Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
166
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es arī pa dvacāru Ferrodo premier esmu pircis... priekš 155 gan


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kā 166 jūtas ziemā?vai pečka spēj piesildīt salonu.pēc jūsu pieredzes kāds sals 166 ir liktenīgs - tas ir pie cik grādiem jāsāk stresot ar iedarbināšanu,tai skaitā arī dīzeļi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zxcg rakstīja:
kā 166 jūtas ziemā?vai pečka spēj piesildīt salonu.pēc jūsu pieredzes kāds sals 166 ir liktenīgs - tas ir pie cik grādiem jāsāk stresot ar iedarbināšanu,tai skaitā arī dīzeļi.


tu to nopietni jautā?  Shocked  Shocked

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zxcg rakstīja:
kā 166 jūtas ziemā?vai pečka spēj piesildīt salonu.pēc jūsu pieredzes kāds sals 166 ir liktenīgs - tas ir pie cik grādiem jāsāk stresot ar iedarbināšanu,tai skaitā arī dīzeļi.

mdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Laughing  Laughing  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vispār jau jā,lai arī cik smieklīgi tas izklausās.kāda ir jūsu pieredze.man neviena alfa nekad nav bijusi tapec interesanti.sensenos laikos pie -35 lt 28 pielca kā bitīte(protams ar nelielu bendžas piedevu) taču tagad pat volviķi  pie -12 tikai "s talčka"

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bet ja nopietni - kas tev liek domāt, ka ar alfām mēdz būt šādas problēmas?  :roll:

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
bet ja nopietni - kas tev liek domāt, ka ar alfām mēdz būt šādas problēmas?  Rolling Eyes

nu kā, loģiski. Alfas ražo Italijā. Tas ir kaut kur tālu dienvidos, kur ir silts, ziemas nav. Protams, ka alfas ziema nebrauc, pečkas vispār nav, nekas nestrādā, un elektronika gļūči jau kopš dzimšanas  haha
Ja nopietni, tad viss labi, normāls aķis, degviela, kā jau pārējās mašīnas  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
"teiksim aizsalst durvis un tu stāvi un brīnies"

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
bet ja nopietni - kas tev liek domāt, ka ar alfām mēdz būt šādas problēmas?  Rolling Eyes

Alfas reputacija nav labaka Laughing un visi doma ka Volvo -12 ,brauc no talcka shura  shura tad Alfa -2 nebrauc vispar emo  emo  45

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zxcg rakstīja:
"teiksim aizsalst durvis un tu stāvi un brīnies"

tev vajag VW Golf,Alfa tev nevajag Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zxcg rakstīja:
vispār jau jā,lai arī cik smieklīgi tas izklausās.kāda ir jūsu pieredze.man neviena alfa nekad nav bijusi tapec interesanti.sensenos laikos pie -35 lt 28 pielca kā bitīte(protams ar nelielu bendžas piedevu) taču tagad pat volviķi  pie -12 tikai "s talčka"

Naz, nez. Man pagaidam viss ir labi ar "cold start".
Tikpat labi, ka maniem Alfa-kaiminjem pagalmaa: 147 1.6, 155 1.7, 164 2.0TB un 156 1.8

Vispaar jau visi shie jautaajumi no operas "kaadas Alfaam ir probleemas?" ir diezgan bezjedziigi, jo ja negrib nekaadas problemas - Alfu labaak nenjemt. Tas ir fakts. Kaa ir ar citiem autinjem es neteikshu objektiivi, jo lietotas mashiinas vienmeer ir tiira loterija.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TheCAT rakstīja:

Vispaar jau visi shie jautaajumi no operas "kaadas Alfaam ir probleemas?" ir diezgan bezjedziigi, jo ja negrib nekaadas problemas - Alfu labaak nenjemt. Tas ir fakts. Kaa ir ar citiem autinjem es neteikshu objektiivi, jo lietotas mashiinas vienmeer ir tiira loterija.

+1 kodiens
ja gribi braukt un neko nedarit,tad Alfa nav ta masina Exclamation  Exclamation  Exclamation  Exclamation ar to virusu var saslimt emo  emo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es domāju ka Tev labak nevajag alfu! Wink noperc golfu vai vel labak bmw.... bus debesis zilakas un zale zalaka Wink


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pie -22 ar alfām (vismaz man..ne benzīnam, ne dīzelim)nav problēmu...un ne jau garažā stāvošu..bet uz ielas....


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu jaa tu uzreiz esi orienteets uz probleemaam, izmaksaam un galvassaapeem, tad jaa - Alfu tev tochno nevajag. Labaak ir nopirkt BMW, ceerot, ka ar to nebuus nekaadu probleemu  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database