Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 11 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Nākošais
motora elja ???
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs motora elja ??? 
kadu motora elju lietojat ???? atbildes varetu skanet shadi sintetika pussintetika vai vel kada ???? uz arfilu man neiznak aizbraukt dzivoju arpus rigas robezham un skriet elju mainit uz arfilu man kka negribetos tas ta lai nebutu lieku komentu Smile nju ja zinat tieshus eljas nosaukumus varat ari iepostet Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja motors ir noripinājis vairāk kā 100Kkm, tad inho tur pussintētika būs gana laba, zīmolam nav sevišķa nozīme - saprāta robežās protams (lasi - galīgi kreisas eļas nelietot)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu nav tur ko slept, es lietoju pussintetiku no Valvoline 10W40, saucas laikam "longlife" vai kaut ka ta (palaidniex toch zin precizi to nosaukumu), speciali dzinejiem virs un stipri virs 100kkm, liekas jau ka elja labi kalpo un pilda savus pienakumus.
Bet domajams jau ka atbilde te varetu but ari atkariga attieciga autinja motora un izlaiduma gada, ta ka ne viemer vienam ir piemerots tas kas otram. manam drapakam ir V6 TB motoric.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es atkal esmu pamēģinājis Valvoline 20W60 VR1
Ir Ok.  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
A izdari vienkāršāk - atver haubi un sameklē plāksnīti ar ieteicamajiem šķidrumiem - tur jābūt infai par visiem šķidrumiem Wink Nu tas gadienā, kad forums nav pie rokas Very Happy
Nu tā kā D-pilī par Selenia laikam esu vienīgais kas ir ko dzirdējis tad nācās meklēt alternatīvu. Kaut kur salasījos ka smic bija savā 155 iegāzis Castrol Magnatec tāpēc arī savējā ielēju, tikai šitā lieta liekas bija pilnīga sintētika. Smic - kā tur īsti bija? Wink a tā pretenziju nav. A kāds var pateikt Selenia's rascenkas?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Edc rakstīja:
Es atkal esmu pamēģinājis Valvoline 20W60 VR1
Ir Ok.  Cool

Tu salēji Valvoline Racng 10W60...

A tā > 100 kkm saucās MaxLife...
Vecajā 155 pirmajā reizē izmazgāja motoru - biju spiesc nomainīt uz 3 kkm, tad ik pa 10 kkm. Pazuda dažās vietās pat tradicionālās sūces... Very Happy

A mums te viens ar bmw braukā no kantora - tam ir tas eļļas derīguma testeris indikators ar tām lampiņām panelī - kameŗ deg zaļas nav jāmaina, dzeltenas - jāsāk iespringt - sarkanas - maini nost!
Wot ielēja jams un nu jau 18 kkm un vēl pēdējā zaļā degot, citas eļļas dzeltenajās diodēs jau pie 9 kkm esot bijušas...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Statoil SuperWay pussintētika,
http://www.statoillubricants.com/mar/LU/sto00131.nsf/alldocs/3907CFA3BF294620C125713B0044A1C3/$FILE/SuperWay_10W-40.pdf

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un, kādās ta cenās tā Statoil eļļa?

Maxlife 10W40 pussintētika savu laiku padzīvojušiem motorīšiem (> 100 kkm)', piemēram, maksā litris 4,44, 4 litri 16, 20... (bez kluba biedru atlaidēm)...
šeitan ir infa...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Un, kādās ta cenās tā Statoil eļļa?


ap 3 Ls litrā, bet nu man sanāk dabūt pa 2Ls litrā.
Jau otrā mašīna kurā leju šo eļļu, nekādu problēmu(eļļu mainu ik pa 10-12kkm).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man peedeejo reizi ARFILA ieleeja nez kapeec Shell  Sad  nav man uzticiibas tai markai,kaut gan pagaidaam pretenziju nav Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es savam dīzelītim 5w-40 Smile Nu tā lai būtu  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Megaboriss rakstīja:
palaidniex rakstīja:
Un, kādās ta cenās tā Statoil eļļa?


ap 3 Ls litrā, bet nu man sanāk dabūt pa 2Ls litrā.
Jau otrā mašīna kurā leju šo eļļu, nekādu problēmu(eļļu mainu ik pa 10-12kkm).


žēl ka nav vairs tik vienkārši tikt pie testa motora

arī edim reiz tāc bija - BP kompensātori sāka grabēt dikti ātri 333 trasē
MaxLife krietni vēlāk un tik tā negribīgi uzgrab...
piemēram mazpazītams autoremonta aprindās Vitolds Šneps reiz paņēma to eļļu uz testiem, pēc nedēļas piezvanīja un prasīja cik maksā, kopš tās reizēs citu nav redzēts pērkam...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
valvoline 0w40 tiiraa sinteetika. 1. mashiina tadaa bijusi visu laiku kopsh dzimshanas 2. naak ziema, auktums, ikdienas iisi braucieni ar aukstu dzineeju, ar "0" dzineejiem vieglaak. maksaa gan vinja j*^$#$@% un 3l V6 dzineejam vajag 7 litrus eljas

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mhm, iedomājies cikdesmit litru Maslo Žiguļovskoje par atleidi vien sanāktu... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:

piemēram mazpazītams autoremonta aprindās Vitolds Šneps

Šneps nav mazpazīstams, viņš ir RTU pasniedzējs un viņam pašam bija servisiņš Maskavas ielā netālu no Arfilas.
Smile
Bet par eļļam runājot ir dzirdēts, ka visas eļļas savas brīnumainās spējas zaudē jau pēc kādiem 3kkm un pēc tam viņas visas ir stipri līdzīgas, tāpēc labāk ir ieliet vidējas klases eļļu un biežāk to nomainīt, nekā ieliet uber kruto eļļu un braukt bezgalīgi ilgi.
Motors būs daudz priecīgāks biežāk un regulāri redzēt svaigu eļļu, nekā vienreiz pa gariem laikiem kautkādu kruto eļļu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 11 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database