Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
AR156 kondishkas kompresors...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs AR156 kondishkas kompresors... 
kur var paarbaudiit 156 AR kondishkas kompresoru,vakar nomainiju,uzpildiju,bet cirvi nepuush Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Labi vien ir ka cirvi nepush. A to veel satraumeetos Smile Bet manupraat jebkuraa servisaa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: AR156 kondishkas kompresors... 
Lauda rakstīja:
kur var paarbaudiit 156 AR kondishkas kompresoru,vakar nomainiju,uzpildiju,bet cirvi nepuush Confused


Kondicionieru pildiitavaas var paluugt pie uzpildes pieshkaidiit klaat speciaalu kraasvielu. Tad ar UV lampu var redzeet, kuraa vietaa nopluust freons.
Veel viena lieta, kas naak praataa - vai iesleedzot A/C auto kaut kaa reagjee? Var sajust papildu slodzi dzineejam? Biezhaak sleedzas ventilatori? Pirmajaa mirklii nokriitaas apgriezieni? Ja ne, tad aciimredzot AC nemaz neiesleedzas...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
iesleedzot  AC kaut kaads klishkjis ir sadzirdams, ventilatori gan nestraadaa,varbuut spiediena deveejs ir noklaajies? Confused
Arfila man negribaas griezties ar sho jautaajumu,jo man taa legjendaaraa Sashas augstpraatiiba  neiet pie sirds,varbuut kaads var ieteikt kaadu citu serviizi,kur masteri jeedz kaut ko no Alfaam,a nevis uzreiz saak dziit visaadas stulbiibas,tipa nafig taadu auto peerku utt.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vai tad Arfilaa kaads dzen taadas stulbiibas? Smile
AutoItalia - es ieteiktu varbuut griezties tur un meeginaat diagnosticeet to vainu vismaz. Tad jau taalaak skataas pashi...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es neteicu ka Arfilaa man kaads dzina stulbiibas,vienkaars tas Sasha man netiik ar savu attieksmi-taada sajuuta, ka es esmu naacis pie vinja ubagot a nevis risinaat probleemu Laughing



Pēdējoreiz rediģējis Lauda Mon May 21, 2007 10:26 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nekas, ar laiku taa attieksme mainaas Wink
Var veel meeginaat to Aagenskalnu. Ljaudis meeljo, ka esot zinoshi puikas tur...
Es laikam brauktu uz AutoItalia pisleegties Lielajam Braalim, lai nodiagnosticee to sisteemu un tad domaatu taalaak, kad jau zinaama daudzmaz konkreeta probleema...
PS: ko saka darbonji, kas mainiija kompresoru un pildiija to?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kompresoru es pats mainiju ,jo vecais nelabi dzinksteeja ,izklausijaas peec gultnja,panjeemu vietaa no Ogres dzeka pa 50 Ls Smile  uzpildija man kaut kaads kaktu Juris un teica ka neesot kaartiibaa kaut kas ar spiedienu Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nja. Nu tad jau daudzmaz skaidrs. Ja nav spiediena, tad nav. Call service.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
taa laikam ar buus jaadara Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lauda rakstīja:
taa laikam ar buus jaadara Rolling Eyes


Tev ir jāskatās, kur tu dzīvo un kur tev ir izdevīgāk pašam braukt. Bet tikai ne Valmieras ielā. Tur tādi sūda brāļi strādā, ka  violent  down

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lauda rakstīja:
kompresoru es pats mainiju ,jo vecais nelabi dzinksteeja ,izklausijaas peec gultnja,panjeemu vietaa no Ogres dzeka pa 50 Ls Smile  uzpildija man kaut kaads kaktu Juris un teica ka neesot kaartiibaa kaut kas ar spiedienu Sad


Ja pats mainiji ... znachit .. slikti ustadiji ..tapec nav spiediena.. ar 1-2 mm kludisies un spiediena nebus. Sistemu parbaudit var Marupe - SIA MARINJAS pie Vilnisa. Un vel viens ir bikernieku iela Olegs ar savu garazu Smile Gvidis nebrauc tur cenas nem no galva ... no slikta galva.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sergiy rakstīja:
Lauda rakstīja:
kompresoru es pats mainiju ,jo vecais nelabi dzinksteeja ,izklausijaas peec gultnja,panjeemu vietaa no Ogres dzeka pa 50 Ls Smile  uzpildija man kaut kaads kaktu Juris un teica ka neesot kaartiibaa kaut kas ar spiedienu Sad


Ja pats mainiji ... znachit .. slikti ustadiji ..tapec nav spiediena.. ar 1-2 mm kludisies un spiediena nebus. Sistemu parbaudit var Marupe - SIA MARINJAS pie Vilnisa. Un vel viens ir bikernieku iela Olegs ar savu garazu Smile Gvidis nebrauc tur cenas nem no galva ... no slikta galva.


Jā es arī Mārupē taisīju nesen un viss pagaidām kārtībā Smile  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Var ari pats parbaudit tos nipelus .. travit vai ne Smile Ja vecais kompressors stradaja un freon tur bija .. liekas ka magistral' ir ok. Labak servisa parbaudit sistemu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
varbuut kaads var iedot talr. numuru no taa Maarupes servja?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database