Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Vēlos iegādāties alfu
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Presto rakstīja:
meSu rakstīja:
hmm..godīgi sakot, es tiešām biku baidos par 2.5l motora patēriņu. braucu kā jau dāma, bet nez.. zinātāji tiešām iesaka? tas cipars 4500 tāds patīkams. bet elbee, kāds tur bija stāsts par `98 alfām??


Es teikšu no savas pieredzes - uzliec visiem virsū. Oi sorry tu tak esi dāma. Vienvārdu sakot izdomāji gadu un motoru un protams naudas summu - ņem ciet labāko, kas ir pieejams. Ir labs sakāmais: "Ja kaut kāds nieks sāk nepatikt auto testa laikā vai testējamais auto neatbilst kaut kādiem taviem kritērijiem, tad pēc gada šis nieks būs izbesījis arā pavisam." Nav būtiski vai tā ir krāsa, motors, jauda utt. utjp.


Par visiem 100% piekrītu. Man tā bija ar 520 BMW. Kad biju nostaigājis 6 mēnešus kājām un neko neatradis sev sirdij tīkamu, paņēmu iepriekšminēto - beigās viss bija pilnīgā d...sā. Negāja, nebija cuore, vēl šis tas, kamēr neveiksmīgi tiku no tā vaļā pārdodot par sviestmaizi t.i. no sērijas ka tikai paņem un nost no kakla! Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Khmmm... Mēs te piedāvājam katrs savu recepti auto iegādē. Es, piemēram, Presto nepiekrītu - ar Volvo 740 man bija pilnīgi pretēji - sākumā man tas šķita par lielu, pēcāk uz mazāku negribējās pārkāpt. Lai jau cilvēks pieņem pats savu lēmumu...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
Presto rakstīja:
meSu rakstīja:
hmm..godīgi sakot, es tiešām biku baidos par 2.5l motora patēriņu. braucu kā jau dāma, bet nez.. zinātāji tiešām iesaka? tas cipars 4500 tāds patīkams. bet elbee, kāds tur bija stāsts par `98 alfām??


Es teikšu no savas pieredzes - uzliec visiem virsū. Oi sorry tu tak esi dāma. Vienvārdu sakot izdomāji gadu un motoru un protams naudas summu - ņem ciet labāko, kas ir pieejams. Ir labs sakāmais: "Ja kaut kāds nieks sāk nepatikt auto testa laikā vai testējamais auto neatbilst kaut kādiem taviem kritērijiem, tad pēc gada šis nieks būs izbesījis arā pavisam." Nav būtiski vai tā ir krāsa, motors, jauda utt. utjp.


Par visiem 100% piekrītu. Man tā bija ar 520 BMW. Kad biju nostaigājis 6 mēnešus kājām un neko neatradis sev sirdij tīkamu, paņēmu iepriekšminēto - beigās viss bija pilnīgā d...sā. Negāja, nebija cuore, vēl šis tas, kamēr neveiksmīgi tiku no tā vaļā pārdodot par sviestmaizi t.i. no sērijas ka tikai paņem un nost no kakla! Wink


Te nu ir kļūda - ja ņem mašīnu', kas nav dvēselei, tad jāņem kāds pusšrots uz laiku, līdz atrod ko atbilstošu. Un bieži vien uz to sanāk vēl kādu kapeiciņu nopelnīt. Piemērs - pēc Volvo 740 pārdošanas paņēmu Ford Sierra par kādiem pārsimts latiem, braucu neremontējot un pēc mēneša, kad biju paņēmis 164 alfu, sieru pārdevu par 250...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Tas gan pie noteikuma, ka ar to 3.0 netiek griezts taa, ka ieguust 2.0 neaizsniedzamus rezultaatus shura
Vismaz 2.5 kad saak no visas sirds griezt, tad degviela pazuud mezhoniigaa aatrumaa. No otras puses - 2.0 ir jaagriezh visu laiku, lai kaut cik sajustu to cuore Smile


neviens jau ikdienaa taa negriezh to 3.0 es paarsleedzos pie 2~2.5k 1ais 3ais 6ais vai 2ais 4ais 6ais.
jo tikko 2 robu uzgriez liidz 7k esi jau normaalos soda punktos, bet 1 robs saak spoleet shura dazhreiz jau iemin, pie iespeejas, bet taas iespeejas nav nepaartraukti un uz katra krustojuma.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
meSu rakstīja:
hmm..godīgi sakot, es tiešām biku baidos par 2.5l motora patēriņu. braucu kā jau dāma, bet nez.. zinātāji tiešām iesaka? tas cipars 4500 tāds patīkams. bet elbee, kāds tur bija stāsts par `98 alfām??


nevar visus tos staastus atcereeties, bet, ja jaaizveelas starp labu 98. gada vai ne tik labu 00. gada (droshvien arii daargaaku), tad staastiem vairs nav noziimes Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Negribu komentēt sarakstīto, bet augstāk piedāvātā 147, 2003 gada, protāms nevar būt pārdota par 6000Eu, jo uz viņu ir garantija - ka gada laikā neieguldīsi vēl 6000Eu lai savest kārtībā braucāmo, un to jums apstiprinās ne "Saša" bet Dīlers AutoIt, te ir kontakt tel. īpašniecei 26393620 Jana. Ka es teicu par naudām mēs varam palīdzēt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AR mani rakstīja:
Negribu komentēt sarakstīto, bet augstāk piedāvātā 147, 2003 gada, protāms nevar būt pārdota par 6000Eu, jo uz viņu ir garantija - ka gada laikā neieguldīsi vēl 6000Eu lai savest kārtībā braucāmo, un to jums apstiprinās ne "Saša" bet Dīlers AutoIt, te ir kontakt tel. īpašniecei 26393620 Jana. Ka es teicu par naudām mēs varam palīdzēt.


Kā var būt garantija 1 gads, ja auto tūlīt būs 3 gadi. Vienīgais, ja ražota 2003 un pārdota 2004. Vai tā? Question

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Veel 2000 gadā esmu iegādāies 156 Alfu par 10000 EUR, gadā laikā ieliku viņā vēel ap 6000, neviens kompjūters neuzrādīja ka auto bijs smagi sists.
Shai alfai ir nomainīti visi filtri, eļļas, priiekšā plaukti ritošai ar buksēm, aizmugurē amortizātori, MOTORA SIKSNA!!! , VEEL shis auto NERIJ EĻĻU!!! kas veel, ta ir ta labās vēstures garantija, ja vēlaties.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
meSu rakstīja:
hmm..godīgi sakot, es tiešām biku baidos par 2.5l motora patēriņu. braucu kā jau dāma, bet nez.. zinātāji tiešām iesaka? tas cipars 4500 tāds patīkams. bet elbee, kāds tur bija stāsts par `98 alfām??

No 2,5 motors nav ko baidīties tikai jānem vērā dažas lietas
1) nedaudz dārgāka apkope - siksnas, sveces
2) nedaudz lielāks degvielas patēriņš, ja dzinēju griež
3) smagāks purns Smile
Bet šim auto ir lielas priekšrocības
1) pilnīgi cita dinamika
2) ja nesteidzamies, braukšana daudz mierīgāka, dzinējs nav jāgriež , nav jāpārslēdzas uz leju apdzenot, paātrinoties
3) šim auto ir citas bremzes, citi amortizatori, cita kārba, cita kulise , tas viss ir nedaudz labāks, komfortablāks Smile
4) šim auto ir vēl vacais labais ALFA ROMEO V6
5) šim auto ir vecā labā V6 skaņa Smile
(mans pašreizējais vispār neskan, tikai klusām sīc)


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bremzes AR 156 2.0 16v, 2.5 V6 un 2.4 JTD ir vienādas (vismaz kluči)


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nezinu, kas vinjaam ir vienaads, kas nee. Bet TS motoriem ir tieksme uz klanju apraushanu, kas nav noveerots V6. Skumji, bet fakts paarbaudiits uz savas aadas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ziniet, ko. nav vispaar veerts diskuteet V6 vs TS. V6 ir 10x labaaks un uzticamaaks dzineejs, mashiinas ar V6 dzioneeju ir labaak komplekteetas, apriikotas, komfortablaakas. pie paareejiem nosaciijumiem vienaadiem jaaizveelas ir V6. viss. ne velti jaunu mashiinu cenas atshkjiiraas par 20~30%. pastieties GT cenu lapu. 2.0JTS maksaa ~30 eur, 3.2 V6 maksaa ~40 eur

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jauna ir jaanjem ar JTD Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
BEt kā ar to auto var izbraukt pilsētā zem 10 L (Prusaka sieviņa) nesaprotu.


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
ziniet, ko. nav vispaar veerts diskuteet V6 vs TS. V6 ir 10x labaaks un uzticamaaks dzineejs, mashiinas ar V6 dzioneeju ir labaak komplekteetas, apriikotas, komfortablaakas. pie paareejiem nosaciijumiem vienaadiem jaaizveelas ir V6. viss. ne velti jaunu mashiinu cenas atshkjiiraas par 20~30%. pastieties GT cenu lapu. 2.0JTS maksaa ~30 eur, 3.2 V6 maksaa ~40 eur

TAs ka viņas ir labāk komplektētas ne vienmēr ir labi.
Piemēram Brembo bremžu diski, it kā jau labi, bet Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database