Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Vēlos iegādāties alfu
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu jau uz baigo depresivnjiku pavilkaat. nu jau gadus 5 ar nelielu partraukumu ikdiena braucu ar Alfa Romeo automashiinaam un nekas. luust un parsteigumus sagaadaa jebkuras vecas mashiinas, nevajag sho probleemu reduceet uz Alfam shura ja ruupiigi seko liidzi un analizee ziimes, ko mashiina dod, iespeejams 90% negaidiito probleemu noveerst ar savaiciigu remontu. vismaz 4 no 5 problemam, kuru delj esmu "palicis uz celja", vareja noverst laicigi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ir 147 alfa, ar garantiju un visu vēsturi 2003 g. Pirmas rokas, nav bijusi avārijā, no meitenes, meitene nopirka tadu pashu jaunu un tagad paardod iepriekšējo. 5 durvis, 70000 km noskrējiens, 120 Z/S. metalika.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
nu jau uz baigo depresivnjiku pavilkaat. nu jau gadus 5 ar nelielu partraukumu ikdiena braucu ar Alfa Romeo automashiinaam un nekas. luust un parsteigumus sagaadaa jebkuras vecas mashiinas, nevajag sho probleemu reduceet uz Alfam shura ja ruupiigi seko liidzi un analizee ziimes, ko mashiina dod, iespeejams 90% negaidiito probleemu noveerst ar savaiciigu remontu. vismaz 4 no 5 problemam, kuru delj esmu "palicis uz celja", vareja noverst laicigi.

pilnīgi otrādi
ar manējo pasreizējo braucot depresija nāk, brauc , nekas nenotiek, neko nedzird, viss darbojas, riebj taisni Sad
Durvis uzsitu, vismaz beidzot iemesls uz servisu aizbraukt


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Arba, moš vienkārši ir jāiepērk kāda Alfa Sud? Very Happy
Depresijas uzlabotājs ar garantiju, tā teikt... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AR mani rakstīja:
Ir 147 alfa, ar garantiju un visu vēsturi 2003 g. Pirmas rokas, nav bijusi avārijā, no meitenes, meitene nopirka tadu pashu jaunu un tagad paardod iepriekšējo. 5 durvis, 70000 km noskrējiens, 120 Z/S. metalika.


hmm. izklausās jau labi, bet man ir pamatotas aizdomas, ka mans atvēlētais budžerts būs pārāk pieticīgs šādam piedāvājumam..
bet nu paturēšu prātā šo piedāvājumu gadījumam, ja uzrodas bagātais Brazīlijas onkulis Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
meSu rakstīja:
AR mani rakstīja:
Ir 147 alfa, ar garantiju un visu vēsturi 2003 g. Pirmas rokas, nav bijusi avārijā, no meitenes, meitene nopirka tadu pashu jaunu un tagad paardod iepriekšējo. 5 durvis, 70000 km noskrējiens, 120 Z/S. metalika.


hmm. izklausās jau labi, bet man ir pamatotas aizdomas, ka mans atvēlētais budžerts būs pārāk pieticīgs šādam piedāvājumam..
bet nu paturēšu prātā šo piedāvājumu gadījumam, ja uzrodas bagātais Brazīlijas onkulis Smile


Kads tad ir atveletais budzets?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
peerkot Alfu jaakauleejas, cik vien speeks un nekauniiba atljauj, jo visticamaak, esi vieniigais pirceejs Sad taada diemzheel (un par laimi) ir latvijas situacija, un buutu muljkjiigi to neizmantot.. domaaju, ka tas 147, par kuram prasa 9 un 10k eur, atdos arii pa 8 vai pat 7k eur.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja ir NOPIETNA interese sarunāsiet.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cenu diapazons ir zināms, varu palīdzēt ar kredītu. Vai pat atdot uz krīta, varbūt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AR mani rakstīja:
Cenu diapazons ir zināms, varu palīdzēt ar kredītu. Vai pat atdot uz krīta, varbūt.


ko? ko tirgo?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ir 147 alfa, ar garantiju un visu vēsturi 2003 g. Pirmas rokas, nav bijusi avārijā, no meitenes, meitene nopirka tadu pashu jaunu un tagad paardod iepriekšējo. 5 durvis, 70000 km noskrējiens, 120 Z/S. metalika.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mans naivais budžets bija paredzēts līdz 6k eiru.. bet neesmu vēl tādā izmisumā, lai skatītos opeļu sadaļu iekš ss.lv..
ARmani, kādas naudiņas par to 147 tiek prasītas??

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
meSu rakstīja:
mans naivais budžets bija paredzēts līdz 6k eiru.. bet neesmu vēl tādā izmisumā, lai skatītos opeļu sadaļu iekš ss.lv..
ARmani, kādas naudiņas par to 147 tiek prasītas??


Tādā cenā ir pieejama AR 156 2.5 V6 98g. melna, ar melnu ar Momo ādas salonu, labā komplektācijā, UN...kas pats galvenais - ideālā kārtībā! pēc iegādes šā gada 1.pusgadā tā rupji rēķinot mašīnā ir ieguldīts ne mazāk kā ~ 1300 LVL, neskaitot signalizāciju. Viss ieguldītais pierādāms ar čekiem un un droši vien ka servisos (Auto Italia tai skaitā) apstiprinās.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vēl joprojām jau ir pārdošanā arī viena 156 no '98 gada. Tiesa, ar 2,5 V6. Cipars (neesmu tirgotāju cits, uz kaulēšanos īpaši neparakstos) 4500 eur. Ja ir vēlme apskatīt - 29231746. Saimnieks pirms manis - Arba. Nākas tirgot, jo rati nelien iekšā, bet divas mašīnas turēt nav jēgas (un nav arī īsti kur...). Bez tam pirmdien jau manā rīcībā būs "ratu mašīna" - Audi A4 Avant tomāts, 2,5 dīzelis, kvatra...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Shito mashiinu IR JAANJEM!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database