Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Vēlos iegādāties alfu
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par Vāciju runājot. Man šodien Pro Vento par autiņu kas maksā ~ 20000-23000EUR par pakalpojumiem sarēķināja ~ 2500 - 2800EUR. Mad  Man tas vairs nav interesanti. Ja jābrauc pakaļ, tad pašam. I nauda kešā, i visas štelles ar auto aplūkošanu un iemēģināšanu kedā. Tā lūk! Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
Par Vāciju runājot. Man šodien Pro Vento par autiņu kas maksā ~ 20000-23000EUR par pakalpojumiem sarēķināja ~ 2500 - 2800EUR. Mad  Man tas vairs nav interesanti. Ja jābrauc pakaļ, tad pašam. I nauda kešā, i visas štelles ar auto aplūkošanu un iemēģināšanu kedā. Tā lūk! Razz


jaabrauc pasham vai jaarunaa ar petju, vanju vai kolju. es tikko dzirdeeju ciparu 400 vai 500 eur no vaacijas- shveices robezhas. bet taa ir tikai atveshana



Pēdējoreiz rediģējis elbee Fri Sep 15, 2006 7:59 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
meSu rakstīja:
Kungi, jums labi sanāk noklīst no galvenās tēmas..
Tā arī nesapratu, vai man ņemt vērā, ka ķibeles notiek un parasti visas reizē.. vai arī vienkārši tā ir smalka taktika, kā atsijāt potenciālos alfistus, tā teikt, lai ielās mazāk alfu Smile ?
Vienalga - joprojām esmu ieinteresēta alfās..


Es ņemtu šitādu
http://rus.autoscout24.com/home/index/detail.asp?ts=6788162&id=1svkx132grz&sc=&make=6&eurofrom=0&euroto=0&zip=[/url]

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
MF rakstīja:
Par Vāciju runājot. Man šodien Pro Vento par autiņu kas maksā ~ 20000-23000EUR par pakalpojumiem sarēķināja ~ 2500 - 2800EUR. Mad  Man tas vairs nav interesanti. Ja jābrauc pakaļ, tad pašam. I nauda kešā, i visas štelles ar auto aplūkošanu un iemēģināšanu kedā. Tā lūk! Razz


jaabrauc pasham vai jaarunaa ar petju, vanju vai kolju. es tikko dzirdeeju ciparu 400 vai 500 eur no vaacijas- shveices robezhas. bet taa ir tikai atveshana


Nu protams, ka plusā iet 6% no auto vērtības un citām izmaksām. Diez ko viņi garantē par šiem 6%

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un pavisma tikko dzirdeeju "dziit pasham staastu". pirkuma ligums bez nekaada vaacijas csdd, bez tranzita numuriem. latvijas csdd nodod pirkuma ligumu, samaksaa dabas resursu nodokli un regjistree mashiinu uz sevi. jauki, vai ne?

ja taa padomaa, es tak spaini arii regjistreeju taa. ar apshaubaamu pirkuma liigumu (kaut kads kopets papirits italju valoda, kura mani dati ieraxtiiti latvijaa), bez nekaadiem numuriem. csdd vieniigi paluudza aizpildiit kaut kaadu formu, kuraa es apliecinaaju, ka taa tieshaam ir mana mashiina shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Negribaas cept jaunu topiku taapeec ieposteesu seit.

Ir nolems iegaataadies Alfa GTV no vaacijas, tikai rodas jautaajums vai var uzticeeties sludinaajumiem. Bail no taa, ka atvediis kaut kaadu apskraapeetu. Ir doma panemt kaadu 95-97 gadu. Itkaa jau gribeejaas Spider, bet tam aizmuguree galiigi nav seedeklju un bagaaznieka(to kas tur ir nevar par taadu deeveet). Taapeec palikam uz GTV. Latvijaa neatradu nevienu pienemamu piedaavaajumu. Pie tam vajag sarkanu vai melnu, jo paredzeets sieviesu kaartas paarstaavei.
Par atvedeeju buus Pro Vento.


Varbuut kaads vareetu pastaastiit kaapeec Maskvas ielas placii AutoHof jau kaadu pusotru gadu staav viens Spider par 4500 eirikiem. Paardeveejs apgalvo, ka tika iepirkts ar salauztu pusasi, kura nomainiita, taapeec cena tik maza, varbuut kaads zina vairaak.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Andreass rakstīja:
Negribaas cept jaunu topiku taapeec ieposteesu seit.

Ir nolems iegaataadies Alfa GTV no vaacijas, tikai rodas jautaajums vai var uzticeeties sludinaajumiem. Bail no taa, ka atvediis kaut kaadu apskraapeetu. Ir doma panemt kaadu 95-97 gadu. Itkaa jau gribeejaas Spider, bet tam aizmuguree galiigi nav seedeklju un bagaaznieka(to kas tur ir nevar par taadu deeveet). Taapeec palikam uz GTV. Latvijaa neatradu nevienu pienemamu piedaavaajumu. Pie tam vajag sarkanu vai melnu, jo paredzeets sieviesu kaartas paarstaavei.
Par atvedeeju buus Pro Vento.


Varbuut kaads vareetu pastaastiit kaapeec Maskvas ielas placii AutoHof jau kaadu pusotru gadu staav viens Spider par 4500 eirikiem. Paardeveejs apgalvo, ka tika iepirkts ar salauztu pusasi, kura nomainiita, taapeec cena tik maza, varbuut kaads zina vairaak.


Pro Ventu nudien nebūs īstais kantoris... Vismaz man ļoti labu draugu pieredze nekad nav bijusi laba ar šo uzņēmumu...
Kaukur bija kantors, kas nodarbojas TIKAI AR AUTO ATVEŠANU, viņu bizness nav auto tirgošana. Ir jāpasaka kur, kas un kā un viņi atved godīgi noplēšot piegādes cīparu (iespējams ka vēl nokaulē kādu biku Fricim, bet tas jau cits stāsts).

Viņiem tādi zili treļi braukā apkārt... Tie ir Kurbads. Cik man zināmas atsauksmes - kvalitatīvi un labi...
Vienīgais - būtu jauki pašam to vāģi redzēt vai uzticamam cilvēkam Vācijā aplūrēt...

2. kārt - GTV bagāžnieks ir tik pat mazs kā Spider ar vienu papildus mīnusu - grabažnieka vāks ir vēl mazāks kā Spiderim.
3. Tas ka GTV pēc pases ir 5-vietīga mašīna ir tikai un vienīgi mārketinga triks. Jau 3 pieaugušo ekipāža ir pusmazohistiska pasākums... Aizmugurē ciešami jutīsies tikai suns, bērns vai rokassomiņa.. Tiesa Spiderim vispār nav vietas aizmugurē, ja nu vienīgi rokassomiņai... Un ziemā ar Spideri braukāt nav stils un prāc...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
GTV ir tikai 4 vietas. melns uz balta  Par piecu vietu auto to uzskata tikai mūsu asprātīgie CSDD darbinieki, kas strādā numuru salīdzināšanā .  c

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Edc rakstīja:
GTV ir tikai 4 vietas. melns uz balta  Par piecu vietu auto to uzskata tikai mūsu asprātīgie CSDD darbinieki, kas strādā numuru salīdzināšanā .  c


manam nav ne seedvietu ne staavvietu  Rolling Eyes

Andreass: kaadu GTV gribi? vinji ir dazhaadi. dzineeji saakot ar 1.8 140zs un beidzot ar 3.2 V6 un 240zs. shiim mashinaam nebuus praktiski nekaa kopiiga, iznjemot diziana liinijas. izveeloties auto, jaanjem veeraa, ka ir 3 paaudzu GTV. 95-98 98-03 un 03-05. labaakie, protams, ir 2 un 3 paaudzes 3.0 un 3.2 auto. ja pietiek ar mazajiem 1.8 un 2.0 dzineejiem (kaa var pietikt? shura) skaties uz veelajiem 98 un 99 gada autinjiem, nepeerc bez Momo adas salona un kllimas. kas jaaskataas, mashiinu peerkot, zini? katram gadijumam te var palasiities.

par pirkshanu. njemot veeraa, ka kopeeja dariijuma summa uz kaadiem 6k EUR velk, es jau nu aizbrauktu uz vaaciju un apskatiitu izveeleetos auto pats. nopirktu, aizdziitu liidz kugjim un kugjotu maajaas. jautrs celjojums pie viena Smile vai arii nopirktu un sarunaatu ar to pashu kurbadu, lai iebrauc pakalj.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nav taas iespeejas aizbraukt. Taa jau vareetu, tiesa gan neko Alfaas nesaprotu, ja nu vieniigi vizuaalo speetu noteikt.
Paslaik dziivajaa redzeets ir tikai SPIDER, taapeec nezinu kaa tam GTV ar to salona eertumu un apdari.
Redzetaa Spider apdare man patika, bija daudz alumiinija elementu, kas vinjam pieskir neatkaartojamu izskatu.
ieks mobile.de 98-99 gada auto ir diezgan lielaas cenaas. Jaaskataas laikam uz 96-97, tie ieklaujas atveeleetajaa budzetaa, tiesa gan tiem iespeejams buus kaut kas jaaremontee, bet taa arii labaak, vismaz zinaasu kas izdariit un no kaa pieprasiit atbildiibu.
Pagaidaam ir doma nemt 2.0. Lielaakajam tomeer ir paaraak liels pateerins, jo ar auto tiks braukts katru dienu un paarsvaraa pa pilseetu. Taapeec arii mazajs motors buus pietiekami niprs.
Paldies par linku uz pamaaciibaam.
Meeginaasu sakontakteeties ar  Kurbadu, varbuut ka vinjiem tur ir kaads cilveeks, kas vareetu noteikt vismaz vizuaalo staavokli.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu nezinu, vai tā ir labākā izvēle ikdienas vāģim...  Rolling Eyes

Dažas patiesības - 2.0 motors par īpaši ekonomisku nav uzskatāms, alumīnija apdari salonā pirmās paaudzes atomašīnā neatrast, remotēt un uzturēt GTV/Spider GALĪGI NAV LĒTS PASĀKUMS!  aiwa

Piemēram, kārtīgs piekares remonts neiekļusies 250 latos, par tādu naudu tur vak kaut ko salaot, bet ne savest kārtībā...

Visādā ziņā - pērc tik labu , cik labu vari atļauties...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ikdienai ir derīga tikai pilnīgi jauna vidēja lieluma alfa, kapēc šim pasākumam nav derīgs GTV
- izmaksas (tomēr padārgi)
- neparedzamība lūzumos (nevaru iedomāties ikdienas auto, kas diezgan regulāri, negaidīti lūzt un daļas tomēr ne vienmēr ir uz vietas)
- ikdienas auto man domāt nepieciešams ar komfortu, nu gtv ir kartings, iekāpt grūti , durvis platas, redzamība slikta
Man nepieņemama liekas viņu īpašiba pārsteigt 3 x gadā ar neparedzmamiem lūzumiem. piem.  rudēnī atsaka loga tīrītāji, kuru mehānismu nekur nedabūsi 3 nedēļu laikā


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
atliek tikai piekrist...
man ir divas - viana jauna - otra veca
vienīgais šī vecā man ir pārāk īsu brīdi lai pateiktu cik bieži tā lūst, bet jebkurā gadījumā, vecā nav domāta ikdienai.


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vēl - jo vecāka ir alfa, jo mazāk tā lūzīs. 155 ir 2-3x lētāka kā 156 bet tik pat reizes arī uzticamāka.

Pareizāk sakot - tur ir mazāk kam tā pēkšņi salūzt.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Vēl - jo vecāka ir alfa, jo mazāk tā lūzīs. 155 ir 2-3x lētāka kā 156 bet tik pat reizes arī uzticamāka.

Pareizāk sakot - tur ir mazāk kam tā pēkšņi salūzt.


B*shit!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database