Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Vēlos iegādāties alfu
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Vēlos iegādāties alfu 
Godātie kungi un cienītās dāmas,

esmu nonākusi pie atziņas, ka vēlos auto, tieši alfu! Mani interesē ne senākas par 98/99 gadu. Elegants 146/147 vai 156.
Motoriņu laikam ne lielāku par 2l. Benzīnu, ja vien mani kompetenti nepārliecina, ka ar dīzeli viss forši.
Gribētos klimatkontroli, cd, ādas salonu.

Ja te ir kāds variants, lūdzu, uzraksti man par.meksiku@gmail.com

Paldies! meSu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nezinu, vai derēs tev, bet no savas pieredzes varu ieteikt šo te autosalonu Vācijā. Nesen iegādājos pie viņiem savu 156-to. Auto - tecamā stāvoklī. Nopulēts, ķīmsikā tīrīšana, uzliktas jaunas riepas, nomainītas eļļas+filtri. Darboņi pretīmnākoši - operatīvi atbild uz e-pastu utt. Mazliet var pabīdīties pa cenām. Atvešana līdz LV + reģistrācija/numuri/TA izmaksāja papildus ~ 800 EUR. Piemēram 2001. gada 156 Sportwagon 2.0 JTS ar navigāciju, klimatu, parking sensoriem, ASR utt. finālā par 6500 EUR manuprāt nav nemaz slikti..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar dīzeli viss ir forši Wink


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jautājums protams tikai par kilometrāžu. Tā cena tīri neko. Un vispār sitat nost, nu nesaprotu, kā var ūberkūlai mašīnai būt zema cena. Un vēl Vācijā Confused



Pēdējoreiz rediģējis Presto Fri Sep 15, 2006 2:04 pm; pavisam rediģēts 3 reizes
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
146 aizmirsti, nav ne elegants, ne ar klimu, aadu veel varbuut var atrast, bet nu tas ir spainis a lja golfs. jaaskataas labi 147/156 ar zinaamu veesturi un taa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Vēlos iegādāties alfu 
meSu rakstīja:
Godātie kungi un cienītās dāmas,

esmu nonākusi pie atziņas, ka vēlos auto, tieši alfu! Mani interesē ne senākas par 98/99 gadu. Elegants 146/147 vai 156.
Motoriņu laikam ne lielāku par 2l. Benzīnu, ja vien mani kompetenti nepārliecina, ka ar dīzeli viss forši.
Gribētos klimatkontroli, cd, ādas salonu.

Ja te ir kāds variants, lūdzu, uzraksti man par.meksiku@gmail.com

Paldies! meSu


Ja ir vēlme, vari ievērtēt manējo. Pašreiz tirgoju. Pār ādu runājot  skaties, ka ziemā nesalst un vasarā necepās dibens.
http://www.autonet.lv/viss.php?id=66924

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Vēlos iegādāties alfu 
MF rakstīja:
meSu rakstīja:
Godātie kungi un cienītās dāmas,

esmu nonākusi pie atziņas, ka vēlos auto, tieši alfu! Mani interesē ne senākas par 98/99 gadu. Elegants 146/147 vai 156.
Motoriņu laikam ne lielāku par 2l. Benzīnu, ja vien mani kompetenti nepārliecina, ka ar dīzeli viss forši.
Gribētos klimatkontroli, cd, ādas salonu.

Ja te ir kāds variants, lūdzu, uzraksti man par.meksiku@gmail.com

Paldies! meSu


Ja ir vēlme, vari ievērtēt manējo. Pašreiz tirgoju.
http://www.autonet.lv/viss.php?id=66924


uzvelc aadinju un tad shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Vēlos iegādāties alfu 
elbee rakstīja:
MF rakstīja:
meSu rakstīja:
Godātie kungi un cienītās dāmas,

esmu nonākusi pie atziņas, ka vēlos auto, tieši alfu! Mani interesē ne senākas par 98/99 gadu. Elegants 146/147 vai 156.
Motoriņu laikam ne lielāku par 2l. Benzīnu, ja vien mani kompetenti nepārliecina, ka ar dīzeli viss forši.
Gribētos klimatkontroli, cd, ādas salonu.

Ja te ir kāds variants, lūdzu, uzraksti man par.meksiku@gmail.com

Paldies! meSu


Ja ir vēlme, vari ievērtēt manējo. Pašreiz tirgoju.
http://www.autonet.lv/viss.php?id=66924


uzvelc aadinju un tad shura


SMP Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ādas salons.. nu labi, no tā arī varētu atteikties. Vai piedāvātajam 156ajam ir "zināma vēsture", vai tuvākajā laikā šis auto prasītos uz servisu un tā??
No DE pasūtīt - nu neesmu tik kompetenta, lai mācētu to izdarīt.. man tā šķiet.

Un vēl, kā alfas uzvedās ziemā?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
meSu rakstīja:
Ādas salons.. nu labi, no tā arī varētu atteikties. Vai piedāvātajam 156ajam ir "zināma vēsture", vai tuvākajā laikā šis auto prasītos uz servisu un tā??
No DE pasūtīt - nu neesmu tik kompetenta, lai mācētu to izdarīt.. man tā šķiet.

Un vēl, kā alfas uzvedās ziemā?


Pārbaudi meilu, tur viss šķiet ir rakstīts. Servisā nesen biju, varu visu parādīt un apstāstīt, ja ir interese. Nu un ja auto nav no konveijera, tad kādreiz uz kādu servisu būs jābrauc šā kā tā.
Man piekritīs laikam lielākā daļa alfistu, ka ar alfu ziemā problēmu nav, ko? Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kungi, jums labi sanāk noklīst no galvenās tēmas..
Tā arī nesapratu, vai man ņemt vērā, ka ķibeles notiek un parasti visas reizē.. vai arī vienkārši tā ir smalka taktika, kā atsijāt potenciālos alfistus, tā teikt, lai ielās mazāk alfu Smile ?
Vienalga - joprojām esmu ieinteresēta alfās..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
meSu rakstīja:
Kungi, jums labi sanāk noklīst no galvenās tēmas..
Tā arī nesapratu, vai man ņemt vērā, ka ķibeles notiek un parasti visas reizē.. vai arī vienkārši tā ir smalka taktika, kā atsijāt potenciālos alfistus, tā teikt, lai ielās mazāk alfu Smile ?
Vienalga - joprojām esmu ieinteresēta alfās..


a kāda ir tēma? ja negribi vest no Vācijas - tad uz ss.lv un reklama.lv, apskaties kas patīk un droši postē iekšē - bez komentāriem nepaliksi! un mēdz gadīties arī noderīgi un vērtīgi padomi Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://ss.ss.lv/msg/lv/54/2672/106857/Un4NHkBjQg==.html

vai tad 2004 gadā nevajadzēja būt ar FL? šķilts? Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
http://ss.ss.lv/msg/lv/54/2672/106857/Un4NHkBjQg==.html

vai tad 2004 gadā nevajadzēja būt ar FL? šķilts? Smile


bija arii shitaadas ar veco seju, bet jauno salonu. 02~04 gados. man personigi vecaa seja labaak iet pie duushas Smile



ps: pljaapas par rulljiem paarvietoju, turpinam par lietu! Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
meSu rakstīja:
Kungi, jums labi sanāk noklīst no galvenās tēmas..
Tā arī nesapratu, vai man ņemt vērā, ka ķibeles notiek un parasti visas reizē.. vai arī vienkārši tā ir smalka taktika, kā atsijāt potenciālos alfistus, tā teikt, lai ielās mazāk alfu Smile ?
Vienalga - joprojām esmu ieinteresēta alfās..



man viendien viens chalis staastija, ka shii 147 esot tiiri laba, mazliet bijusi uzsista kaadreiz, bet citaadi OK. un komplektaacijaa jau ir viss, ko var veeleeties- selespeeds, aada, klima... veel viena taada pati, tikai sarkana te par sho informacijas nau, bet sarkana, protams, ir forshaak kaa peleeka Smile

tehniski 147 un 156 ir gandriiz identiskas, atliek tik izveeleeties, kura labaak iet pie sirds. 156 ir pieejamas vecaakas un leetaakas, bet nu nez vai ir veerts njemt nobrauktus pirmo gadu (98~99) modeljus. peec 156 es laikam aizbrauktu uz vaaciju un njemtu shaadu vai uz italiju pec shaadas

no 2.5 V6 nav jaabaidaas, jaunas vinjas maksaaja vismaz 30% vairaak par 2.0TS, lietotas ~ liidziigi, bet prieka un itaalju garshas vinjai ir vismaz par 30% vairaak kaa 4 cilindru dzineejiem. gevielas pateerinja starpiiba ir 1~2l uz 100km, kas ir apmeeram 1Ls. ja daudz jaabrauc un gribas ekonomeet, varbuut ir veerts skatiities diizeljus.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database