Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
"need for speed"
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kuras sobrid ir krutakas, realakas autobrauksanas speles? Kur Alfu vairak? Gran Turismo joprojam darbojas tikai uz Playstation? Un Forza Motorsport tikai uz Xbox? Kura ierice un kura spele labaka?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
finns rakstīja:
Vienigais iznjeemums, kur tieshaam vajadzeeja stuuri bij Richard Burns rally. Tur labu rezultaatu ne ar ko citu nevareej dabuut.


es te brīvdienās pamēģināju SHIFT 2 paspēlēt ar klaviatūru .. pilnīgs bezcers vispār pabraukt ...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
finns rakstīja:
ralfins rakstīja:
finns rakstīja:
Nav gluzhi par niidfoorspiid, bet par speeleem gan.

Kaadu stuuriiti kursh lieto pie PS3??? Te baisaa tempaa naak ziema un tumsa virsuu. Jaizdomaa izklaides gariem vakariem.


...PS3 spēlēju, bet nekad neesmu izjutis vajadzību pēc stūres, bet ja ņemtu tad tikai un vienīgi kādu no MOMO Logitech izstrādājumiem, ja vien MOMO taisa arī priekš PS3... Rolling Eyes


Nu, var jau braukt taapat un rezultati ar labaki parasti bij ar klavieri kompim Wink Vienigais iznjeemums, kur tieshaam vajadzeeja stuuri bij Richard Burns rally. Tur labu rezultaatu ne ar ko citu nevareej dabuut.

Nu nez. Piem. rFactor, Grid vai NFSShift1/2 ar klavieri dabūt puslīdz tuvus rezultātus stūrei/gamepad'am ļoti grūti imho.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kurbel rakstīja:
finns rakstīja:
Vienigais iznjeemums, kur tieshaam vajadzeeja stuuri bij Richard Burns rally. Tur labu rezultaatu ne ar ko citu nevareej dabuut.


es te brīvdienās pamēģināju SHIFT 2 paspēlēt ar klaviatūru .. pilnīgs bezcers vispār pabraukt ...

Shift vispār savāda tā vadība.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Aizgaaju lidz bodei un ieseedos shajaa:



ar uzmonteetu sho stuuri:


Par kreeslu, suuc. Tas taadiem hardcore geimeriem un patiesiibaa diezgan ljodziiga padariishana salikaas. Bet stuure bij diezgan ok. Tiesa mazliet pasmaga lai ar vienu roku brauktu (diezgan speeciigi pretii spiezh force feedback). un 2x leetaaka par G27.

P.s. Shitaadu kreeslu vajag uzmetinaat fichinjaa ar pareizo benjkji, lai kameer mainaas kolodkas, var sliipeet pa trasi virtuaali Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
finns rakstīja:
Aizgaaju lidz bodei un ieseedos shajaa:



ar uzmonteetu sho stuuri:


Par kreeslu, suuc. Tas taadiem hardcore geimeriem un patiesiibaa diezgan ljodziiga padariishana salikaas. Bet stuure bij diezgan ok. Tiesa mazliet pasmaga lai ar vienu roku brauktu (diezgan speeciigi pretii spiezh force feedback). un 2x leetaaka par G27.

P.s. Shitaadu kreeslu vajag uzmetinaat fichinjaa ar pareizo benjkji, lai kameer mainaas kolodkas, var sliipeet pa trasi virtuaali Wink

Bet šitai stūrei pedāļi, kas nāk komplektā ir bez sajūga ne?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:

Bet šitai stūrei pedāļi, kas nāk komplektā ir bez sajūga ne?


Jaa. Kas protams ir veel pareizaak, jo tas taatad ir Selespeed Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Kuras sobrid ir krutakas, realakas autobrauksanas speles? Kur Alfu vairak? Gran Turismo joprojam darbojas tikai uz Playstation? Un Forza Motorsport tikai uz Xbox? Kura ierice un kura spele labaka?


...Krutākā protams ir Gran Turismo - to apstrīdēt varētu vienīgi pilnīgs analfabēts, Alfu arī tur daudz, bet teikšu godīgi apnika, un kādu brīdi jau esmu uzssēdies uz "Colin McRae Dirt 2". Kas attiecas uz ierīcēm, būs diezgan līdzīgs "vs" kā starp ābolu un androidu - tobiš tukš bazars, mans subjektīvais viedoklis, ka PS3 ir krutāks, un XBOX ar visām savām iespējam lai noraujas podā... Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
finns rakstīja:
P.s. Shitaadu kreeslu vajag uzmetinaat fichinjaa ar pareizo benjkji, lai kameer mainaas kolodkas, var sliipeet pa trasi virtuaali Wink


jau sen par to tiek domats, tapec ari jautaju, kadu speli un to konsoli vajag?! man kaut kur ir momo logitech sture ar usb stepseli, kas sledzas pie pc. vai tadas var pieslegt ari ps un xbox?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
elbee rakstīja:
Kuras sobrid ir krutakas, realakas autobrauksanas speles? Kur Alfu vairak? Gran Turismo joprojam darbojas tikai uz Playstation? Un Forza Motorsport tikai uz Xbox? Kura ierice un kura spele labaka?


...Krutākā protams ir Gran Turismo - to apstrīdēt varētu vienīgi pilnīgs analfabēts, Alfu arī tur daudz, bet teikšu godīgi apnika, un kādu brīdi jau esmu uzssēdies uz "Colin McRae Dirt 2". Kas attiecas uz ierīcēm, būs diezgan līdzīgs "vs" kā starp ābolu un androidu - tobiš tukš bazars, mans subjektīvais viedoklis, ka PS3 ir krutāks, un XBOX ar visām savām iespējam lai noraujas podā... Razz


Kautkaa taa. Es speeleeju Dirt2 un lidz ar stuuri buus ari GT.
Pats savu PS3 izmantoju vairaak kaa multimediju centru. Skatos filmas, shadtad pabrauzeeju kauko, juutuube uz liela ekraana. Un kameer nebij nogrieztas LV televizijas uz arzemeem, skatijos arii TV. Manupraat diezgan universaals verkjis. Tiikls naak pa bezvadu, kas ari bij viens svarigs nosacijums.

Var luureet arii bluurejus un tagad arii 3D suportee. Tiesa saturs no taa cik nu ir tik ir.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
finns rakstīja:
P.s. Shitaadu kreeslu vajag uzmetinaat fichinjaa ar pareizo benjkji, lai kameer mainaas kolodkas, var sliipeet pa trasi virtuaali Wink


jau sen par to tiek domats, tapec ari jautaju, kadu speli un to konsoli vajag?! man kaut kur ir momo logitech sture ar usb stepseli, kas sledzas pie pc. vai tadas var pieslegt ari ps un xbox?

Jāskatās pēc modeļa. Kā kura.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
šajā tēmā kāreiz!  remonts

http://www.spoki.lv/praktiskais/Mans-nelielais-projektins-/472580

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Labākais lāču driving simulators pasaulē:
          




_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Uzspēlējam datorspēles? shura


P.S. Nesen iznācis multiplayer priekš labākā jaunā driving simulatora pasaulē (Assetto Corsa, btw. izstādājusi maza itāļu firmiņa, kuru HQ atrodas Vallelunga trases viducī), esmu pabraucis pāris sacīkstes - super cīņas, pieklājīgi braucēji, ideāls auto "fīls" (nesalīdzināmi labāks par saslavēto Project CARS, ko arī ik pa laikam uzrauju).


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Assetto Corsa tikko izlaida papildinājumu paku ar lāzer skenēta Nordschleife + Alfa 155 v6 TI super
(ir vēl arī jaunā Giulietta, 4c un vecais bertone juniors).

izrādās ar to pilnpiedziņu arī izslīdēt var:
          




_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database