Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 15 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Nākošais
10 saeimas vēlēšanas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 10 saeimas vēlēšanas 
Rudens pasaka (ne rudens leģenda Smile ), kura būtu pelnījusi pati savu topicu.
Mani tiešām pirmo reizi nomoka jautājums – par ko balsot.

Skatos uz sejām, frizūrām, izdarītajiem [ne]darbiem un esmu pilnīgā frustācijā. Ejot cauri sarakstiem, visiem ieraugu kaut kādus kritiskus punktus. Šeit apspriedīšu tikai reālākos kandidātus, tos kuri piedalās lnt debatēs.
1.vienotība. Sorī, bet par šādu rosolu es nebalsošu nekad. Jo tas rosols ir samixēts tikai lai tiktu saeimā. Saraksts, kurā ir krrrristovskis un ēlertveidīgie ultraliberāļi nekad manu balsi nedabūs. Ošleja idejas man patīk un es tās atbalstu, bet viņš ir pilnīgi nostumts malā, jo tas nav rosola vairākuma viedoklis un nav populārs
2.lablatvieši. Džeki, kuri zog bērnu slimnīcā ir jāsoda, nevis jālaiž pie varas PUNKTS !!! Šlesers atsevišķi būtu apspriešanas vērts, bet visa tā parazītu banda... Patlaban tāpat tiek vērptas shēmas, veidoti tuneļi, likti savējie amatos, lai pat ja paliks bez lielajiem amatiem, varētu pa apakšu šiverēt... tas nav tikai avīžu virstraktu veidots viedoklis, bet insaidera info. Gan jau zinātāji sapratīs, ko es te domāju...
3.zaļzemnieki. Pusjēli, puskonkrēti. Tīri cilvēcīgi riebjas Brigmanis un Staķe. Plus vēl es 101 % esmu pārliecināts, ka lembim ir vieta cietumā. Lato grāmatas manu pārliecību tikai apstiprināja.
4.Vislatvieši & tēvzemieši. Iepriekšējās domes vēlēšanās balsoju par viņiem. Protams, izsvītrojot Lāci. Tam džekam 101 % ir atmiņas traucējumi, kas arī viņa gados ir normāli, bet tie nav jāārstē saeimā, bet veco ļaužu pansijā... Tā jau jaunie puikas ņemas un ir perspektīvi, bet tie baķkas parazīti viņiem aiz muguras... Tas pats dakters Pažarnovs... Te cits dakters iedeva viņa vērtējumu....
5.Saskaņieši – NĒ. Jo dēļ nacionālā jautājuma un arī ārpus tā viņiem nemaz nav nekā daudz ko piedāvāt.
Kas atliek ???
Kāds viedais varētu populāri paskaidrot kāds būs rezultāts, ja iemet tukšu aploksni ?


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tam sarakstam kam spiid lielaks % - tas % bus vel lielaaks ja tu iemetisi tukshi aplokni vai balsosi pret visiem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ta bus nederiga balss tipa tas pats ja iemetisi aploksni ar 2 sarakstiem Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
manuprat vajag ieviest divpartiju sistemu-  labie, kreisie. ta ievel vienus, ta otrus un lai atstrada terminu. nu tipa vienotiba labie, saskana kreisie. lablatviesi, batja un lembergs iet pensija.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 10 saeimas vēlēšanas 
NIKSONS rakstīja:
Kāds viedais varētu populāri paskaidrot kāds būs rezultāts, ja iemet tukšu aploksni ?


kautkur redzēju izklāstu par visiem iespējamiem variantiem, ko vēlētājs var darīt - rīt mēģināšu atcerēties iegooglēt. pa lielam jau sadalās pa tām partijām, kas tiek iekšā, bet ja pareizi atceros, tur bij kautkāda nianse.

mans rankings laikam ir:
1.vienotība
2.tēvzeme
3/4. blēži - lembergs, šķēle, šļesars
5. SC

bet kā jau vienmēr - nekā prātīga nav, izvēlamies mazāko ļaunumu  Ffff..fristailo  Doh!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mmm,domāju ka lembis


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par Lembergu, Ventspils ir skaistaka un sakartotaka pilseta Latvijaa (IMO)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man domāt pirmais variants. Bet uz biļetēna smagi izsvītrojot nevaidzīgos un izceļot derīgos.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Slidens topiks! Klope beigās var sanākt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jeep rakstīja:
Slidens topiks! Klope beigās var sanākt.


 naac  ahahahahahaaa


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 10 saeimas vēlēšanas 
MartinsT rakstīja:
bet kā jau vienmēr - nekā prātīga nav, izvēlamies mazāko ļaunumu  Ffff..fristailo  Doh!


...+1...diemžēl tā ir... Evil or Very Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 10 saeimas vēlēšanas 
ralfins rakstīja:
MartinsT rakstīja:
bet kā jau vienmēr - nekā prātīga nav, izvēlamies mazāko ļaunumu  Ffff..fristailo  Doh!


...+1...diemžēl tā ir... Evil or Very Mad


vēl jau paliek laimes lācis  smokin

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
manuprat vajag ieviest divpartiju sistemu-  labie, kreisie. ta ievel vienus, ta otrus un lai atstrada terminu. nu tipa vienotiba labie, saskana kreisie. lablatviesi, batja un lembergs iet pensija.


saskanja NAV kreisie Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Domāju un izdomāju, kā uzlabot saeimas kvalitāti.
Problēma ir tā, ka tur tiek iekšā tie kas smukāk runā visādas stulbības, nevis tie kas ir normāli pipari.
Un tāpēc kandidāti kļūst par populistiem. Tāpēc vajag
1. atņemt balstiesības visiem tiem, kas dzīvo no valsts pabalstiem. Sorī, bet piemēram ģimenē, tie kas nepienes neko nevar tur neko daudz noteikt - kurš ies uz kino, kurš tīrīs māju. OK tādiem ir jānodrošina normāla dzīve, bet viņus nevar laist pie teikšanas
2. tie, kuriem ir VIDa izziņa, ka par viņu ir maksāts soc nodoklis vismaz no algas 1000 Ls/m iecirknī jāiedod 2 konverti. Spēja nopelnīt normālu algu liecina par normālu intelektu un tādam var dot 2 balsis
3. Uzņēmējiem no kkāda limita - 5 konverti
4. Akadēmiķiem/profesoriem - 20 balsis
5. 3-stāra ordeņa kavalieriem - 50 balsis

Nu par balsu sadaļu vēl varētu diskutēt, bet imo nav pareizi, ka stacijas laukuma bomzim ir tikpat liela teikšana kā piemēram Mārcim Auziņam. Tā ir pseidodemokrātija. Varbūt tā normāli strādā, kur nabagu/pensionāru īpatsvars nav tik liels, kā pie mums. Bet te ir ācimredzams, ka visi izvēlas spēlēt uz lielo pelēko planktona masu

Tad partijas varētu domāt par stratēģiju un taktiku nevis par frizūrām. šobrīd nav nekādas jēgas censties izstrādāt programmas, izpildīt tās. Aizbrauc ar Raimondu Paulu uz kkādas ģerevņas kultūras namu, smuki padziedi un dabon 100 balsis  Mad


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
applausi  applausi  applausi  applausi  applausi  applausi  applausi  applausi  applausi  applausi  applausi


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 15 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database