Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5
Man reiz bija...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
man reiz bija sadalja pavelk uz nostalgiju:
tallinnas centraa iegaaju vienaa kraamu bodee (aka antikvariaats) un ieraudziiju taadus auto modeliishus ar kaadiem speeleejso smilshukastee: taadi seerkocinju kastiites izmeera plastmasas ar hromeetu metaalisku kraasu. taadi kaa vecolaiku auto izskatiijaas. prasti bezbozno, bet kaa man pavilka nostalgisku noti. naudu gan palika zjeel pa taadiem suudiem Smile


tie tak bija straumes ražotie...
ķip šitādi


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jaa, jaa, tieshi taadi. vaiiii!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man vienmer ir patikusi padomju laika modelisi  Rolling Eyes  nu tur visadi moskvici ziguli volgas  Embarassed  ar kadu precizitati tie nostradati  Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nezinu vai taisniiba, bet esmu dzirdeejis runaajam, ka tajos laikos modeliishus bija jaaizgatavo tai ruupniicai, kuraa razjoja to mashiinu, jo it kaa nesot centralizeetas meeroga modelju razotnes bijis. izklausaas diezgan neticami, bet varbuut tieshaam?
par tiem meeroga modeljiem es tikai atceros man bija volga pikaps a la lidostas pavadoshais transports (follow me, baakugunis, sleduitje za mnoi utt), lai atveertu valjaa durtinjas, vajadzeeja iebaazt pirkstu pa "durvju stiklu", bet to mazo pirstinju tachu nemaz tik viegli laukaa eec tam nevareeju dabuut - visaadas metaala drazas trauceeja. ai bobo!

sorry, tikko izlasiiju par saratovas minimodelju ruupniicu Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:

ķip šitādi


Šos te vēl iestrādāja žuguļa ātrumkloķa ručkā Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Da i jāatzīstās. Es tāds pshihs esmu. Man tie visi vecie Padomju modeļi smuki kastītēs salikti stāv vēcāku mājas bēniņos, kur blakus vēl ir opja sakrātie Zaruļom žurnāli. Es atceros, kā es meklēju VAZ 2108 un VAZ 2109, jo tos sāka taisīt pēc LV neatkarības, un blatu sistēma vairs nestrādāja. Skolu bastoju un gāju uz visādiem kolekcionāru saietiem, lai tos dabūtu. Padomijas laikā visi modelīši ar baigo blatu nāca. Es atceros, ka sencis mani veda uz Saktas noliktavu. Viņam Saktas direktore vienmēr paziņoja, kad bija jauns pievedums. Tad Gerkenā parādijās Hot Weals un BBurago un tas vairs jau nebija tik interesanti.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...cik gribi par žurnāliem?... ihaaaaa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
...cik gribi par žurnāliem?... ihaaaaa


Pat nedomā! Ja gibi palasīties, tad nav problēmu, varam sarunāt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
modeliishu tirgus ir apspriezams? Man tik paariiti.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vispār modelīšiem ir laba vērtība man bračkam arī tie glabājās garāžas beniņos kad pāris gadus atpakaļ tur ielauzās un c-kas visu kasti savāca Mad zināja, ka ir vērts.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man ir pilni 2 sekcijas plaukti ar krievu modelīšiem gan Padomju laika, gan mūsdienu ražojuma! Mūsdienu Krievijas  ražojums gan nav ļoti kvalitatīvs, veikalā pilnīgi jāvelk no kastes ārā, lai neiegrābtu brāķi! Bet mūsdienu Krievu un NVS  tā saucamie "hand-made" modelīši ir ļoti kvalitatīvi un var sasniegt cenu līdz pat dažiem simtiem latu Cool Un hand-made modelīši parati ir tādi, ko neražo rūpnīcas konvejers.


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database