Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4
Nacionala biznesa ipatnibas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Tu laikam runā par sporta zeķēm vai dell datoriem hmm


varētu padomāt, ka iekostos ābolus jebajā neviens netirgo  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja jau ņemam par piemēru ābolus, tad iPhone 3gs pašizmaksa (pārsteidzoši liela).Pārējais ir ceļš, starpnieki un imidža uzcenojums, plus mazumiņš vietējam tirgonim.Linkaa sīkāks detaļu apraksts.

iPhone 3G S Carries $178.96 BOM and Manufacturing Cost, iSuppli Teardown Reveals      
           
     With the new iPhone 3G S’s Bill of Materials (BOM) and feature set nearly the same as the previous model in the iPhone line, you might think the product’s component selection would be virtually unchanged. However, a dissection conducted by iSuppli Corp.’s Teardown Analysis team reveals some interesting changes in the parts and suppliers.
 
"The entry-level, 16Gbyte version of Apple Inc.’s new iPhone 3G S carries a BOM cost of $172.46 and a manufacturing expense of $6.50, for a total of $178.96," said Andrew Rassweiler, director and principal analyst, teardown services, for iSuppli. "This is slightly higher than iSuppli’s estimate of $174.33 for the original 8Gbyte iPhone 3G based on pricing in July 2008. Although the retail price of the 16Gbyte iPhone 3G S is $199, the same as for the 8Gbyte version of the original iPhone 3G, the actual price of the phone paid by the service provider is considerably higher, reflecting the common wireless industry practice of subsidizing the upfront cost of a mobile phone and then making a profit on subscriptions."



_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Oga rakstīja:
Tu laikam runā par sporta zeķēm vai dell datoriem hmm


varētu padomāt, ka iekostos ābolus jebajā neviens netirgo  Laughing


So? 17" MB Pro 2,579.00$ = 1325.61 LVL + PVN 21% = 1603.98 LVL. Man viņš veikalā stāv par 1559 ar PVN.  hammer


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
Ja jau ņemam par piemēru ābolus, tad iPhone 3gs pašizmaksa (pārsteidzoši liela).[/i]


AMV, tu brauc mežā ar lamborghini šobrīd shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
AMV rakstīja:
Ja jau ņemam par piemēru ābolus, tad iPhone 3gs pašizmaksa (pārsteidzoši liela).[/i]


AMV, tu brauc mežā ar lamborghini šobrīd shura

Šito es tik intereses pēc uzmeklēju. Un biju izbrīnīts par tiem cipariem. To ka visi elektro štrunti pašizmaksās iz ļoti lēti salīdzinājumam ar to ko gala lietotājs dabon, tas gan skaidrs sen jau.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja jau reiz aizgāja runa par pašizmaksām, tad es biju izbrīnīts par IT risinājumu patieso cenu.

Mēs te darbā tirgojamies ar dažādām IT iekārtām un distributors diezgan brīvi mums, kā resellerim dod 70% atlaidi no list cenas. Tad man pat grūti iedomāties cik ir šo produktu pašizmaksa.


_________________
Ex 156 2.0TS Selespeed
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
murphy rakstīja:
Ja jau reiz aizgāja runa par pašizmaksām, tad es biju izbrīnīts par IT risinājumu patieso cenu.

Mēs te darbā tirgojamies ar dažādām IT iekārtām un distributors diezgan brīvi mums, kā resellerim dod 70% atlaidi no list cenas. Tad man pat grūti iedomāties cik ir šo produktu pašizmaksa.


Man bija kultūršoks <tm>, kad pirmo reizi redzēju mūsu itāļu mammas noliktavu.
Rūpnīca dienā saražo 20 iekārtas, katrai viens HP kompītis.
Tajos laikos vēl bija CRT monitori, attiecīgi datoru piegādes ritms - 1 furgons nedēļā  Shocked

Itāļi smējās, ka parastais jūzers par pliku HDD veikalā maksā vairāk nekā rūpnīca par HP desktopu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
murphy rakstīja:
Ja jau reiz aizgāja runa par pašizmaksām, tad es biju izbrīnīts par IT risinājumu patieso cenu.

Mēs te darbā tirgojamies ar dažādām IT iekārtām un distributors diezgan brīvi mums, kā resellerim dod 70% atlaidi no list cenas. Tad man pat grūti iedomāties cik ir šo produktu pašizmaksa.


Man bija kultūršoks <tm>, kad pirmo reizi redzēju mūsu itāļu mammas noliktavu.
Rūpnīca dienā saražo 20 iekārtas, katrai viens HP kompītis.
Tajos laikos vēl bija CRT monitori, attiecīgi datoru piegādes ritms - 1 furgons nedēļā  Shocked

Itāļi smējās, ka parastais jūzers par pliku HDD veikalā maksā vairāk nekā rūpnīca par HP desktopu

Šitas atsit atmiņā cik maksā printeris bremzhu stendam no bosch ko uzstāda csdd. Adatu tipa verkis ko razho hp, vai kas tamlidzigs un var nopirkt tikai caur bosch maksaja ja nemaldos 350ls. naac


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
parastajam lietotaajam (lasiit: Vasjkam) nekad nebuus saprotams, ka chalji naak uz tikshanos ar 2 somaam kaapostu un ska tas buus juusu, ja mees vienosimies - partija miljards vieniibu, sadarbiibas ilgums 3 gadi. maucam? taadeelj taadas cenas, kas te paviid internetaa kaa apgalvojums nav jaauztver kaa pashsaprotams megjinaajums apjaat galalietotaju. taa ir cena par kaadu kundzinji novienojushies to vai citu iekaartu razjot ar taadiem vai citaadiem apjomiem laika posmaa x.
ja man pasaka, ka glaaze no kuras es dzeru visiiti maksaa 10 santiimus, bet to esmu pircis pa pieciem latiem, es iepletiishu acis, protmas, tachu reekjinaashos ar papildus izmaksaam, lai taa glaaze nonaaktu manaas rokaas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
elbee rakstīja:
ta virspuseji palasot diskusiju es teiktu, ka situacija, ka vienas un tas pasas mantas cena atskiras 3x, ir vainigs tas razotajs.

tirdzniecibas shema:

razotajs -> vairumtirgotajs -> mazumtirgotajs


19., nu labi - 20. gadsimts  Ffff..fristailo
Paskaties uz šodienas nozares līderiem.

piem. IKEA formula ir ražotājs = mazumtirgotājs. Izpi$a visus emo


mebelei nevajag pecpardosanas servisu nono un kur vini ir lv? nav un nebus! emo


Es savās domās neesmu viens
http://www.apollo.lv/portal/news/articles/198015

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="NIKSONS"][quote="elbee"][quote="NIKSONS"][quote="elbee"]ta virspuseji palasot diskusiju es teiktu, ka situacija, ka vienas un tas pasas mantas cena atskiras 3x, ir vainigs tas razotajs.

tirdzniecibas shema:

razotajs -> vairumtirgotajs -> mazumtirgotajs

Ražotājs ražo un saņem apm.40% no gala cenas, vairumtirgotājs pieliek klāt 30% un mazumtirgotājs pieliek vēl 30% ciešot visvairāk šajā ķēdē. Tas maksā par reklāmu, transportu, algas un cer uz kvantitātīvu tirzniecību.
Latvijā viss ir savādāk ... ražotājs nožņaugts un tas iedod atlaidi 35% no 40% vairumtirgotājam(tipa latvijā nav naudas), vairumtirgotājs saviem 30% piesper klāt 35% nopelnīto atlaidi un 15% par transportu(svēta lieta). Tad parādās mazumtirgotājs kuru no sākuma izfukā visos caurumos un kad tas saprot ka cena tipa ir pēdējā ņem preci un pie saviem 30% piesper 100% un citi pat līdz 300% t.i. 30%x3 jo ja viņu drāž tad arī viņš kādu drāzīs. Tad nu atnāk Latvietis ar zilo pasi un formē kredītu uz visu pēc kārtas jo ebays.koms tam ir svešs un lētu preci tas pirks tikai tad kad nedos kredītu. Welcome to Latvia!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="Fans"][quote="NIKSONS"][quote="elbee"][quote="NIKSONS"]
elbee rakstīja:
ta virspuseji palasot diskusiju es teiktu, ka situacija, ka vienas un tas pasas mantas cena atskiras 3x, ir vainigs tas razotajs.

tirdzniecibas shema:

razotajs -> vairumtirgotajs -> mazumtirgotajs

Ražotājs ražo un saņem apm.40% no gala cenas, vairumtirgotājs pieliek klāt 30% un mazumtirgotājs pieliek vēl 30% ciešot visvairāk šajā ķēdē. Tas maksā par reklāmu, transportu, algas un cer uz kvantitātīvu tirzniecību.
Latvijā viss ir savādāk ... ražotājs nožņaugts un tas iedod atlaidi 35% no 40% vairumtirgotājam(tipa latvijā nav naudas), vairumtirgotājs saviem 30% piesper klāt 35% nopelnīto atlaidi un 15% par transportu(svēta lieta). Tad parādās mazumtirgotājs kuru no sākuma izfukā visos caurumos un kad tas saprot ka cena tipa ir pēdējā ņem preci un pie saviem 30% piesper 100% un citi pat līdz 300% t.i. 30%x3 jo ja viņu drāž tad arī viņš kādu drāzīs. Tad nu atnāk Latvietis ar zilo pasi un formē kredītu uz visu pēc kārtas jo ebays.koms tam ir svešs un lētu preci tas pirks tikai tad kad nedos kredītu. Welcome to Latvia!


Aizmirsi piebilst, ka visi (nu gandrīz), reizēm izņemot ja nu vienīgi ražotāju, firmas otrajā eksistences mnēnesī grib nopirkt Porkas kājeni... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jaa, shii ir tipiskaa probleema mums soc produktam, kam iedotas rokaas pogas saakt kapitaalismu. pag, laikam aizirsos Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database