Atbildēt pie šī temata 12 lapa no 13 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Nākošais
Radara detektors
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kurbel rakstīja:
oi pie liiksnas smuka vieta. tur ar reiz  iz fuck skaists saulaisn sestdienas riits. tu mirmiiliigi uz 110 brauc dpils virzienaa un skaties, kaa kautkas paari kluburee zaljajai sadaloshajai un protams VINJI Very Happy bet nu neko, izrakstija briidinaajumu

pie Liiksnas baznīcas vēl tāda laba aiza ir... nu vot - CP stāvot viena kalna galiņā šauj pa otru kalna galiņu...  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:

pie Liiksnas baznīcas vēl tāda laba aiza ir... nu vot - CP stāvot viena kalna galiņā šauj pa otru kalna galiņu...  Razz


jaa taa taapat vieta tikai shaudijaas no vidus uz abaam puseem Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kurbel rakstīja:
ega rakstīja:

pie Liiksnas baznīcas vēl tāda laba aiza ir... nu vot - CP stāvot viena kalna galiņā šauj pa otru kalna galiņu...  Razz


jaa taa taapat vieta tikai shaudijaas no vidus uz abaam puseem Smile


Nu lūk, pret tādiem p|mpjiem, kuri ķersta gluži nevainīgās vietās, arī ir paredzēti detektori.  violent
Es apmēram zinu to vietu - taisna, pārredzama 2+2 joslu šoseja. Pat bez meža (lasi - zvēriem). Nu tur 130 - 150 km nav nekas ļauns Rolling Eyes . kamēr  ments sēdēs tādās vietās, es braukāšau ar savu "voltmetru"  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kurbel rakstīja:
oi pie liiksnas smuka vieta. tur ar reiz  iz fuck skaists saulaisn sestdienas riits. tu mirmiiliigi uz 110 brauc dpils virzienaa un skaties, kaa kautkas paari kluburee zaljajai sadaloshajai un protams VINJI Very Happy bet nu neko, izrakstija briidinaajumu


 Laughing shitie pomojemu parasti kad skrien paari tam zaljajam skjeerslim briidinaajumus neraksta-taa ka paveicaas  Wink  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
andrey87 rakstīja:
kurbel rakstīja:
oi pie liiksnas smuka vieta. tur ar reiz  iz fuck skaists saulaisn sestdienas riits. tu mirmiiliigi uz 110 brauc dpils virzienaa un skaties, kaa kautkas paari kluburee zaljajai sadaloshajai un protams VINJI Very Happy bet nu neko, izrakstija briidinaajumu


 Laughing shitie pomojemu parasti kad skrien paari tam zaljajam skjeerslim briidinaajumus neraksta-taa ka paveicaas  Wink  Laughing


Man tur paņēma, ļoti sen (kādus nepilnus divus mēnešus bija tiesības kā iegūas), saulainā februāra dienā, kad bija kādi -3°C un pilnīgi sausa šoseja..
Nācu no D-pils uz rīgu, no kalniņa mēģināju cik ta tas mazais opelis var izspiest - uz radara izspiedu 140...
Man teica, ka es esot neprātīgs un sliktais! Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
..
Man teica, ka es esot neprātīgs un sliktais! Very Happy

No turienes arī niks, ja? ;D

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
palaidniex rakstīja:
..
Man teica, ka es esot neprātīgs un sliktais! Very Happy

No turienes arī niks, ja? ;D


Nē - nick man apstiprināja CP darbonis vēl Rīga esot braucot uz Kandavu - dienā, kad tika nolemts - klubam bū!
Pie kam es tur biju ņipričom...  Rolling Eyes


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
j.k. rakstīja:
palaidniex rakstīja:
..
Man teica, ka es esot neprātīgs un sliktais! Very Happy

No turienes arī niks, ja? ;D


Nē - nick man apstiprināja CP darbonis vēl Rīga esot braucot uz Kandavu - dienā, kad tika nolemts - klubam bū!
Pie kam es tur biju ņipričom...  Rolling Eyes


kaukas tur bija. paaraak agresiivi uzsaaki braukt vai kaukas tml. c kaut gan runaa, ka amerikaa, ja tu krustaa nospoleesi un atstaasi divas garas melnas sliedes, uz kjurkji prom! agresiivs miera jauceejs! palaidniex! naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
palaidniex rakstīja:
j.k. rakstīja:
palaidniex rakstīja:
..
Man teica, ka es esot neprātīgs un sliktais! Very Happy

No turienes arī niks, ja? ;D


Nē - nick man apstiprināja CP darbonis vēl Rīga esot braucot uz Kandavu - dienā, kad tika nolemts - klubam bū!
Pie kam es tur biju ņipričom...  Rolling Eyes


kaukas tur bija. paaraak agresiivi uzsaaki braukt vai kaukas tml. c kaut gan runaa, ka amerikaa, ja tu krustaa nospoleesi un atstaasi divas garas melnas sliedes, uz kjurkji prom! agresiivs miera jauceejs! palaidniex! naac


TIk toreiz to spoli uzrīkoja pie Pērnavas krusta tie ručņika raustītāji ar savu 3.0 164... A bumbas piesēja man...  Embarassed


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tradu bagaznieka sitadu. neesmu lietojis gadiem, atrumu neparkapju, reali nevajadziga manta. mos kadam interese RX65.. 50ls.. pilns komplekts, rada ari voltus, var izmantot ka voltmetru tatad.



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sitāds vasarā aizgāja uz krieviju par 160$


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Sitāds vasarā aizgāja uz krieviju par 160$


caur ebay? kura tu liki?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ebay.com - tā bija sākumcena. Es pa laikam tur nevajadzīgus krāmus dumpoju. Nesen pa 20+šipingu aizgāja vadu detektors ultrasūdīgs, ko k-rautā pa 2,50 biju kaut kad iepircis shura


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es panjemtu par 50 LVL, ja vien tas modelis njem fotoradarus un Iskras. Vooobshem papeetiishu internetaa.
Vilson, vai gadiijuma tev nav tads pats?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ak, nee. Peec Ronin.lv datiem - nenjem Iskras Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 12 lapa no 13 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database