Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Skate
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Skate 
Līmējot uz stikla OCTA uzlīmi pamaniju, ka man drīz skate beidzās.
Tizlākais tas - ka beidzās PIRMS es atgriežos no komandējuma.
Tad nu braucu uz skati. Šodien prāvs apmeklējums, rindas garas - paākums uz nepilnām 2 stundām izvērtās, BET priecīgākā ziņa ir tā, ka skate ir izieta pilnīgi "pa nullēm"...
Es zinu, cik mūsu kantora autiņi skati pēc jau pirmā lietošanas gada nevar iziet pilnīgi "pa nullēm"...
Sīkums, bet patīkami!
Lai tik kāds man pamēģina iestāstīt, ka AR netur mūsu plašās dzimtenes ceļus (hadenē NEKAS nav mainīc).


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man bija līdzīgi, tikai komandējuma vietā atvaļinājums:)

vienu 1 gan ielika, izpūtējam viens stiprinājums bija nolūzis. vienīgi pamanīju, ka pāris vietās rūsa ir parādijusies, es tagad domāju, vai vajag pirms ziemas kautko apsmērēt utml..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
To palaidniex

Gan jau vēl paspspēsi hadeni iepazīt un tad redzēs kādas slavas dziesmas Tu dziedāsi. AR ne ar ko īpašu hadenes mainīšanas ziņā neizceļas starp citiem auto, tā lūk. Neutral  Un man pie di...as kurš te tūlīt sāks man oponēt un tā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
To palaidniex

Gan jau vēl paspspēsi hadeni iepazīt un tad redzēs kādas slavas dziesmas Tu dziedāsi. AR ne ar ko īpašu hadenes mainīšanas ziņā neizceļas starp citiem auto, tā lūk. Neutral  Un man pie di...as kurš te tūlīt sāks man oponēt un tā.


slikta nakts?  45

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Diez vai elbes Octavia neko hadenē nemainot izies pirmo skati pa nullēm...
Mums kantorī tā negadāz bieži - nu tas, ka pie noskrējiena > 25 kkm auto hadene nav sākusi bojāties, vai pat jau tajānebūtu kaučkas mainīc...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Diez vai elbes Octavia neko hadenē nemainot izies pirmo skati pa nullēm...


kaadi juus visi latvieshi, mljin  angry  Octavia kaareiz pirms nedeljas izgaja skati "pa nulleem", ikuraat 25k km uz pulkstenja.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Diez vai elbes Octavia neko hadenē nemainot izies pirmo skati pa nullēm...
Mums kantorī tā negadāz bieži - nu tas, ka pie noskrējiena > 25 kkm auto hadene nav sākusi bojāties, vai pat jau tajānebūtu kaučkas mainīc...


Jums tak nav nevienas škodas... ok viena ir.

kakao.lv kāreiz bija viena octavia notestēta.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TA ir jauka vieta! Nevajag te zaimot ja! shura
Man lidz shim ir bijis tikai preteeji. Liidz pat tam, ka bail braukt ar to auto, jo pie celja neturaas, bet skatee neko - pa nulleem Laughing
Mans uzskats, ka TA nu nekaadaa gadiijumaa nav uztverams kaa auto ritoshaas daljas diagnostikas veids vai etalons tam, kas ar to auto buutu jaadara. Ja viss ok, braucam. Ja nepatiik - remonteejam.
Protams, cita lieta, ja saak piesieties tie "pridurki s opeljami" pie visaadaam vainaam, par kuraam pashiem nav ne jeegas. Bet nu man taa nav gadiijies :tfu-tfu-tfu:

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
palaidniex rakstīja:
Diez vai elbes Octavia neko hadenē nemainot izies pirmo skati pa nullēm...


kaadi juus visi latvieshi, mljin  angry  Octavia kaareiz pirms nedeljas izgaja skati "pa nulleem", ikuraat 25k km uz pulkstenja.


elbee, slikti ar nerviem  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vecajai 156 bija tikai viena piezīme 6 gadu garumā -'eļļas noplūde, nekad nekas par ritošo


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
knauķis rakstīja:
elbee rakstīja:
palaidniex rakstīja:
Diez vai elbes Octavia neko hadenē nemainot izies pirmo skati pa nullēm...


kaadi juus visi latvieshi, mljin  angry  Octavia kaareiz pirms nedeljas izgaja skati "pa nulleem", ikuraat 25k km uz pulkstenja.


elbee, slikti ar nerviem  Rolling Eyes


nu, mazliet shodien ir gan jaa shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
shodien arii ar veco Alfu izgaaju skati Smile Smile Smile viens "1" tomeer palika, briivkustiiba stuures mahaanismaa, kaut gan shodienas baudiitaajs teica, ka esot tik minimaala, ka "1" jau nu vareeja arii nelikt un remonteet jau gan neko tur nevajagot. taa luuk, ir arii normaali chalji TA, seedekli arii shis neizreguleeja!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bet man, lūk, sāpe ar TA pagājušajā nedēļā gadījās. Iegādāju savu pirmo Alfu kam tikko Vācijā turienes TA izieta, servisa grāmata līdz pēdējiem kilometriem sazīmogota utt. Auto kā konfekte. Piereģistrēju un tajā pat dienā uz TA nolēmu aizbraukt. Un uzrāvos uz indīga čurbāna, kam vai nu AR kā suga riebjas, zobs sāpēja vai spieda apakšbikses, bet jau uzreiz iebraucot boksā bija skaidrs, ka izrūnīs. Un izrūnīja par lufti stūres reikā. Nākamajā dienā aizbraucu līdz Arfilai, kur man drūms, mazrunīgs, bet zinošs cilvēks (Saša?) pēc rūpīgas ritošās daļas izpētes neko sliktu/remontējamu/maināmu tā arī neatrada. Kad apstāstīju, kas par problēmām ar TA, šis teica, ka iedarbinot motoru lufte pazūd - tāda konstrukcija. To nezināju ne es, ne cienījamais TA inspektors, kaut gan viņam itkā tādas lietas būtu jāzin. OK, tāpat viņš namācēja attaisīt haubi un kad ievēroju, ka viņš jau pieķēries plastmasas restei sāk enerģiski to purināt, piegāju un palīdzēju attaisīt, varbūt tas šo tik ļoti saniknoja? Anyway, nepatīkami..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Iesaku nepažēlot banzīnam un aizbrukt uz Jelgavu iziet TA!!! nekādu problēmu pat ar FIAT TIPO  haha  Mr. Green  haha
Alfu te vienkārši pieskaras viņai un palaiž  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tāda lufte tak ir visiem auto shura tas inspektors c

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database