Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Nacionala biznesa ipatnibas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
originali vini nav, bmw zimi nekur neredzu, bet nostradati labi, tika piedavati nevis ka "cheap replacement for stolen mirrors", bet "cool upgrade" laikam del ta zila tonejuma aiwa


...urļaki gan jau spēs novērtēt Tavu cool upgrade... aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
elbee rakstīja:
originali vini nav, bmw zimi nekur neredzu, bet nostradati labi, tika piedavati nevis ka "cheap replacement for stolen mirrors", bet "cool upgrade" laikam del ta zila tonejuma aiwa


...urļaki gan jau spēs novērtēt Tavu cool upgrade... aiwa


del tiem urlikiem es tagad masinu turu stavvieta ar sargu 45

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja nav noslepums, cik tu esi izgrudis par tiem spoguljiem kopaa (visiem nozagtiem atkal uzliktiem komplektiem)?

gribas saprast cik maksa lietot vacu marku attieciba uz "specifiskam" izmaksu pozicijam

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
cik ir redzēts - elbee piekopj "we will be taipīgi" un braukā bez spoguļiem. un ik pa laikam stāsta par crashiem, kas notiek uzreiz aiz viņa pak....tfu aizmugures. bet šie fakti gan jau nav nekā saistīti viens ar otru  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a tas zilais tonējums moš kautkā naktī palīdz speciāli? nespiež tik traki acīs? hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man 1985. gada audi coupe tas zilais tonējums spoguļiem bija no dabas. Viņš tikai un vienīgi vairo zilā tonējuma esamības apziņu. Tāpat kā glāžu savilcējs, motora brīnumpiedeva, super 100% plus spuldzes un sporta filtrs.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par tām mašīnu detaļu izmaksām, vai tikai nebija tā, ka (vismaz lielajos tirgos) ražotājs dod mega atlaides pašiem autiņiem, lai pēc tam to visu atpelnītu uz detaļu rēķina - tāpēc arī tajos tirgos neko nerestaurē, tikai maina. Nu, pie mums laikam tas arī atnācis (mums gan ir meistars ģaģa koļa no blakus garāžas ar zelta rokām).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Man 1985. gada audi coupe tas zilais tonējums spoguļiem bija no dabas. Viņš tikai un vienīgi vairo zilā tonējuma esamības apziņu. Tāpat kā glāžu savilcējs, motora brīnumpiedeva, super 100% plus spuldzes un sporta filtrs.


Nez, man viegli toneets spogulis shkjita tiikamaaks acij riktigi gaishaas dienaas. Likaas ka labaak var redzeet kas tur ir.

Tas pats ar auto logiem. Akvarijs ar 0% tonejumu ir neizturams .. tiesa tie laikam peedejiem bij japaajiem ap 90tajiem ...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
Tur ir daudzi objektīvi apstākļi
1. atšķirības pvn [ne]maksāšanā
2. vairāki retaileri - imo pilnīgi lieki
3. transports
4. serviss jānodrošina
5. apjoms ir tik mazs, ka lai uzturētu salonu ir baigi jāliek klāt ...


...man kā potenciālajam klientam pa lielam pajāt objektīvos apstākļus - mani interesē gala cena...PUNKTS

P.S. man vienkārši kremj, ka kolēģis tiko sev atveda jaunu ābola portatīvo, un telefonu, bet es to šeit tā riktīgi laikam nevaru atļauties... Evil or Very Mad


Ja atmetam USandA, tad viss tas ir tīrais bleķis. Tieši šī (bet ne tikai) iemesla dēļ arī interesējos, kā var rasties tāda atšķirība. Es zinu, kā cena veidojās manā bodē. Zinu, kā tā veidojās jebkur citur eiropā. Ieviesiet savienotajos štatos EUR, pielieciet 21% PVN, un arī tur āboliem cena būs ļoti tuvu manējai. Šobrīd, piem. ejošākais portatīvais dators TUR (amerikā) maksā 1200$, kas pēc kursa (kurš nemitīgi svārstās!) ir 616.8 LVL. Pieliekam PVN 21% un iegūstam 746.33 LVL. Man veikalā tāds maksā 799 LVL. Ja tu 44 Ls dēļ esi gatavs dzīt to no USandA, tad ok...
Un, ja tevi intersē gala cena un punkts, tad par ko vispār spriedelēt? gejs


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:

Ja atmetam USandA, tad viss tas ir tīrais bleķis. Tieši šī (bet ne tikai) iemesla dēļ arī interesējos, kā var rasties tāda atšķirība. Es zinu, kā cena veidojās manā bodē. Zinu, kā tā veidojās jebkur citur eiropā. Ieviesiet savienotajos štatos EUR, pielieciet 21% PVN, un arī tur āboliem cena būs ļoti tuvu manējai. Šobrīd, piem. ejošākais portatīvais dators TUR (amerikā) maksā 1200$, kas pēc kursa (kurš nemitīgi svārstās!) ir 616.8 LVL. Pieliekam PVN 21% un iegūstam 746.33 LVL. Man veikalā tāds maksā 799 LVL. Ja tu 44 Ls dēļ esi gatavs dzīt to no USandA, tad ok...
Un, ja tevi intersē gala cena un punkts, tad par ko vispār spriedelēt? gejs



44 Ls dēļ ir vērts Ogam čakarēt prātu, tik ilgi kamēr iedo 50 Ls atlaidi shura:

Bet kopumā tā arī ir  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:


piem. IKEA formula ir ražotājs = mazumtirgotājs. Izpi$a visus emo


Laba shēma, bet... ne visiem. Kā jau elbee teica - tas der smicam, kurš gatavs mesties ar skrūvgriezi, urbi un lobziku virsū visam, kas nekustās. Man, piemēram, nē. Man ir nepieciešama individuāla pieeja virtuvei, lai viss būtu izmērīts tieši MANĀ skapja nišā (kura nezkādēļ tomēr izrādījās perfekti vienāda gan augšā, gan apakšā), lai darba virsma būtu MAN nepieciešamajā augstumā un lai cepeškrāsns ir tur, kur ES gribu. Un galvenais - lai es vismaz kādu gadiņu varu kādam zvanīt, sēkt klausulē un lamāties par nestrādājošu atvilktni. Ikea gadījumā es vēl piebilstu, ka es gribētu, lai tā atviltne man strādā gadus 5-6 bez aizķeršanās, kā to šobrīd dara kaut kādi man nezināmas izcelsmes, bet diezgan padārgi mehānismi manā virtuvē.
Resp. es gribu, lai tad, kad es par kaut ko maksāju, atnāk čaļi, to uzstāda (katram savs darbs!), visu parāda un izstāsta un es jebkurā brīdī varu kādam no viņiem piezvanīt un palūgt samainīt neatstarojošu atstarotāju buferī pret tādu, kas darbojas naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
1200usd ir plaukta cena, vai ne? gan jau ka ir leetaaki varianti, man no jebaja sanāca divreiz lētāk, ka tajā brīdī LV  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
NIKSONS rakstīja:


piem. IKEA formula ir ražotājs = mazumtirgotājs. Izpi$a visus emo


Laba shēma, bet... ne visiem. Kā jau elbee teica - tas der smicam, kurš gatavs mesties ar skrūvgriezi, urbi un lobziku virsū visam, kas nekustās. Man, piemēram, nē. Man ir nepieciešama individuāla pieeja virtuvei, lai viss būtu izmērīts tieši MANĀ skapja nišā (kura nezkādēļ tomēr izrādījās perfekti vienāda gan augšā, gan apakšā), lai darba virsma būtu MAN nepieciešamajā augstumā un lai cepeškrāsns ir tur, kur ES gribu. Un galvenais - lai es vismaz kādu gadiņu varu kādam zvanīt, sēkt klausulē un lamāties par nestrādājošu atvilktni. Ikea gadījumā es vēl piebilstu, ka es gribētu, lai tā atviltne man strādā gadus 5-6 bez aizķeršanās, kā to šobrīd dara kaut kādi man nezināmas izcelsmes, bet diezgan padārgi mehānismi manā virtuvē.
Resp. es gribu, lai tad, kad es par kaut ko maksāju, atnāk čaļi, to uzstāda (katram savs darbs!), visu parāda un izstāsta un es jebkurā brīdī varu kādam no viņiem piezvanīt un palūgt samainīt neatstarojošu atstarotāju buferī pret tādu, kas darbojas naac


ikea jau arī piedāvā montāžas servisu. Bet nu tas der, ja tev virtuvē dzīvo perpendikuls un paralēle. Ja virtuvi remontēja Džašmuts ar Rašvanu shura tad labāk nemēģināt.

Ceeenas starpība jau ir tik graujoša, lai būtu motīvs iet pakaļ ikejas mantām. Kā redzi - daudziem arī patīk dizains.

P.S. lūdzu netulkot šīs manas domas kā kkādu reklāmu. Man no ikeas nekā mājā nav  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Ja virtuvi remontēja Džašmuts ar Rašvanu shura tad labāk nemēģināt


iedod viņiem tās ikea mēbeles lai pielāgo attiecīgajai vietai, būs arī kam klausulē sēkt virsū  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
1200usd ir plaukta cena, vai ne? gan jau ka ir leetaaki varianti, man no jebaja sanāca divreiz lētāk, ka tajā brīdī LV  aiwa


Tu laikam runā par sporta zeķēm vai dell datoriem hmm


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database