Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Kvazistacionarais pipelizators
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
piedošanu - es nezināju kur ielikt - gluži dators nav, ābols ne tik. Ir kādam pieredze ar planšetēm? Sievai uz Ziemassvētkiem gribu planšeti, bet nevaru izvēlēties. Zinu tikai savas iegribas (jā - savas, ne sievas) - planšete ar multitouch un ieseju piesslēgt klavieri. Pagaidām esmu apstājies uz asus transformer, bet labprāt uzklausītu Jūsu ieteikumus (arī Ogas - par iPad).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu varbūt nevaru būt īsti objektīvs, bet arī noteikti ieteiktu iPad (un 75% market share in the U.S. ari kaut ko izsaka).
Un ieteiktu ņemt WiFi+3G lai var izmantot tomtoma vietā (nu varbūt ne gluži pie stūres, bet ir jau arī navigācijas appi). Google maps iPadā fantaski aizstāj karti ar ielām objektiem ari vietās par kurām tomtoms nemaz nav informēts. Nu protams vēl visi tie 100+ tūkstoši geimu un citu Appu un tagad arī mūzikas viekals Latvijā.
Bet, jebkurā gadīumā pietiekami jaudīgs un ērts dators netam, meilam, dociem, bildēm...
eh...ja vēl uz viņa ietu arhicad...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tirgus daļa amerikā izsaka tikai amerikāņiem. Man svarīgi, lai mēslu gadījumā arī serviss būtu atbilstošs. 3/4g neesmu apsvēris - baigs telefona rēķins klāt, to man nevajag - pietiktu ar wi-fi, kad tas nepieciešams. Bet paldies!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
tirgus daļa amerikā izsaka tikai amerikāņiem. Man svarīgi, lai mēslu gadījumā arī serviss būtu atbilstošs. 3/4g neesmu apsvēris - baigs telefona rēķins klāt, to man nevajag - pietiktu ar wi-fi, kad tas nepieciešams. Bet paldies!


cik man zināms Ābolam ir viens no labākajiem un "bezkompromisigākajiem" servisiem ever yo
ka kas - ta vienkārši nomaina...

ja paņem ar pareizu pieslēguma tarifu - interneta trafix vairs nav problēma... hmm

galvenais ir saprast - ko ar to verķi cilvēks saziepājies sadarīt? 95% cilvēku nepieciešamās vajadzības tas apmierina ekselenti. Jautājums vai to pašu un tik eleganti un lietotājdraudzīgi spēj nodarīt mazāk populari analogie dzelži... hmm


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
neko nezinu par iPadu, bet nesen padarbojos ar šādu Asus, likās baigi labi. 8h bača ekrānā, 8h klavierē, smuki saspraužās kopā. neko nezinu par fīčām/parametriem, bet iespaids ļoti labs.

un vajag Tev 3g - ja ne tagad, tad varbūt pēc pāris mēnešiem, imho ja pērkot nav milzu $ starpība - ņem ar vietu sim kartei, un +1 palaidniekam, tas NAV dārgi, ja izvēlās pareizu pieslēgumu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
piedošanu - es nezināju kur ielikt - gluži dators nav, ābols ne tik. Ir kādam pieredze ar planšetēm? Sievai uz Ziemassvētkiem gribu planšeti, bet nevaru izvēlēties. Zinu tikai savas iegribas (jā - savas, ne sievas) - planšete ar multitouch un ieseju piesslēgt klavieri. Pagaidām esmu apstājies uz asus transformer, bet labprāt uzklausītu Jūsu ieteikumus (arī Ogas - par iPad).


Manuprāt nav īsti jēgas mēģināt to aprakstīt šeit, forumā. Nāc uz kafiju! kodiens


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kad atskrēja trešais bebis, nopirku aipadu sievai. Paldies  :pārsteigums: par pareizās komplektācijas operatīvu sagādāšanu

Manuprāt, pareizā kombineišen ir ar 3g. Ar maniem tarifiem tas ir Ls 4,1 mēnesī ar vnk nenotērējamu megabaitu apjomu

Sievai klusajos brīžos ir kur palasīt ziņas, tāpat epasta klients ir super. Sīkie vakarā uzrauj savas games - izkrāso pokemonus un trennē atmiņu liekot kopā ikoniņas un puzlīšus.
Navidžions izskatās episki  shifty Tas arī ir vienīgais apps, par kuru esmu maksājis :kaspich:

Patīk, ka vienkāršs, duraku drošs un ērts

Vakar bija uzmeties kaut kāds pirmais gļuks. Sieva taisās iet uz kaut kādu klaču tusu, gribēja ņemt līdzi aipadu lai parādītu bildes. Bet daļu no ar kanon fočētajām bildēm nevarēju iedzīt iekšā. Uzmeta paziņojumu, ka aipads nesapratīs un wtf
Kniebos, resaizoju, krāmēju no albuma uz eventu vai otrādāk owned Beigās izdevās  shifty


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Tas arī ir vienīgais apps, par kuru esmu maksājis :kaspich:


šis laikam ir viens no lielākajiem androīdu plusiem, ka visu var ērti nopirkt turpat kur filmas un elementāri uzmest uz telefona/tabletes bez nekāda čakara  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
Tas arī ir vienīgais apps, par kuru esmu maksājis :kaspich:


šis laikam ir viens no lielākajiem androīdu plusiem, ka visu var ērti nopirkt turpat kur filmas un elementāri uzmest uz telefona/tabletes bez nekāda čakara  aiwa


It kā iOS'am būtu savādāk Very Happy
Androida galvenais mīnuss ir tas, ka "veikalā" jebkurš var ielikt jebko. Arī visādu pusstrādājošu, nestr©ādājošu un pat kaitīgu figņu. Google tur neko tā īsti nepārbauda.
Vēl pie mīnusiem (jeb Apple plusiem): neviens Exclamation androidverķu pārdevējs/izgatavotājs neražo dzelzi UN osu. Līdz ar to rodas jautājumi par savietojamību, konkrētā osa optimizāciju konkrētajam divaisam utt.
Un, visbeidzot, ~150 000 appi vs ~1500 appi.
PS: un palūko/pačamdi tos androīdus. Man personīgi neliekas simpatisks un nerada pārliecinoši nostrādātas mantas iespaidu neviens no tiem.
PPS: un iPads NAV dārgs. Lētāks kā Galaxy noteikti naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
It kā iOS'am būtu savādāk Very Happy


vai tad iOS nav jāuzlauž? updeiti paliek?  Rolling Eyes androīdam zagtās programmas gan neapdeitojas, bet pats OS un legālie softi smuki updeitojās  Rolling Eyes

Oga rakstīja:
Un, visbeidzot, ~150 000 appi vs ~1500 appi.


a kurš ir domāts ar mazāk appiem? ābols? ahahahahahaaa

labi, paliekam pie tā, ka androīds ir kaitīgs, bet ābols ir ūber alles  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Oga rakstīja:
It kā iOS'am būtu savādāk Very Happy


vai tad iOS nav jāuzlauž? updeiti paliek?  Rolling Eyes androīdam zagtās programmas gan neapdeitojas, bet pats OS un legālie softi smuki updeitojās  Rolling Eyes

Oga rakstīja:
Un, visbeidzot, ~150 000 appi vs ~1500 appi.


a kurš ir domāts ar mazāk appiem? ābols? ahahahahahaaa

labi, paliekam pie tā, ka androīds ir kaitīgs, bet ābols ir ūber alles  naac


1) kurā brīdī mēs runājam par zagtajām programmām? Androidam tās var zagt bez bēdu un neko "nelaužot"? ments
2) es neteicu, ka androids ir kaitīgs Razz


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
1) kurā brīdī mēs runājam par zagtajām programmām? Androidam tās var zagt bez bēdu un neko "nelaužot"? ments


a kur Tu pērc filmas?  Shocked  un jā nekas nav jālauž, novelk no torrentiem un jāspiež instal  Laughing

Oga rakstīja:
MartinsT rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
Tas arī ir vienīgais apps, par kuru esmu maksājis :kaspich:


šis laikam ir viens no lielākajiem androīdu plusiem, ka visu var ērti nopirkt turpat kur filmas un elementāri uzmest uz telefona/tabletes bez nekāda čakara  aiwa


It kā iOS'am būtu savādāk Very Happy


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Oga rakstīja:
1) kurā brīdī mēs runājam par zagtajām programmām? Androidam tās var zagt bez bēdu un neko "nelaužot"? ments


a kur Tu pērc filmas?  Shocked  un jā nekas nav jālauž, novelk no torrentiem un jāspiež instal  Laughing


Pirāti grudaks
iOSam ir visādi Appi, kuri šito nodrošina. Nemāku gan sīkāk komentēt Razz


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Skatos vismaz ir divi ieteikumi - androloga os un ios. Esmu par šo domājis un sliecos uz android, kaut tas nav akmenī iecirsts. Kundze ir ieminējusies par iPad, man tas patīk no dizaina viedokļa, kā daļa no maslova piramīdijas augstākā līmeņa un arī aseksorijas ir maisiem. Kundzei divas vajadzības, bez ietilpīga accu - teksta redaktors ar iespēju sajūgt ar klavieri un brouzeris. Es, personīgi, uz to Martina minēto Asus raugos, no otras puses - nepērku jau sev. Beigās uzdāvināšu kleitu un wc paper kā tanī anekdotē Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
MartinsT rakstīja:
Oga rakstīja:
It kā iOS'am būtu savādāk Very Happy


vai tad iOS nav jāuzlauž? updeiti paliek?  Rolling Eyes androīdam zagtās programmas gan neapdeitojas, bet pats OS un legālie softi smuki updeitojās  Rolling Eyes

Oga rakstīja:
Un, visbeidzot, ~150 000 appi vs ~1500 appi.


a kurš ir domāts ar mazāk appiem? ābols? ahahahahahaaa

labi, paliekam pie tā, ka androīds ir kaitīgs, bet ābols ir ūber alles  naac


1) kurā brīdī mēs runājam par zagtajām programmām? Androidam tās var zagt bez bēdu un neko "nelaužot"? ments
2) es neteicu, ka androids ir kaitīgs Razz


Bet ābols ir kancoregēns c kā mēs visi tagad zinām aiwa


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database