Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Arfila, rindas, GTV motors u.c.
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Edc rakstīja:
Velns viņu zina. Sākumā solīja pāris dienās, bet tagad līdz šai nedēlai. Toties cena no tā arī mainījās (uz leju Smile protams).


es jau buutu diez gan dusmiigs  angry neatceros, ka kaada no manam Alfam kadreiz buutu Arfila atradusies ilgaak par 2 dienam neatkariigi ne remonta specifikas. nu, iznjemot virsbuuves darbus.


Meneejaa atrodas nu jau 4 dienas, ja ieskaitam sestdienu... Smile Taa arii man liidz shim nebija gadiijies...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu jā, es pagājšnedēļ gribēju pie Sašas pieteikties (otrdienā), viņš teica, ka ņemšot mani tikai pirmdienā  Sad  Šodien atstāju pie viņa mašīnu, viņš solīja sākt strādāt tikai rītdien  Shocked Saša stāsta, ka cilvēki ir devušies atvaļinājumos, tāpēc neesot kam strādāt, man izskatās, ka drīz būs viens no diviem:
1) arfila kļūs manāmi dārgāka;
2) tas pasākums aizies uz grunti  chop

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prusaks rakstīja:
Nu jā, es pagājšnedēļ gribēju pie Sašas pieteikties (otrdienā), viņš teica, ka ņemšot mani tikai pirmdienā  Sad  Šodien atstāju pie viņa mašīnu, viņš solīja sākt strādāt tikai rītdien  Shocked Saša stāsta, ka cilvēki ir devušies atvaļinājumos, tāpēc neesot kam strādāt, man izskatās, ka drīz būs viens no diviem:
1) arfila kļūs manāmi dārgāka;
2) tas pasākums aizies uz grunti  chop


skaidrs, ka buus daargaak. celtnieki tak riigjipsi zem shtukas meenesii vairs nenaglo, kas ta automehanikji lohi ir? shura patiesiibaa jaabriinaas, ka autoservisu cenas veel nav iipashi ceelushaas

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
НЕКАРКАЙ!!!
grudaks

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Edc rakstīja:
Velns viņu zina. Sākumā solīja pāris dienās, bet tagad līdz šai nedēlai. Toties cena no tā arī mainījās (uz leju Smile protams).


es jau buutu diez gan dusmiigs  angry neatceros, ka kaada no manam Alfam kadreiz buutu Arfila atradusies ilgaak par 2 dienam neatkariigi ne remonta specifikas. nu, iznjemot virsbuuves darbus.



mana jau 3 nedelas Arfilaa atrodas...  Sad  piip


_________________
GTV 2.0 V6 TB
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vai šādas izmaiņas līdz šim labākā (cenas un kvalitātes attiecības ziņā) alfu servisa darbā neliek mums pārdomāt mašīnas markas izvēli? Es jau lēnām sāku domāt par pilnīgi jaunu pārvietošanās līdzekli (nejaukt ar mašīnu) no mitsubishi vai hyundai frontes, man tomēr patīk, ja manā rīcībā ir ejoša mašīna, nevis tāda, kurai uz saremontēšanu jāgaida trīs nedēļas... Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prusaks rakstīja:
Vai šādas izmaiņas līdz šim labākā (cenas un kvalitātes attiecības ziņā) alfu servisa darbā neliek mums pārdomāt mašīnas markas izvēli? Es jau lēnām sāku domāt par pilnīgi jaunu pārvietošanās līdzekli (nejaukt ar mašīnu) no mitsubishi vai hyundai frontes, man tomēr patīk, ja manā rīcībā ir ejoša mašīna, nevis tāda, kurai uz saremontēšanu jāgaida trīs nedēļas... Confused


Piekritu ka jauna masina ir ok, vienigi, piem. es nevaru izturet ilgu brauksanu ar masinu kas man nepatik (Hyundai, KIA u.c. lets masveidu suds), bet atlauties 2 masinas gan ikdienai gan atputai pagaidam nevaru. Un vispar es negribu skirties ar savu Alfu, neskatoties uz visam problem, jo vina mak sniegt baudu no brauksanai... Razz  (vismaz GTV)


_________________
GTV 2.0 V6 TB
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pass rakstīja:


mana jau 3 nedelas Arfilaa atrodas...  Sad  piip


Ak tu es tas, ko nevar sazvaniit un kam mashiina jau vismaz 2 nedeeljas ir kaartiibaa??? Sarkanaa, ar luuku? Mr. Green
Shodien viens otrs teica, ka saimnieks pazudis, telefonu neceljot... ZVANI TUULIIT! (tm)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Pass rakstīja:


mana jau 3 nedelas Arfilaa atrodas...  Sad  piip


Ak tu es tas, ko nevar sazvaniit un kam mashiina jau vismaz 2 nedeeljas ir kaartiibaa??? Sarkanaa, ar luuku? Mr. Green
Shodien viens otrs teica, ka saimnieks pazudis, telefonu neceljot... ZVANI TUULIIT! (tm)


neeee tas nav maneja, mana ir melna !


_________________
GTV 2.0 V6 TB
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaut kaada sarezgiita probleema, ka tik ilgi?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
katraa riigas itaalju servisaa vismaz pa dieviem GTV staav. taads interjera dizaina elements shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Kaut kaada sarezgiita probleema, ka tik ilgi?


Arfila nevar noskaidrot vienu brinumu ar dzineju, bet solija ka sodien tas bus izdarits... kad uzzinasu - pateiksu par to brinumu un kas par problemu bija  Laughing


_________________
GTV 2.0 V6 TB
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Pass rakstīja:


mana jau 3 nedelas Arfilaa atrodas...  Sad  piip


Ak tu es tas, ko nevar sazvaniit un kam mashiina jau vismaz 2 nedeeljas ir kaartiibaa??? Sarkanaa, ar luuku? Mr. Green
Shodien viens otrs teica, ka saimnieks pazudis, telefonu neceljot... ZVANI TUULIIT! (tm)


oi pljee tikko atcereejos ka servisaa atstaaju... 45 ...
kaads nepateiktu kur tehniskaa pase un atsleegas nokliidushas? alien
haha


_________________
...Virus Alfa...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prusaks rakstīja:
Vai šādas izmaiņas līdz šim labākā (cenas un kvalitātes attiecības ziņā) alfu servisa darbā neliek mums pārdomāt mašīnas markas izvēli? Es jau lēnām sāku domāt par pilnīgi jaunu pārvietošanās līdzekli (nejaukt ar mašīnu) no mitsubishi vai hyundai frontes, man tomēr patīk, ja manā rīcībā ir ejoša mašīna, nevis tāda, kurai uz saremontēšanu jāgaida trīs nedēļas... Confused


Ko man tev atbildēt Sad
Es jau šo sāpīgo lēmumu pieņēmu pirms 1/2 gada - ikdienā ar AR nebraukt Sad


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Prusaks rakstīja:
Vai šādas izmaiņas līdz šim labākā (cenas un kvalitātes attiecības ziņā) alfu servisa darbā neliek mums pārdomāt mašīnas markas izvēli? Es jau lēnām sāku domāt par pilnīgi jaunu pārvietošanās līdzekli (nejaukt ar mašīnu) no mitsubishi vai hyundai frontes, man tomēr patīk, ja manā rīcībā ir ejoša mašīna, nevis tāda, kurai uz saremontēšanu jāgaida trīs nedēļas... Confused


Ko man tev atbildēt Sad
Es jau šo sāpīgo lēmumu pieņēmu pirms 1/2 gada - ikdienā ar AR nebraukt Sad


jums kaut kada magjiska mashiina bij trapijusies shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database