Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
yuran 75 2.5 V6
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vakar neizturēja kardāna savienojums, gabals palika uz starta/finiša taisnes. Līdz mājam tiku, bet vibrācija nenormāla. Jātaisa.
Bet tomēr ir apmierināts, ka sanāca pabraukt vakar. Par sevi ir viss skaidrs - jāmācās braukt, tas nav mūsdienīgs automobilis, ar to diezgan grūti braukt, bet prieka arī daudz.
Bet vairāk traucē jautājums - ko tālāk. Mašīnai dzinējs un kārba  it kā labā kartībā. Bet viss pārējais... Riepas - sūds, piekare mīksta, diferenciāls arī nepiemērots trasei. Stūre, sēdekļi arī neder.
Voobsčem "to do list" ir liels un šobrīd īsti nezinu ko darīt tālāk - celt jau esošu eksemplāru, vai krāt naudu un pirkt jau uzreiz 3,0 - tai kaut būs normāls difs, normāla izmēra diski, stūre, salons, varbūt piekare būs labāka, tā būs jaunāka  Rolling Eyes


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mans pirmais izbrauciens, apla laiks identisks Wink skruve sito pasu!



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es skatos, ka dzineeja jaudai aciimredzami nav izskjirosha noziime - Ogas GTA vs Muuris 156 - laiki liidziigi (Muuris pat iekabina sekundes simtdaljas). Peec Liigo dodos uz 333 izmeegjinaajumaa. ar diizeli. ar automaatu un ar volgo Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
es skatos, ka dzineeja jaudai aciimredzami nav izskjirosha noziime - Ogas GTA vs Muuris 156 - laiki liidziigi (Muuris pat iekabina sekundes simtdaljas). Peec Liigo dodos uz 333 izmeegjinaajumaa. ar diizeli. ar automaatu un ar volgo Embarassed


tie ir gandriz tris gadus veci laiki, sen vairs nav aktuali Wink es tik ieliku yuranam, ka mans pirmais brauciens ar 75 bija loti lidzigs. sajutu, ka masinai ir potencials. drusku piestradaju, patrenejos. un sogad jau iet ieverojami labak  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
šodien tika uzstādīta saremontēta pagriezien radītāja ručka. Līdz TA gūšanai palicis tikai izpūtējs.  Laughing


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Beidzot saņēmos un savācu Veloce Body kitu no pārvadātāja noliktavas. Mļe, vot tikai nafig man tas viss vajadzīgs šobrīd.  c




_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
Beidzot saņēmos un savācu Veloce Body kitu no pārvadātāja noliktavas. Mļe, vot tikai nafig man tas viss vajadzīgs šobrīd.  c



не было беды, купила баба порося  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kā jau daudzie zin, šobrīd mana 75-tā pārdodas. Vakar naktī uzliku slūdinājumu mobile.de. Par diennakti jau trīs ieinteresētie.
Par ko es - daži it ka domāja ņēmt vai nē. Šobrīd varētu būt īstais bridis izlēmt.
Es negribu aģitēt, bet gribētos lai mašīna paliktu klubā.


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
labs variants, ja gribas pameginat, kas ta tada 75-ta Wink tai skaita ziema, ipasi rekomendeju. un blokis ari nav vajadzigs, ta bloka nozime ir parspileta, pa ziemas trasem ari bez bloka var forsi gazt skersam

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Citāts:
godigi sakot raksts mani sakardinaja, it ipasi tamdel, ka esmu nolemis no sava mila zurkulena (bmw e36), parsesties uz citu auto ar RWD un sedana vai kupejas virbuvi, tapec acis iekrita Alfa ar modela numuru ''75'', tapec gaju visiem zinamaja vacu iepzisanas saita (mobile.de) lukoties cik tas prieks izmaksa, un godigi sakot ieraugot cenu, man visa gribesana pargaja, tapat ka uzzinot to ka meitenei ar ko gribi pargulet ir sifilis...  ar to es gribu teikt, ka 3000 euro, par pieklajigu ekseplaru ar 2.5L dzineju, ir mazdruscinj ne pa manai kabatai.


Raksta komentārs spokos.. Varbūt ieliec arī ss`a sludinājumu? Un kādas naudas tu par viņu gribi?  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
RA rakstīja:
Raksta komentārs spokos.. Varbūt ieliec arī ss`a sludinājumu? Un kādas naudas tu par viņu gribi?  Rolling Eyes


nav nekāds noslēpums:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=141188726&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=900&makeModelVariant1.modelId=3&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=en&pageNumber=1

Bet tajā mašinā vēl jāieguldinā, lai ar to varētu normāli braukt.


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Moška man vajag RWD, fwd vietā? Rolling Eyes aiwa


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
kā jau daudzie zin, šobrīd mana 75-tā pārdodas. Vakar naktī uzliku slūdinājumu mobile.de. Par diennakti jau trīs ieinteresētie.
Par ko es - daži it ka domāja ņēmt vai nē. Šobrīd varētu būt īstais bridis izlēmt.
Es negribu aģitēt, bet gribētos lai mašīna paliktu klubā.


...Tu pa štuku EUR atdod viņu kopā ar Body kitu?...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
...Tu pa štuku EUR atdod viņu kopā ar Body kitu?...


nē. BodyKitu var iegadāties atsevišķi.
tikko viens uzrakstīja, ka pirks mašīnu  Rolling Eyes


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
ralfins rakstīja:
...Tu pa štuku EUR atdod viņu kopā ar Body kitu?...


nē. BodyKitu var iegadāties atsevišķi.
tikko viens uzrakstīja, ka pirks mašīnu  Rolling Eyes


Nebija kaut kāds Džamals ibin Umpals, kurš gatavaa pirkt jūsu mašins par jebkurš cena, maksāt paipals, viņš, paņemt mašins kaut kad  utt?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database