Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
147 tipiskās vainas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Un man par brīnumu, piemēram, Honda FRW neļauj šķilt auto, ja palicis ātrumā, piie kam mašīnai ar MANUĀLO kārbu...

Tas viss dēļ drošības, lai nejauši ar starteri kaut kur to mašīnu neieistumtu...


man reiz naktī civiks noslāpa tieši uz dzelzceļa pārbrauktuves un viss! zupas sūknis pateica čau. ja būtu tāda "drošība" kā tam FRW, to miskasti būtu dabūjis no pārbrauktuves tikai vilciens emo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
elbee rakstīja:
KriXis rakstīja:
TheCAT rakstīja:
Bet, tieshi ka piemineja Peteris, 1.6 eed tikpat daudz ka 2.0

nu nevisai  Razz  man ar 1.6 vidējais ir 8-9, bet pa Rīgu visu dienu sanāk 10.5-11 Wink vai ta diulitrs nerij vairāk?


ausis nekustas sito rakstot? Mr. Green


Man 120 zs 1,6 100 % pilsētā ņēma ~ 11- 12 L/100  Rolling Eyes



Man 1.9 JTD un ar pilnu bāku varu nobraukt 1100 -1200  km  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prusaks rakstīja:
Tāpēc, lai kapeiku varētu  fuck

Dīzelis pie iegādes būs dārgāks.



Ja tu gadā vismaz nobrauc 10 000 km, tad dizelis tev atmaksāsies, ja 5000 km gadā , tad ņem to benzin motrou  Exclamation

tā kā es gadā nobraucu 10 000 km - 16 000 km man dizelis tik atmaksājas Exclamation

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
taa ir otraa gjimenes mashiina vai treshaa? es ar savu maajas-darbs-maajas gadaa nobraucu 25-30k km! kas tie par smiekliigi maziem nobraukumiem?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
taa ir otraa gjimenes mashiina vai treshaa? es ar savu maajas-darbs-maajas gadaa nobraucu 25-30k km! kas tie par smiekliigi maziem nobraukumiem?


Otrā mašīna!

Bet pārsvarā darbs - mājas ir tikai 3 km attālumā, paŗējais salasās pa pilsētu braucot  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Uldis rakstīja:
Trax rakstīja:
taa ir otraa gjimenes mashiina vai treshaa? es ar savu maajas-darbs-maajas gadaa nobraucu 25-30k km! kas tie par smiekliigi maziem nobraukumiem?


Otrā mašīna!

Bet pārsvarā darbs - mājas ir tikai 3 km attālumā, paŗējais salasās pa pilsētu braucot  Wink

es gan neesu 'pārliecināts vai ja gadā nobrauc ~10 000km dīzeļauto atmaksājas.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja reekjina, ka d apetiite ir par aptuveni 2 litriem mazaaka kaa e95 (pie vienaadas cenas), tad pie 10k km nobraukuma pirkuma briidii auto veertiibai jaatskjiras par 160 latiem! man domaat, ka cena izliidzinaas apmeeram pie 100-120k km jaunai un 50-60k km lietotai automashiinai. visa aritmeetika.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Iepatikās reģistrācijas sākums šinī forumā, kuram ar grūtībām tiku garām, jo alfists pagaidām ne tuvu vēl neesmu. bet ķeroties pie lietas: pašlaik pārvietojos ar BMW e36 323i, bet vecums nāk virsū un tā skriešana tik bieži vairs neiet pie sirds tādēļ skatos uz kādas ekonomiskas, komfortablas alfas pusi. acīs iekrita Alfa romeo 147 1.6 (ar 88kw), Te būs links uz noskatīto auto. Tiešām viņas ir tik sliktas un neiznāks ne ekonomija ne komforts? par cenām - cik sapratu no lasītā jāzin kur detaļas meklēt.
Vai man tas ir vajadzīgs? varbūt kāds varētu izklāstīt niansēs kas un kā tieši ar šo konkrēto modeli. kam būtu jāpievērš uzmanība? paldies jau iepriekš.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
imho 1.6 ir slikta izvēle - tērē gandrīz kā 2.0 un neiet. ņem dīzeli  Wink

un komforts nekāds tur īsti nebūs - tad jāņem 5er bumers  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jā, nu Alfa varētu būt drīzāk sportisks un .., nevis komfortabls un ekonomisks. Tad jau drīzāk kāds dīzeļ audi  Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kāda tam konkrētajam auto piekare, vadāmība? kāds varētu būt vidējais patēriņš 65%pilsēta 35%štrāse? nav ne jausmas cik tērē 2,0. iepatikās dizains, tāds sportisks un ērts izskatās. nav jau kautkāds pliks trešais golfs.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mana izvele krita uz 156 modeli pasen atpakalj, bet izveeles pamataa bija dizains, kas piesaistiija. salons eerts, izskats labs. 1,6 vai 2,0 - viens piipis, njem ciet, kursh mazaak noskriets.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
avus rakstīja:
Kāda tam konkrētajam auto piekare, vadāmība? kāds varētu būt vidējais patēriņš 65%pilsēta 35%štrāse? nav ne jausmas cik tērē 2,0. iepatikās dizains, tāds sportisks un ērts izskatās. nav jau kautkāds pliks trešais golfs.

nu auto ir gana ērts, labi stūrējas, īsa reika.
Nesēņojot pilsētā ēdīs ap 12 litriem. Tev varētu sanākt ap 10.

Bet varētu būt stingrākas priekšējās atsperes un pēc RWD šķitīs ka ir bezcerīgs apgriešanās radiuss


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja neskriet un vecums nāk virsū... tad kā dupša pārvietojamais nāk prātā mersis...  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
uz vecumu volvo


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database