Atbildēt pie šī temata 13 lapa no 13 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Radara detektors
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jā,man ir tāds pats.verķis ir ĻOOOTI labs,vienīgā problēma ir tāda ka iskras tiešām neņem
Eeeeee.Smit!!!tu tur biji atradis kautkādu lētā gala verķi!!Kā ir esi jau pārbaudijis praksē šamo,strādā,ņem visu ko vajag???


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
Jā,man ir tāds pats.verķis ir ĻOOOTI labs,vienīgā problēma ir tāda ka iskras tiešām neņem
Eeeeee.Smit!!!tu tur biji atradis kautkādu lētā gala verķi!!Kā ir esi jau pārbaudijis praksē šamo,strādā,ņem visu ko vajag???

Fotoradarus vinjsh njem?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TheCAT rakstīja:
vilsons rakstīja:
Jā,man ir tāds pats.verķis ir ĻOOOTI labs,vienīgā problēma ir tāda ka iskras tiešām neņem
Eeeeee.Smit!!!tu tur biji atradis kautkādu lētā gala verķi!!Kā ir esi jau pārbaudijis praksē šamo,strādā,ņem visu ko vajag???

Fotoradarus vinjsh njem?


jĀ, ļoti normāli. Problēma ir tikai advancētie iskru lietotāji
Es šādu samainiju uz X50, jo tas ņem arī iskras. Man pērkot X50 viņi par veco RX65 ieskaitija až 100 Ls  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
laikam busu nosavis greizi ar cenu 50ls...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Shobriid detektor ir lieka extra. Pabraukt nevar jo traucee visaadi tirlinji kas pa tukshu platu joslu ripina uzzz... man spidometrs pat nereageeja, bet pretii naak striipa. CP aiznjemti ar siikiem burzinjiem - ja gadas posms bez tirlinjiem brauc kaa gribi (droshiibu liekot pirmajaa vietaa).
Ah jaa, ar shito gribeeju teikt ka slikts laiks agregaata paardoshani izveeleets.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man radardetektors, pirmkaart, ir vajadziigs dienesta autinjam lai pasargaat sevi no bildeem pastkastiitee  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Iskras ņēma kaut kāds lētais wistlers pa 50$. Man jebajā ir pieseivots pie pavasara pirkumiem.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
Jā,man ir tāds pats.verķis ir ĻOOOTI labs,vienīgā problēma ir tāda ka iskras tiešām neņem
Eeeeee.Smit!!!tu tur biji atradis kautkādu lētā gala verķi!!Kā ir esi jau pārbaudijis praksē šamo,strādā,ņem visu ko vajag???


Pavasarī. To ka der pret iskrām kaut kādā poļu saitā redzēju.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
vilsons rakstīja:
Jā,man ir tāds pats.verķis ir ĻOOOTI labs,vienīgā problēma ir tāda ka iskras tiešām neņem
Eeeeee.Smit!!!tu tur biji atradis kautkādu lētā gala verķi!!Kā ir esi jau pārbaudijis praksē šamo,strādā,ņem visu ko vajag???


Pavasarī. To ka der pret iskrām kaut kādā poļu saitā redzēju.


nu kautkādā poļu saitā es arī redzēju ka RX ņem iskras.tik vot pēc tam es sāku domāt ka tā iskra bij saregulēta uz max. signāla raidīšanas laiku un tapē tas RX viņu uztvēra. Crying or Very sad


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bet pie mums jau neviens ments to iskru negiež uz max signāla raidīšanas laiku.visi kā viens izgriež uz min. Mad


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jums laikam liekas, ka ziema mūžam nebeigsies...  Mr. Green   aiwa
Būs pavasars, būs badaini cp, būs 100 fotoradari  shifty  angrrry

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mani vairāk satrauc fotoradari nekā parastie CP.....ja tiešām būs simtiem, tad būs jāpadomā par detektoru.... Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un pie mums jau tomēr ir visa satiksmes organizācija/sodu sistēma pilnīgā di$ā  45

Aizvakar noskatījos kā 2 norijušies tušņi faktiski vienīgajā notīrītajā Pārdaugavas ielā (Ulmaņa, pie nestes) stutē kopā fotoradaru, tai pat laikā valsts un pašvaldība atzīst, ka sniegu notīrīt (t.i. nodrošināt normālus braukšanas apstākļus) nespēj. Pārdaugava ir kā džipu poligons  Mad

Manuprāt, normāli ir tā - nu ja nespēj, tad nespēj. Vispirms visi nodrošina PIEŅEMAMU satiksmes drošību, PĒC TAM sāk domāt par sodīšanu. Nevari nokaisīt krustojumu - noliec mentu, kurš stāv ar plakātu - achtung - slidens ! Nevis ments sēž 200 m tālāk un kasē soda naudas  violent  violent  violent

Kamēr valsts mani mēģinās izp|$t visos iespējamos veidos, es no visiem iespējamiem sodiem un nodokļiem izvairīšos  wtf

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vajadzēja braukt tam trijkājim virsū. Lai OCTA MAksā Very Happy savukārt BM skādei gan jau mēs samestos Very Happy


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Un pie mums jau tomēr ir visa satiksmes organizācija/sodu sistēma pilnīgā di$ā  45

Aizvakar noskatījos kā 2 norijušies tušņi faktiski vienīgajā notīrītajā Pārdaugavas ielā (Ulmaņa, pie nestes) stutē kopā fotoradaru, tai pat laikā valsts un pašvaldība atzīst, ka sniegu notīrīt (t.i. nodrošināt normālus braukšanas apstākļus) nespēj. Pārdaugava ir kā džipu poligons  Mad

Manuprāt, normāli ir tā - nu ja nespēj, tad nespēj. Vispirms visi nodrošina PIEŅEMAMU satiksmes drošību, PĒC TAM sāk domāt par sodīšanu. Nevari nokaisīt krustojumu - noliec mentu, kurš stāv ar plakātu - achtung - slidens ! Nevis ments sēž 200 m tālāk un kasē soda naudas  violent  violent  violent

Kamēr valsts mani mēģinās izp|$t visos iespējamos veidos, es no visiem iespējamiem sodiem un nodokļiem izvairīšos  wtf


+1

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 13 lapa no 13 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database