Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Alfa 146 gultni
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
be
Citāts:
t varbūt kāds var man ātri atbildēti vai vēl kādai alfai vai citam itālim būs tādi paši gultņi, gribās lētāko, bet labu variantu atrast. (abs robi uz gultņa)          
  ir dvu veidu rumbas gultņi atšķirība  abs zobratos T.S nāca 145-146,Fiat brava,marea,barchetta,Boxerim liekas 145-146-155,Fiat tipo,tempra ,Lancia dedra,delta,bet jāskatās kurš variants tev uz auto stāv. Wink [/quote]

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un kā ar pakājējo riteņu sasveri? Nav piekares sviru gultniem arī kirdik? Ja tos nemaina, tad arī riteņu gultņi bieži mirs... naac
no kā der? No 155, no fiat regata, no kādas lančas... bet tie ir visi vienā cenu grupā - pa lielam virs Ls 65,- Confused


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Un kā ar pakājējo riteņu sasveri? Nav piekares sviru gultniem arī kirdik? Ja tos nemaina, tad arī riteņu gultņi bieži mirs... naac
no kā der? No 155, no fiat regata, no kādas lančas... bet tie ir visi vienā cenu grupā - pa lielam virs Ls 65,- Confused

no fiat regata neder nono  der no fiat tipo un no lancia dedra, lancia delta ka ari protams alfa 155 un 145  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kas regatai citādāk?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ok, paldies par informāciju. Nu gultņi tiek mainīti pirmo reizi, ūn par to sasveri nezinu, patiesībā man tagad pirmā nopietnā pieredze ar remontu (man 17 g.), ja izmaiņas var redzēt uz aci ja gultņi bojāti, tad uz aci viss ir ok un varbūt var kkā uzskatāmi parādit ar kādu bildi par tiem sasveres gultņiem, kur viņi ir un kā pārbaudīt (mājas apstākļos ja var) vai nav lupatās?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Kas regatai citādāk?
REGATA nebija ar netkarigo piekari aizmugure ja pareizi atceros bet tas turpinajumam fiat tempra gan laikam bija ta pati piekare kas 155 Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
RA rakstīja:
Ok, paldies par informāciju. Nu gultņi tiek mainīti pirmo reizi, ūn par to sasveri nezinu, patiesībā man tagad pirmā nopietnā pieredze ar remontu (man 17 g.), ja izmaiņas var redzēt uz aci ja gultņi bojāti, tad uz aci viss ir ok un varbūt var kkā uzskatāmi parādit ar kādu bildi par tiem sasveres gultņiem, kur viņi ir un kā pārbaudīt (mājas apstākļos ja var) vai nav lupatās?
ui ar tiem sasveres gultniem medz but jautri Rolling Eyes
ps te iemeties baigais  offtopic  sito laikam vajadzetu parvietot cita sadala Embarassed


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
palaidniex rakstīja:
Kas regatai citādāk?
REGATA nebija ar netkarigo piekari aizmugure ja pareizi atceros bet tas turpinajumam fiat tempra gan laikam bija ta pati piekare kas 155 Rolling Eyes


oi - es te sajaucu regatu ar tempru... man viņās jūk  Embarassed


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database