Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 15 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Nākošais
10 saeimas vēlēšanas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
pirms iet pie urnas ir bik jāizstudē sarakstiņš un jāizdomā kuram + pievilkt, kuru izsvītrot un kam maliņā pierakstīt "pimpis"  Wink


...ar dažām partijām būtu pa vienkāršo... Very Happy



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KriXis rakstīja:
es vispār neredzu jēgu balsot, ja tāpat viss būs kā bijis, tikai ar citiem nosaukumiem... hmm


bet tad Tu ari esi pelnijis, lai viss ir ta, ka bijis Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
KriXis rakstīja:
es vispār neredzu jēgu balsot, ja tāpat viss būs kā bijis, tikai ar citiem nosaukumiem... hmm


bet tad Tu ari esi pelnijis, lai viss ir ta, ka bijis Wink

naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
+1 sogjim

es domaju, ka "jalauj dombrovsim stradat" lai ko tas ari nozimetu, jo visi vecie blezi mus biedeja ar defoultu, bankratu, devalvaciju, badu un muzigu verdzibu, beigas padevas un laidas lapas. a sitas ciparins ar savu komandu lai ari cik sudigi darbojas, bet neko no tiem visiem solitajiem launumiem mes nepiedzivojam, valsts joprojam eksiste, lielie uznemumi nav noprivatizeti, visi paedusi, nekas arkartejs nav noticis. ari nekadu mega skandalu pat prieksvelesanu laika par viniem nav, ja neskaita kaut kadu idinu, kurs uz esiti ar domes busu brauca, laikam jau nevar neko baisu uzrakt.

vecos blezus ka pakustina, ta sak smirdet, kurs beigts, kurs cietuma, kuram japazud bez vests...


Dombrovskis tomēr baigi pasīvais. Tāds bremze  :makskere:

lai gan domāju, ka valsts politikai ir jābūt aktīvākai, varbūt ar ka neko diži varāk arī nevar izdarīt. Objektīvā situācija ir  pmd

Bet kad to vienotības sarakstu paskatās tālāk....  mozaika
Visas tās bābas... no tā pusdullā rižika līdz jaunupveidīgajām bābām... Nu nē...

Un man tiešām ir baigā aizdoma, ka valdība patlaban vnk slēpj privatizāciju un pensiju samazinājumu [aplikšanu ar nodokli]
Gan viens gan otrs īstenībā būtu neizbēgams un normāls solis, bet vajag saņemties dūšu un to pateikt.
Bet pie patreizējās vēlēšanu sistēmas to nevar izdarīt - populisti nokodīs.
Tāpēc vajag ieviest Niksona (tm) balsu piešķiršanas sistēmu (c)  Idea  Exclamation


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Niksona balsu piešķiršanas sistēma


...laba štelle par tām balsu dalīšanām u.t.t., bet otra puse medeļai tad ir tāda - ja jau esi tik advancēts pelnītājs un gribi dubulto konvertu, tad esi lūdzu tik mīļš un nopogā valstij dubultus nodokļus, jo ja kaut ko dubultā ņem, tad kkas arī dubultā ir jāatdod, trīszvaigžņu ordeņa kavalieris Serģis (visu cieņu kā sportistam) diez vai ko jēdz no politikas, a tu šamam piešķir 50 balsis nu nu, un tur tādu "kavalieru" pietiek, kas attiecas uz profesoriem - viņiem būtu jānāk politikā visu šito dzejnieku/dziedoņu/TVdiktoru vietā un pašiem jāruļī valsts nevis jābalso 20x...nu kaut kā tā īsumā... Evil or Very Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ta vispar, nevajag parvertet cilveku, kas spej penit naudu, prata spejas. Liela dala no viniem ir reali fasisti, vergturi un ne parak gudri. Paskataties kaut vai uz buldozeru. Saubos vai kads no mums gribetu dzivot tada sabiedriba, ko sie personazi var izdomat. Demokratijai ir daudz trukumu, bet labakas sistemas nav. Protams, ja ticam liberalismam un cilveka ka individa vertibai. Un labaka demokratijas ipasiba ir ta, ka ta attistas kopa ar sabieribu un jo attistitaka sabiedriba, jo ari demokratija labak darbojas. Tapec visi minusini Niksona idejam par so temu Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bet (c) ja valsti vadīs tipi a'la Kantāne aiwa, mēs nekur tālu netiksim

Ēzeļu bars lauvas vadībā var izdarīt daudz vairāk nekā lauvu bars ēzeļa vadībā  Wink


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kur Tu mūsu valstī esi redzējis lauvu? aiwa
Aiz restēm (tipa zoo) neskaitās Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
bet (c) ja valsti vadīs tipi a'la Kantāne aiwa, mēs nekur tālu netiksim

Ēzeļu bars lauvas vadībā var izdarīt daudz vairāk nekā lauvu bars ēzeļa vadībā  Wink


Vai tads kads piedava Kantani valdiba? Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
bet (c) ja valsti vadīs tipi a'la Kantāne aiwa, mēs nekur tālu netiksim

Ēzeļu bars lauvas vadībā var izdarīt daudz vairāk nekā lauvu bars ēzeļa vadībā  Wink


Vai tads kads piedava Kantani valdiba? Smile


Es visur korekti uzrakstiju - likumdevējs ir vadība; izpildorgāns - valdība  Wink

Un mans otrs radikālais prtiekšlikums. No deputātu vairuma jēgas tāpat nav. Skatās tik ko priekšā rāda vai   vai  down
tad nafig viņi tur visi ir vajadzīgi ? Lai tas priekšā sēdošais arī nospiež visas savas frakcijas pogas aiwa
Tāpat viņiem vienīgās atklāsmes par sirdsapziņu un principiem sākas tikai pēc "kāposta"  smakas saozšanas. Tad sākas staigāšanas pa frakcijām un nedisciplinātie balsojumi

Samazinam štatus, proporcionāli kā valstī pzr kādiem 30 % vai uzreiz avansā par nākamajiem grēkiem - 1/2  chop


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
1) Piekritīšu jau minētajam viedoklim, ka mazākais no ļaunumiem būtu ļaut Dombrovskim strādāt. Protams, Vienotība ir politiska priekšvēlēšanu savienība, tāpēc kritiski jāizvērtē katra saraksta kandidāta darbi/nedarbi un otrajā gadījumā sirsnīgi jāsvītro šis kadrs ārā. Runājot par Dombrovski.. jūs domājat daudz ir tādu, kas situācijā, kādā bija novesta LV,  grimstošu kuģi par salīdzinoši smieklīgām naudām + klausoties nemitīgas ķengas? Smile Es varu tikai apbrīnot viņa pacietību. Visiem priekšvēlēšanu kampaņu gudrotājiem pat nav ko īsti sagudrot par viņu. Par šo apvienību būtu jābalso arī tā iemesla dēļ, ka SC būs pietiekoši normāls reitings + PLL ar priekšvēlēšanu kampaņu vēl dabūs pie sevis veselu kaudzi ar vientiešiem.
2) Protams, ka gribas pie vadības jaunus, perspektīvus, gudrus politiķus, kas nomaina esošo, iesīkstējušo kliķi, BET: 1) tādu nav; 2) tādi negrib TUR līst iekšā ne par ko un ne par cik. Man viens paziņa, kas vairāk grozās pa finanšu tirgiem jau sen saka, ka ārpakalpojumā mums jāiepērk no ārvalstīm teiksim 10 gudri, rīcībspējīgi džeki, kas nomaina valdību un saceļ sistēmu pa jaunu. Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
problēm nav , jauni, veci, Jānis, MIķelis, Pēteris, buldozers, vai pļāpa
Problēma - nav ideoloģijas, nav mērķa, nav redzējuma kurp ejam !!!!!!!!!!!!
ko būvējam !!!!!!

Neviens nepiedāvā redzējumu - ko uzbūvēt !!!!!!
Sociālismu, kapitālismu , saciāldemokrātismu, nacionālismu
Nav ne labējo , ne kreiso, ne fašistu , ne komunistu.
Kura ir Latvijas labējā partija ???????? Kura saka, ka vajag dzelžainu kapitālismu , masas skolas, pensijas nemaksāt, maksas medicīnu , minimālus nodokļus ??????
Kura ir kreisa ??????? Kura saka ka vajag būvēt sociālismu. lielus nodokļus, lielas pensijas, lielus pabalstus  ??????
Kuri ir fašisti ????

Sadalījums partijās

Lemberga
Šķēles
Šlesera
Repšes
Krievu
Pilnīgs piiiiiiii !!!!!!!!

Visi zagļi ar sociālistisku piesitienu
Kāda jēga Jānis, vai Pēteris sēž krūmos ar radaru, ja mērķis ir sēdēt krūmos ar radaru !!!!!!!!!!


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KriXis rakstīja:
es vispār neredzu jēgu balsot, ja tāpat viss būs kā bijis, tikai ar citiem nosaukumiem... hmm


Es laikam piekritīšu KriXim.  Tā pat jau tos amatus savāks tie kam viņi jasavāc, tas tikai laika jautājums.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mēs jau gadus 20 diršamies
piemērs
kas ir mums ir Krievija ????
draugs ? Okei, pērkam gāzi, nelamājamies, nerunājam par 1940 gadu,  dodam pilsonību u.t.t.
laundaris ?
Arī okei, kurinam malku, robežu ciet, pilsonību atņemam, diplomātus atsaucam

Un tā ir visos jautājumos
Visos.
Nav ideoloģiska uzstādījuma, kas nosaka darbību !!!!!!!
bet tā jau ir vislabāk zagt, jo nav noteikumu, nav uzstadījumu.

Kā var kaut kur ievēlēt cilvēku, kas būdams ministrijas ierēdnis, noprivatizē visus ministrijas pakļautības uzņēmumus !!!!!!
Kā var balsot par cilvēku, kas faktiski ir privatizējis pilsētu
Bet latvietis priecājas, ka pilsēta smuki nobruģēta, tas nekas, ka bruģē pats par valsts naudu SmileSmileSmileSmile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es jau sen neeju vēlēt un arī neiešu
Manis dēļ
Atlaižam saemu, pieņemam zviedrijas, Vācijas, Šveices ( da vienalga kādus ) likumus un dzīvojam SmileSmileSmileSmileSmile
tā pat 2/3 dzīves regulē EU regulas SmileSmile
Saemas vietā 5 tulkus SmileSmile

Visa latvija ir 1/2 no berlīnes !!!!!!!
Kāda velna pēc te sava likumdošana !!!!!!!


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 15 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database