Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Nacionala biznesa ipatnibas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ta virspuseji palasot diskusiju es teiktu, ka situacija, ka vienas un tas pasas mantas cena atskiras 3x, ir vainigs tas razotajs.

tirdzniecibas shema:

razotajs -> vairumtirgotajs -> mazumtirgotajs

ka veidojas preces cena jadoma visi +/- saprot. jautajums par preces mazumtirdzniecibas vai gala cenu. to butu jaregule un jaapkaro jebkuras atkapes no pienemtas normas razotajam un/vai vairumtirgotajam. ta ta tirdzniecibas kede strada visas nozares, katram posmam ir savas funkcijas, savi terini, kas janosedz un kaut kas janopelna, algas jasamaksa. un sis kedes darbibu var sapist no visam pusem visi kedes dalibnieki. vairumnieks sak tirgot mazuma pa vairumcenu, mazumtirgotajs "atdod pa pasizmaksu" un galu gala vair nopirkt pa taisno no razotaja, vai vel 2x letak pa razotaja pakaldurvim emo

beigas ir bankrots, visai kedei! tatad ja ta detala kaut kur maksa 3x letak ka citur vai otradak, 3x dargak ka citur, vainigs ir razotajs, kas vai nu nenokontrole sava produkta kedi, tb kads dileris mega varas, vai nu slovaki vienkarsi pizdi to preci no koneiera un tirgo pa pakaldurvim...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
LR ir iipash gadijums.
Neadekvaatas cenas deelj diilera, kas attieciigi rada neadekvaatas cenas pie nediileriem. Un rezultaataa visi grib vaariities un rada priekshstatu ka cenas ir drausmiigas.
Mees saveejiem gandriiz visu un vienmeer pasuutam no UK. Ieskaitot visaadus filtrus utt.
Salidzinajumam nediilera cenas.
Gaisa spilvens - 140 LVL vs 63 GBP
Bremzhu kolodkas - 26 LVL vs 14 GBP
K&N filtrs - 45 LVL vs 24 GBP
Piegaade 15 GBP par 30 kg. Laikam kautkaa taa Piegaade lidz durviim.

Tagad cenas kriit arii LV. Ibo cilveekiem skaidrs, ka jaakonkuree arii ar UK bodiiteem, nevis tikai diileri aiz stuura.

Diilera cenas ir veel kudii augstaakas ...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
ta virspuseji palasot diskusiju es teiktu, ka situacija, ka vienas un tas pasas mantas cena atskiras 3x, ir vainigs tas razotajs.

tirdzniecibas shema:

razotajs -> vairumtirgotajs -> mazumtirgotajs


19., nu labi - 20. gadsimts  Ffff..fristailo
Paskaties uz šodienas nozares līderiem.

piem. IKEA formula ir ražotājs = mazumtirgotājs. Izpi$a visus emo
Latvijas ražotāji sakaka viņi materiālus priekš tās kumodes nevar nopirkt tik lēti pa cik ikea to kumodi pārdod emo
Lab, var jau vīpsnāt par viņu kvalitāti, kas ir sekas maximāli atvieglotai (Dombrovskis teiktu - konsolidētai  :kaspich: ) konstrukcijai. bet dizains, kurš ir radīts lai to sū... kumodi varētu ērtāk saražot  - tas cilvēkiem pat patīk  c

Man nav nekāda sakara ar viņu tirdzniecības galu, bet tas kādā formā viņi dod uzdevumus ir  eek1
tagad taisam projektu 1M durtiņas gadā. Jāsāk ražot pēc 14 mēnešiem  hammer
Da tur urbjmašīna, kas maksā 400k EUR un dod 20 detaļas/min strādās 2 maiņās nonstop. Bet tad kad paskatoes 1 cauruma pašizmaksu, tas sanāk ka tas monstrs ir pasaulē lētākā urbjmašīna  smokin

Tie kuri spēs saīsināt ķēdi "rūpnīca -> patērētājs", tie izdzīvos. Tas murgs ko te inčape mēģina veidot imo ir bez nākotnes. Nah man - LV patērētājam ir vajadzīgs lai tās daļas izvestu caur noliktavu somijā, kur tās zaudē lieku nedēļu, un vēl paliek 2X dārgākas  :dfghj:  shifty

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja cilvēks LV sāk bizīti - biznesa plānā ir ierēķināts, ka maksimums pēc nedēļas viņš brauc vismaz ar X5, optimāli - jau nākamjā dienā un ar Cayeeni. protams ir izņēmumi.

es arī pēc daudz kā eju nevis uz veikalu, bet uz pastu pakaļ. PVZ  naac

ps. Nikson - lasīju, ka no luisa ko taisies sūtīt - cik tur pa pastu? es te par pāris sīkumiem domāju - vai man to vajag  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
ja cilvēks LV sāk bizīti - biznesa plānā ir ierēķināts, ka maksimums pēc nedēļas viņš brauc vismaz ar X5, optimāli - jau nākamjā dienā un ar Cayeeni. protams ir izņēmumi.

es arī pēc daudz kā eju nevis uz veikalu, bet uz pastu pakaļ. PVZ  naac

ps. Nikson - lasīju, ka no luisa ko taisies sūtīt - cik tur pa pastu? es te par pāris sīkumiem domāju - vai man to vajag  Rolling Eyes


Tā lai sanāk kajenei, nu vismaz pirmai iemaksai shura

5 eur naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Efektivitāti gan daudziem LV uzņēmumiem vajadzētu pamācīties, iespējams nemaz nevajadzētu tādu % likt virsū.

Lai gan jāsaka, ka krīzes ietekmē daži ir sākuši pie tā piedomāt super


_________________
Ex 156 2.0TS Selespeed
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
par IKEA - man patīk viņu vienkāršais dizains un labā cena  Ffff..fristailo  super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
par IKEA - man patīk viņu vienkāršais dizains un labā cena  Ffff..fristailo  super


IKEA spaarda un rullee Very Happy kad ievaacoties tev izsniedz 4 sienas, tad aizbraukt un panjemt to ko vajag uzreiz ir vienkaarshi super!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:

Latvijas ražotāji sakaka viņi materiālus priekš tās kumodes nevar nopirkt tik lēti pa cik ikea to kumodi pārdod emo


Pirkt virtuvi pa detaļām iekš Attēls R un pašam skrūvēt man sanāca aš 2x dārgāk, nekā pasūtīt caur vietējo starpnieku (+15%) to pašu virtuvi no Varšavas ikea. Itogo par 3metrīgu virtuvi 2 stāvos samaksāju zem trim simtiem, ar visu krānu un izlietni un durvīm, izvelkamamiem groziem, kājām...

3metrīgo Virsmu gan ņēmu Attēla atgriezumu angārā par... 5 latiem? Redzies robiņš bija uzsists. Tagad robiņa vietā ir plīts virsma.  Razz


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
NIKSONS rakstīja:

Latvijas ražotāji sakaka viņi materiālus priekš tās kumodes nevar nopirkt tik lēti pa cik ikea to kumodi pārdod emo


Pirkt virtuvi pa detaļām iekš Attēls R un pašam skrūvēt man sanāca aš 2x dārgāk, nekā pasūtīt caur vietējo starpnieku (+15%) to pašu virtuvi no Varšavas ikea. Itogo par 3metrīgu virtuvi 2 stāvos samaksāju zem trim simtiem, ar visu krānu un izlietni un durvīm, izvelkamamiem groziem, kājām...

3metrīgo Virsmu gan ņēmu Attēla atgriezumu angārā par... 5 latiem? Redzies robiņš bija uzsists. Tagad robiņa vietā ir plīts virsma.  Razz


Dēļ tādiem kā tu tā mūsu ekonomika ir atdzisusi līdz "ground zero"  Mr. Green  
Vajadzēja ņemt kredītu hanzabankā un nevis pasūtīt Attēlā detaļas, bet nopirkt no scavolini vai berloni  Mr. Green
Tagad varētu tautas balsī stāstīt, kā ar sievu vilkāt sērkociņus, kurš ēdīs vakariņas un kurš skatīsies (šon tādi bija - dzīvoklis ar zīda tapetēm un ēst nav ko c )


Visu pareizi izdariji - korpusiem nozīmes nav nekādas, tos ver iemočīt max lēti un par ietaupīto naudu lauku galdniekam pasūtīt yo ozolkoka fasādes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
elbee rakstīja:
ta virspuseji palasot diskusiju es teiktu, ka situacija, ka vienas un tas pasas mantas cena atskiras 3x, ir vainigs tas razotajs.

tirdzniecibas shema:

razotajs -> vairumtirgotajs -> mazumtirgotajs


19., nu labi - 20. gadsimts  Ffff..fristailo
Paskaties uz šodienas nozares līderiem.

piem. IKEA formula ir ražotājs = mazumtirgotājs. Izpi$a visus emo


mebelei nevajag pecpardosanas servisu nono un kur vini ir lv? nav un nebus! emo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
elbee rakstīja:
ta virspuseji palasot diskusiju es teiktu, ka situacija, ka vienas un tas pasas mantas cena atskiras 3x, ir vainigs tas razotajs.

tirdzniecibas shema:

razotajs -> vairumtirgotajs -> mazumtirgotajs


19., nu labi - 20. gadsimts  Ffff..fristailo
Paskaties uz šodienas nozares līderiem.

piem. IKEA formula ir ražotājs = mazumtirgotājs. Izpi$a visus emo


mebelei nevajag pecpardosanas servisu nono un kur vini ir lv? nav un nebus! emo


Mēbeli tāpat vajag samontēt un uzstādīt.

Lai attaisnotos būvēt norm veikalu apkārtnē vajag vismaz 10m maksātspējīgus pīplus. Baltijā ir kādi 4...
Filozofēt jau var visādi. Es piemēram esmu gatavs braukt 300 km pakaļ mašīnai un mani neuztrauc serviss...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Filozofēt jau var visādi. Es piemēram esmu gatavs braukt 300 km pakaļ mašīnai un mani neuztrauc serviss...


te ari mes nonakam. tu esi gatavs, tu zini valodas, tu proti internetu, tu nebaidies no ebay un norekinasanas ar kreditkarti. bet kads cits grib pakomunicet ar vietejo pardeveju, grib lai vinu apcubina, grib par savu naliku dabut pretim kaut kadu lietu, grib pec tam zvanit un pist pratu "man nesledzas ieksa", "man nesledzas ara"

bet vienalga cena x 3 nav normali, kaut kas tur nav pareizi. es tikko nopirku kartejo komplektu ar bmw spoguliem, ebay no USA, jaunus, apsildamus, sferiskus un vel ar kaut kadu zilo parklajumu (hvz kas tas tads un kam vajadzigs hmm ) sanaca 2x letak ka wessa ar mega atlaidi aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
Filozofēt jau var visādi. Es piemēram esmu gatavs braukt 300 km pakaļ mašīnai un mani neuztrauc serviss...


te ari mes nonakam. tu esi gatavs, tu zini valodas, tu proti internetu, tu nebaidies no ebay un norekinasanas ar kreditkarti. bet kads cits grib pakomunicet ar vietejo pardeveju, grib lai vinu apcubina, grib par savu naliku dabut pretim kaut kadu lietu, grib pec tam zvanit un pist pratu "man nesledzas ieksa", "man nesledzas ara"

bet vienalga cena x 3 nav normali, kaut kas tur nav pareizi. es tikko nopirku kartejo komplektu ar bmw spoguliem, ebay no USA, jaunus, apsildamus, sferiskus un vel ar kaut kadu zilo parklajumu (hvz kas tas tads un kam vajadzigs hmm ) sanaca 2x letak ka wessa ar mega atlaidi aiwa


Atzīšos - jebajā esmu reģistrējies, bet nekad neko neesmu nopircis  Embarassed  Embarassed  Embarassed
Aizmirsu passwordu, kautkas tam paipalam nebija labi, tur vispār nekas nesanāca  Embarassed

Par spoguļiem:
1.  ahahahahahaaa visiem bembistiem
2. vēlreiz "nac. bizīša specifika"
3. oridžinal bmw vai kitajoze aftermarket ?

Back to topic. IMO tirgus mainās. mūsu paaudze skatās daudz atvērtāk uz lietām, absolūti nesamierinās ar pirmo piedāvājumu un nebaidās iet pāri robežām. imo mašīnu dīleri to vēl negrib saprast.
Lai gan, mašīnas šodien pārsvarā pērk 40 - 50 gadīgie. Bet gan jau pienāks mūsu diena   Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Atzīšos - jebajā esmu reģistrējies, bet nekad neko neesmu nopircis  Embarassed  Embarassed  Embarassed
Aizmirsu passwordu, kautkas tam paipalam nebija labi, tur vispār nekas nesanāca  Embarassed


es gan perku, gan ebay veikalos, gan no privatiem visadus kramus... pagaidam nekadu incidentu nav bijis. vajadzetu ari sakt tirgot, bet nevar nekadigi sanemties. slinkums un sanak dargi emo

Citāts:
Par spoguļiem:
1.  ahahahahahaaa visiem bembistiem
2. vēlreiz "nac. bizīša specifika"
3. oridžinal bmw vai kitajoze aftermarket ?


hvz, originali vini nav, bmw zimi nekur neredzu, bet nostradati labi, tika piedavati nevis ka "cheap replacement for stolen mirrors", bet "cool upgrade" laikam del ta zila tonejuma aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database