Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 13 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Nākošais
Radara detektors
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Radara detektors 
Biedri,iesakiet kaut ko par antiradariem.Gribu iegādādāties .Tikai neko par viņiem nezinu,kāds būtu labs.Varbūt kāds no jums ko zin?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Antiradars 
rons rakstīja:
Biedri,iesakiet kaut ko par antiradariem.Gribu iegādādāties .Tikai neko par viņiem nezinu,kāds būtu labs.Varbūt kāds no jums ko zin?


aha iesakiet gan, kad tika aplukots soda punktu regjistrs, man pasham slikti palika...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hmmm.. antiradars vai radara detektors?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Antiradars 
No vinas nav nekada tolka. Vini tikajh bridina... ka uz tevi sauj. Vins sauj dazhadas reizes pec pirma detektors bridina .. pec tam pa bremziem.. un vinsh shuj vel reiz laj salidzinatu .. un pirmaj un otrajs atskiras un vins sauj vel reiz .. Labs antiradars - sponsors. Masina kas brauc prieks tevis a lielu atrumu Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
latvijaa tos ir aizliegts lietot, gan antiradarus, gan detektorus. sods 40ls un aparaata konfisceeshana, soda punktu gan nav Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
latvijaa tos ir aizliegts lietot, gan antiradarus, gan detektorus. sods 40ls un aparaata konfisceeshana, soda punktu gan nav Mr. Green


Tagad ir tadas antiradarus .. kas pasi noslegas ... bridina un noslegas. Vinus nevar atrast

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas ir kā?
Pabrīdina, pačakarē radara rādījumus un tad pac norubās, kamēr pac atkal viņu neieslēdz???


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Tas ir kā?
Pabrīdina, pačakarē radara rādījumus un tad pac norubās, kamēr pac atkal viņu neieslēdz???


Tochno es nezinu .. zinu ka vins atsledzas laj vinu neatradu. A ka vins ta dara es nezinu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sergiy rakstīja:
palaidniex rakstīja:
Tas ir kā?
Pabrīdina, pačakarē radara rādījumus un tad pac norubās, kamēr pac atkal viņu neieslēdz???


Tochno es nezinu .. zinu ka vins atsledzas laj vinu neatradu. A ka vins ta dara es nezinu.




1. ir taadas ieriices, ar kuraam var uztvert radardetektoru. lietuvieshu un igaunju polichiem taadas ir, muuseejiem nav.
2. antiradarus neesmu iipashi maniijis, ka kaads latvijaa lietotu/ tirgotu
3. bet modernajos radardetektoros ir iestraadaata aizsardziiba pret detektorus uztveroshajam ieriiceem. par stariem un viljnjiem neko nezinu, bet tikliidz detektors sajuut shaadas ieriices iedarbiibu, tas dod zinju vadiitaajam un momentaa izsleedzas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Antiradars 
Sergiy rakstīja:
No vinas nav nekada tolka. Vini tikajh bridina... ka uz tevi sauj. Vins sauj dazhadas reizes pec pirma detektors bridina .. pec tam pa bremziem.. un vinsh shuj vel reiz laj salidzinatu .. un pirmaj un otrajs atskiras un vins sauj vel reiz .. Labs antiradars - sponsors. Masina kas brauc prieks tevis a lielu atrumu Smile


Vispār no detektora IR jēga.

jo tu zini, kur stāv policisti ar radaru.
jo viņi mēdz šaut arī pa citām mašīnām

Un pat ja šauj pa tevi
var paspēt sabremzēties (ja brauc ar +20...30)

Lietoju detektoru divus gadus
Soda kvīšu par speedingu NAV.

Detektors man ir pats lētuma kalngals - maksāja 49$
Ir viltus trauksmes.
Bet tas netraucē - var pierast.

156tai vēl neesmu uzkāris, bet tikko kā'būs pirmā speedinga kvīts...

jeb varbūt labāk viņu negaidīt?


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jā - un menti nemana to štruntu, ja viņš ir piekārts saulessarga rajonā.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Antiradars 
smic rakstīja:
Sergiy rakstīja:
No vinas nav nekada tolka. Vini tikajh bridina... ka uz tevi sauj. Vins sauj dazhadas reizes pec pirma detektors bridina .. pec tam pa bremziem.. un vinsh shuj vel reiz laj salidzinatu .. un pirmaj un otrajs atskiras un vins sauj vel reiz .. Labs antiradars - sponsors. Masina kas brauc prieks tevis a lielu atrumu Smile


Vispār no detektora IR jēga.

jo tu zini, kur stāv policisti ar radaru.
jo viņi mēdz šaut arī pa citām mašīnām

Un pat ja šauj pa tevi
var paspēt sabremzēties (ja brauc ar +20...30)

Lietoju detektoru divus gadus
Soda kvīšu par speedingu NAV.

Detektors man ir pats lētuma kalngals - maksāja 49$ (bet ir gan VG2 gan Laser detection, visus parastos bandus ķer pa pāris km)
Ir viltus trauksmes. Protams.
Bet tas netraucē - var pierast. iekšpilsētā no viņa jēga maza principā.

156tai vēl neesmu uzkāris, bet tikko kā'būs pirmā speedinga kvīts...

jeb varbūt labāk viņu negaidīt?



_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Antiradars 
smic rakstīja:

Un pat ja šauj pa tevi
var paspēt sabremzēties (ja brauc ar +20...30)


nez, man 1x naktii murjaanjos uz tuksha celja uzshaava tieshi virsuu, detektors nopiiksteeja (diez gan vaaji), bremzeeju, bet panjeema taapat uz kaut kaadiem standarta 76. +/- taa arii bija. attieciigi arii secinu, ka sabremzeties, jau shauj tieshi tev virsuu nevar.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja ir "īstais" pīkstiens, es metu pa mēmajiem neskatoties uz spidomeru, vien iemetot aci spogulī. Bet nu kaut kā man šķiet, ka ar +20 menti īsti nevēlas turēt, un ja no 80 izdodas momentā nobremzēt uz 60, skaiti, ka esi sveikā ticis cauri - stalkeram vajag kādas sekundes 2 imo lai noteiktu ātrumu.

Un man ar šīm 2 sekundēm pietiek...


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Antiradars 
rons rakstīja:
Biedri,iesakiet kaut ko par antiradariem.Gribu iegādādāties .Tikai neko par viņiem nezinu,kāds būtu labs.Varbūt kāds no jums ko zin?


Cik esi ar mieru tērēt? Vislabāk jau pirkt ebayā. Detektorus arī labprāt sūta uz LV.

Cenas - no 30 - 400$ - atkarībā no kvalitātes, jutības utt. Vari palūrēt te, bet pincips ir vienkāršs - jo dārgāks jo labāks. Jautājums vien ir - vai tiešām tādas extras kā kompass vai voice ir vajadzīgs...


Labākais detektors imo ir Valentine One - maksā zvērīgi, bet itā perfekti filtrē viltus signālus, un range ir 4x lielāks kā manam Radioshack štruntam. (salīdzinājumam - pirms Jūrmalas radara mans pīkst aiz tās stāvvietas, Valentīns pīkst lauka vidū mazliet aiz siemens halles)
Protams - ir visādi jammeri un scrambleri (tas ko sauc par antiradariem) bet imo LV ar tādu braukt ir pārāk riskanti.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 13 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database