Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
166
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ventilacija ciet jeb ogles filtrs ciet   Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bij jau iepriekš uzskaititi faktori 166, kas pielīdzinamis sievietei shura


_________________
Traktors izbijis
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu jā. tik traki ar mani nav un esmu gana attapīgs, lai pistoli pagrozītu visos virzienos un arī pavilktu uz āru. Smile nepalīdz.
vēl varianti?

koijotins rakstīja:
ventilacija ciet jeb ogles filtrs ciet   Rolling Eyes


ok. stāsti sīkāk- kur atrodas, kā izjaukt? jeb pašam labāk nelīst klāt?


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
nu jā. tik traki ar mani nav un esmu gana attapīgs, lai pistoli pagrozītu visos virzienos un arī pavilktu uz āru. Smile nepalīdz.
vēl varianti?

koijotins rakstīja:
ventilacija ciet jeb ogles filtrs ciet   Rolling Eyes


ok. stāsti sīkāk- kur atrodas, kā izjaukt? jeb pašam labāk nelīst klāt?
gruti izstastit  Embarassed  ogles filtrs parasti ir labaja puse zem priekseja sparna aiz padkrilnika tada melna kastite ar daudz trubinam  Wink  kas no bakas ventilacijas nak surp un iet atpakal  Wink  pats ja mak kompresoru un izsekot kas pienak kas aiziet tad  naac  bet nu var gadities ka tas pasakums var prasit pusi dienas  Wink

p.s sita problema ir loti biezi noverota OOOO izstradajumiem  Rolling Eyes  kaut gan man 156 ar bija ciet tiesi ventilacija un max ko vareju ieliet bija pusbaka  Rolling Eyes  un tad otra puse prasija 1.5 stundas lai pielietu pilnu  Embarassed  par velti mekleju vainu dacika  Embarassed  Embarassed  Embarassed  kipa rada pusbaku bet ieliet nevar  Rolling Eyes  pec 2 minutem atkal litrs ieiet un viss  Rolling Eyes un ta 30 litri  Wink  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
To ka 156tajai nav benzīna filtra ir noskaidrots. Kā ir ar 166to?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Manam amerikāņu limo tieši tāda pat vaina. Sākot ~ no pus bākas var pildīt, tikai turot uz 1/3 nospiestu pistoli. Tā jau, protams, sīkums, bet laika patēriņš + visu laiku jātur rokā tā pistole + vēl tie, kas rindā stāv, noteikti domā, kā tas santīmp#$%^ ar savu benzīnkapsētu precīzi piecīti bākā grib ietrāpīt.  shura

Pagaidām katrā ziņā nav sanācis laika domāt, kā šo lietu novērst. Ja izdodas atrisināt, iekomentē.  naac Koijotiņa ieteiktais variants izklausās čakarīgs.  shifty

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:
Manam amerikāņu limo tieši tāda pat vaina. Sākot ~ no pus bākas var pildīt, tikai turot uz 1/3 nospiestu pistoli. Tā jau, protams, sīkums, bet laika patēriņš + visu laiku jātur rokā tā pistole + vēl tie, kas rindā stāv, noteikti domā, kā tas santīmp#$%^ ar savu benzīnkapsētu precīzi piecīti bākā grib ietrāpīt.  shura

Pagaidām katrā ziņā nav sanācis laika domāt, kā šo lietu novērst. Ja izdodas atrisināt, iekomentē.  naac Koijotiņa ieteiktais variants izklausās čakarīgs.  shifty


viss jau štrunts un nav tā ka tās 10min dzīvē kaut ko maina, bet anyway. un man tas nav sākot no pus bākas, bet sākot no tukšas bākas. respektīvi- jebkurā variantā.


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gunča rakstīja:
To ka 156tajai nav benzīna filtra ir noskaidrots. Kā ir ar 166to?

arī nav  Very Happy


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Atceros, kā reiz ar vienu čiekuru pildijāmies IT
Bija ford fokus nomā paņemts. Līdzi mums vēl bija viņu ražošanas vadītājs, kurš braukā ar tādu pat vāģi.
Vakarā pirms izlidošanas iebraucam tankštellē, čiekurs pats izmetās ārā (visu dienu nosēdējies) ieštepelē pistoli un dod vaļā. Ražošanas šefiņš uz pakaļējā dīvāna meklē smēķus, taisa vaļā durvis un saka - Andri, uzmanīgi ... [šajā brīdī Andri aplej seļerkas "atraudziņa'], šitiem fordiem mēdz degvielu atsist....
ojbļēnax...
Tas bija dīzelis
Smalkās kurpes, dubļonka - viss cūkām...


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
problēma - nestrādā centrālā atslēga aizmugurējām labās puses durvīm. runā, ka motorītis esot izbeidzies, 166 tas esot kopā ar slēdzeni un tās puses esot deficīts.....

ir kādam kāds labs padoms vai lieks motorītis? izskatās šādi:



http://www.alfaowner.com/Forum/alfa-164-and-166/123971-how-to-replace-a-locking-motor.html

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
problēma - nestrādā centrālā atslēga aizmugurējām labās puses durvīm. runā, ka motorītis esot izbeidzies, 166 tas esot kopā ar slēdzeni un tās puses esot deficīts.....

ir kādam kāds labs padoms vai lieks motorītis? izskatās šādi:



http://www.alfaowner.com/Forum/alfa-164-and-166/123971-how-to-replace-a-locking-motor.html

tev vajag pašu motoriņu vai visu slēdzeni?


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaspars rakstīja:
tev vajag pašu motoriņu vai visu slēdzeni?


motoriņu. viņš atsevišķi arī ir pieejams, vai Tev vienkārši tāds lieks ir?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
kaspars rakstīja:
tev vajag pašu motoriņu vai visu slēdzeni?


motoriņu. viņš atsevišķi arī ir pieejams, vai Tev vienkārši tāds lieks ir?

es īsti neatceros kuras puses slēdzeni es mainiju savai, bet kaut kāds ir točna


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gangamstyle rakstīja:
koijotins rakstīja:
Jancix rakstīja:
nu jā. tik traki ar mani nav un esmu gana attapīgs, lai pistoli pagrozītu visos virzienos un arī pavilktu uz āru. Smile nepalīdz.
vēl varianti?

koijotins rakstīja:
ventilacija ciet jeb ogles filtrs ciet   Rolling Eyes


ok. stāsti sīkāk- kur atrodas, kā izjaukt? jeb pašam labāk nelīst klāt?
gruti izstastit  Embarassed  ogles filtrs parasti ir labaja puse zem priekseja sparna aiz padkrilnika tada melna kastite ar daudz trubinam  Wink  kas no bakas ventilacijas nak surp un iet atpakal  Wink  pats ja mak kompresoru un izsekot kas pienak kas aiziet tad  naac  bet nu var gadities ka tas pasakums var prasit pusi dienas  Wink

p.s sita problema ir loti biezi noverota OOOO izstradajumiem  Rolling Eyes  kaut gan man 156 ar bija ciet tiesi ventilacija un max ko vareju ieliet bija pusbaka  Rolling Eyes  un tad otra puse prasija 1.5 stundas lai pielietu pilnu  Embarassed  par velti mekleju vainu dacika  Embarassed  Embarassed  Embarassed  kipa rada pusbaku bet ieliet nevar  Rolling Eyes  pec 2 minutem atkal litrs ieiet un viss  Rolling Eyes un ta 30 litri  Wink  Wink


Woow dzhekinj, tas tik i bulshits ko tu te esi sarakstijis, tam ogles filtram vispar nav nekada sakara ar bakas uzpildisanu. Ka var tads idiots strada alfaclub darbniica es nezinu...
kad izjauksi, izpetisi visu ta principa darbibu diez vai tu no ta kaut ko sapratisi Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Viss taču ir vienkārši. Nevar iemīzt pudelē, no kuras nevar dabūt ārā gaisu. Ja Gangamstyle var, tad tā ir viņa problēma.




_________________
Kur ir olas, tur ir arī brokastis /Mārtiņš Rītiņš/
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database