Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
159 2.2JTS
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 159 2.2JTS 
Domāju atlikt uz vēlāku laiku, bet... atdzesēts itāļu baltvīns rosina pļāpīgumu Smile
Tātad sākšu ar to, kādēļ... No jaunajiem dzinējiem nu jau ir braukts ar 1.9JTS (labs motors, bet protams, par maz jaudas Wink), ar 1.9JTD (nebeigšu dziedāt slavas dziesmas), kā arī ar 3.2 V6 Holden dzinēju (šis ir jāpiebrauc un tad tikai spēj parādīt savu īsto dabu). Tādēļ biju priecīgs par vienīgā AlfaRomeo oficiālā dīlera Latvijā doto iespēju pavizināties pa rajonu. Izskatā, ka nedēļas nogales "tests" sekos vēlāk, bet pagaidām - pirmie iespaidi.
Auto šai gadījumā bija 159. Par konkrēto Alfa modeli ir daudz rakstīts gan laba, gan ne tik laba. Pagaidām ne par to. Lai gan piezīmēšu, ka man tas auto patīk. Ne "gāšanai", bet kā ikdienas auto. Ļaudis uz ielām un transporta līdzekļos joprojām skatās. Uz neatkārtojamo degunu un plato stāju droši vien. Tā teikt, ja ne labāk kā konkurenti, tad skaistāk un savādāk noteikti.
Par dzinēju. Ļoti kluss. Augstos apgriezienos tomēr saglabājas patīkamais rūciens, kas attāli pēc skaņas atgādina 156 un 147 atrodamos 2.0TS. Bet tā arī ir visa līdzība. Šo dzinēju nav patīkami "griezt". Turklāt tas nenomet apgriezienus pie pārslēgšanās, tādējādi radot jauno spaiņu iespaidu... Šī dzinēja labākā īpašība ir "apakšas". Elastība. Tas ceļ uzreiz un jūtami. Bet ap 4000rpm beidz priecēt un ap 5500rpm kļūst garlaicīgs. To var "griezt"diezgan tālu tahometra ripā, bet jēgas tam nav. Ir ļoti jauki braukt ar benzīna dzinēju dīzeļa režīmos, bet... tas nav tas, ko gaidam no 2.2 4-cilindru dzinēja, kurš "uz papīra" sniedz 185 Zs! Tos Zs nemana nevienu brīdi tā īsti. Tādēļ (pagaidām) teikšu, ka ļaudīm, kas skatās uz 159, manā uztverē ir 2 iespējas:
1) naudīgajiem - 3.2V6 ar Q4 (par Q4 vadāmību arī jau esmu ziņojis saistībā ar Crosswagon un Brera un joprojām uzskatu, ka braukšanas prieka ziņā, t.sk. pa sausu asfaltu, šī piedziņa ir tuvu ideālai). Bet 3.2 Q4 159 cenas ziņā no Brera atpaliek par nieka ~4-5k EUR...
2) ja nevar "pacelt" V6, tad pagaidām viennozīmīgi - 1.9 JTDm!!!

PS: ceru tuvākā laikā arīdzan "noņemt skaidu" 2.4JTD (200Hp!!!) sportwagon Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a es iisteniibaa neesmu braucis ne ar 159, ne ar Brera, ne ar 1.9 diizeli, ne ar 2.2JTS, pat ar 2.0JTS. kaut kaa negribaas shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sezonas atklāšanā tā arī ne ar ko neizbrauci?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Sezonas atklāšanā tā arī ne ar ko neizbrauci?


nee, nafig? man taapat labi shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
a es iisteniibaa neesmu braucis ne ar 159, ne ar Brera, ne ar 1.9 diizeli, ne ar 2.2JTS, pat ar 2.0JTS. kaut kaa negribaas shura


Bet "viedoklis" ir Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
elbee rakstīja:
a es iisteniibaa neesmu braucis ne ar 159, ne ar Brera, ne ar 1.9 diizeli, ne ar 2.2JTS, pat ar 2.0JTS. kaut kaa negribaas shura


Bet "viedoklis" ir Razz




protams, taapeec pat braukt negribas, neinteresee smp padodiet man labaak to 3200 un 4200 saliidzinaashanai naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:

protams, taapeec pat braukt negribas, neinteresee smp padodiet man labaak to 3200 un 4200 saliidzinaashanai naac


Skatos elbee uzmetis aci kārtīgam ģimenes vāgenam... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu elbee (pagaidaam) ir maximaalists un nespeej pienjemt neko, kas kaut cik tuvu vispaarpienjemtajam "normaalam". Nekas, paaugsies - sapratiis shura
Ne visiem patiik skalji, stiivi, drebeliigi, nervozi auto...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nu elbee (pagaidaam) ir maximaalists un nespeej pienjemt neko, kas kaut cik tuvu vispaarpienjemtajam "normaalam". Nekas, paaugsies - sapratiis shura
Ne visiem patiik skalji, stiivi, drebeliigi, nervozi auto...


Ne jau visi draudzejas ar pratinju  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un mees atrodam to labu esam! Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Shodien uz ielas redzeju 159 sportwagon. Ta pavirsi uzmetot acis auto prieksdalai likas, ka tas ir facelift 156, bet tad ta pabrauca garam un .... tas auto izskatas pec mazda 6. Tad kada ir alfa romeo nakotnes nisa? Vai tiesam kaut kas lidzigs vacu trijniekam  Sad
Laikam elbee bija taisniba un no saldzinosi jaunam vai jaunam alfam ir jaizvelas 3,2 GT. Bet! Papetot mobile.de par apmeram 25 EUR, kas jaatstaj par 3,2 GT var dabut, piemeram, Nissan 350z, kas, protams, ir neglits konkurents, toties ar pietiekami zirgiem un true aizmugurejo piezinu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
Shodien uz ielas redzeju 159 sportwagon. Ta pavirsi uzmetot acis auto prieksdalai likas, ka tas ir facelift 156, bet tad ta pabrauca garam un .... tas auto izskatas pec mazda 6. Tad kada ir alfa romeo nakotnes nisa? Vai tiesam kaut kas lidzigs vacu trijniekam  Sad
Laikam elbee bija taisniba un no saldzinosi jaunam vai jaunam alfam ir jaizvelas 3,2 GT. Bet! Papetot mobile.de par apmeram 25 EUR, kas jaatstaj par 3,2 GT var dabut, piemeram, Nissan 350z, kas, protams, ir neglits konkurents, toties ar pietiekami zirgiem un true aizmugurejo piezinu.


par mazda 6 es lidz shim biju tureejis meeli iz zobiem, bet ja jau saakaam, tad nevar nepiekrist. gan sedans, gan wagons, abi no saana, pakaljas izskataas pec mazda 6 Sad

pa 25 eur var nopirkt arii 25 gabalus Exclamation e30 325 bmw, zirgu pietiekami, pakaljpiedzinja. nu un? shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jocīgi, cilvēkiem vienādas domas nāk galvā, tieši pirms dažām dienām skatījosuz vienu auto no sāniem, no metriem 30 un domāju, kas tas par auto, tik līdzīgs MAzdai. Ieraudzīju purnu un pazinu Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Huļiganga = last trū bīmer?


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Jocīgi, cilvēkiem vienādas domas nāk galvā, tieši pirms dažām dienām skatījosuz vienu auto no sāniem, no metriem 30 un domāju, kas tas par auto, tik līdzīgs MAzdai. Ieraudzīju purnu un pazinu Smile


Piekriitu. Ir liidziigs Mazdai. Bet... Nedeelju atpakalj bija iespeeja saliidzinaat vienu ar otru blakus. Paskatiities no aarpuses, iekaapt vienaa un iekaapt otraa. Liidziiba ar Mazda6 ir tikai attaali vizuaala. 159 "uz izjuutu" un arii vizuaali izskataas... nezinu, kaa lai to raksturo... daargaak vai? Shikaak? Viss - ritenji, lukturi, durvju rokturi, taa pati forma beigu beigaas. Ja ir liidziiba, tad attaali, skatoties sliipi no aizmugures. Nu ir uzreiz skaidrs, ka taa ir cita klase. Iekshaa vispaar nav jautaajumu.
Tas nu taa. Kaa jau teicu - 159 nav tik cuore sportivo kaa 155. Nav tik sharmanta kaa 156. Tas ir labs, kvalitatiivs "everyday car".
Par nishu runaajot. Atmetot visas spainiigaas mazdas utt., kas tad mums paliek konkurentos? Accord. Viss iisteniibaa. A4, 3-er utml. ir par kaartu daargaaki. Taa ka es laikam palikshu pie shiis izveeles, vieniigi ar vienu acs kaktinju luureeshu uz Accordu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database