vēlēšanās braukt ar nestrādājošu stabilitātes sistēmu un ABS, gribi patrakot nospied pogu, bet default jābūt on. Un vecas riepas vispār.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sis jau ir jaunas izmainas tikko izmainitajaos noteikumos vai kas?

Masinas ar iznemtu un atslegtu DPF mierigi ieklaujas 1.5. Tikko gaju skati Jeep, kam nav vispar nekadu euro normu un iericu, k bija 1.4. Teoretiski, protams, pastav iespeja pieslegties obd un parbaudit, vai gadijuma masinai nav atslegts DPF... Nu ko, nenemiet ara 2012+ tos filtrus. Vismaz Alfam problemas ar DPF bija tiesi pirmas paaudzes sistemam, kur filtrs novietots izpludes sistemai pa vidu, zem masinas, kur ir auksts, 1.9/2.4 dizeli. Sakot ar ~2010. gadu visiem jaunajiem dizeliem, 1.6/2.0 dpf ir uzreiz aiz turbinas, kur temperatura augsta, un tas labi iztiras.

Manuprat, pirmie dpfi ir jamet ara, ar viniem lielaks vai mazaks cakars ir visiem dizeliem, vini vienkarsi nedarbojas, jau pie neliela noksrejiena filtri ir ciet un pasi vairs neiztiras, bet tagad jau razotaji ir samacijusies razot dpf, kas strada.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Iekļauties, ta iekļausies, bet pēc manas saprašanas ( izlasot šo dokumentu ), DPF's būs jābūt visiem auto kuriem to ir paredzējis auto ražotājs.

Citāts:

Nav vai nefunkcionē kaitīgo izmešu samazināšanas aprīkojums vai papildus cieto daļiņu filtrs;

un tas pirmo reizi reģistrētas pēc  2011.g 31.dec attiecas uz:
Citāts:

Mēraparātu panelī uzrādās kļūme vai bojājums atgāzu izplūdes sistēmā, vai OBD sistēma uzrāda kļūdu atgāzu izplūdes sistēmā (ja transportlīdzeklis pirmo reizi reģistrēts pēc 2011.gada 31.decembra);


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ka noteikt, ka vins "nav vai nefukcione"?


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gan jau tie TA cilvēciņi izdomās Very Happy

Bet viens varētu būt vizuāli, ka DPF ir izņemts un iemetināta taisnā truba?

P.S. tikko gāju TA un dīzeļu pārbaudē darbinieks teica, ka tik liela rinda uz pārbaudi, jo daudzi darbinieki ir apmācībās.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ta jau redzes ko TA pateiks bet ka ir ja ir taisna izplude visa garuma un ir tikai aizmugurejais bundulis un viss ?! Liks partaisit vai ka !


_________________
Destroy and Dominate
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TA neviens neko NELIEK darīt. Tikai konstatē. Nu, konstatēs ka Tev nav tā DPF. Ko tālāk darīt jau pašam jādomā. Kā variants - uzliec atpakaļ oriģinālo trubu visā garumā? Tas neder vaitad?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kvalitatīvi šādas pārbaudes varētu izdarīt tikai dīleru servisi, kam ir zināšanas par to kā kurš auto ir konstruēts. Ja nu vienīgi eksistē kautkāda vienotā ES datubāze par to kā kurš elements izskatās, vai ir universāls OBD kods kas ziņo ka ir kļūme - parastā pārbaudē neko nevar atklāt.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man domāt, ka ir kaut kādi noteiktie ES standarti, kuriem jāatbilst svarīgākajiem paziņojumiem no auto - a vot to, ka labas puses spoguļa apsildei nekontakts ražotājs drīkst noteikt sev vien zināmā veidā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database