Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 24 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Nākošais
Džipi un to piedzīvojumi
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
finns rakstīja:

Teema te ir pavisam cita. Runa nav par veelmi paneesaaties bet par koncepcijas mainju un iemesliem. Jo zinot agraako nostaadni, ieraudziit tur Pajero ir tas pats, kas mazdu un golfu Cuore Sportivo pasaakumaa. Njekljejitsa v peizazh Wink

Bet nu komentaars te jau ir par sho teemu.


Lai atbildētu uz šo komentu ir pārāk gari jāraksta. Pēc kopēji izdzerta pustopa, Tu visu sapratīsi pats. JC koncepcija nav mainijusies. Jeep Club ir priekš Jeep zīmola un Jeep entuziastiem. Ar Land Rover klubā iestāties nevar, bet atsevišķos pasākumos piedalīties var. Pimēram, Bolderājas jūdzes pasākumā un 23. oktobrī Limbažos var, bet 14. novembrī nē. Tā tas ir bijis no paša sākuma: ir četri centrālie pasākumi, kurus organizē klubs un kur var piedalīties tikai Jeep un vesala rinda citu pasākumu, kurus organizē atsevišķi kluba biedri un tur formāts ir OPEN.

Bija ieprieks jautājums, cik ilgi es Jeepoju. No kluba pirmās dienas. Braucu ar visādiem Jeep jau no 2002. gada.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Reku links uz Rudens ekspedīciju, kur Ralfiņš piedalijās http://www.4x4lv.lv/lv/celojumi/rudens2010

4.32 minūtē redzēsiet, kā mazā Fiat Panda laiž pa visādiem kukuržņiem.

no 9.36 minūtes sākas tas, kas man šādos pasākumos patīk visvairāk. Dubļos līdz ausīm slīgt nav gluži mana stihija.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
cik nu redzējām to pandu - izskatījas labi  super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
cik nu redzējām to pandu - izskatījas labi  super

Es te nesen spriedelēju par ziemas krīzenvāgen un secināju ka 4x4 Panda varētu būt ļoti labs vaiants.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
MartinsT rakstīja:
cik nu redzējām to pandu - izskatījas labi  super

Es te nesen spriedelēju par ziemas krīzenvāgen un secināju ka 4x4 Panda varētu būt ļoti labs vaiants.


ziemas variants jā,bet ne krīzes variants Wink


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es jau sen teicu, ka mežā ar 8km/h var noķert brīžiem nebūt ne sliktākas izjūtas un adrenalīniņu kā uz grants ar 120kmh/h, tikai ar stipri mazāku iespējamību iet bojā nākamajā līkumā naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/land-rover/discovery/bfcnn.html
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/suzuki/samurai/fmdgf.html
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/toyota/land-cruiser/cedmc.html

naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/toyota/land-cruiser/cedmc.html

naac


...šitā Toyotiņa riktīgi patīk, un pats tādu ar gribētu, bet gudri cilvēki stāstīja, ka viņā daudz jākrāmē iekšā ja ar viņu grib tā pa riktīgo maukt (no bloķiem tikai starpasnieks), un detaļas ar nav lētas...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
Reku links uz Rudens ekspedīciju, kur Ralfiņš piedalijās http://www.4x4lv.lv/lv/celojumi/rudens2010

4.32 minūtē redzēsiet, kā mazā Fiat Panda laiž pa visādiem kukuržņiem.

no 9.36 minūtes sākas tas, kas man šādos pasākumos patīk visvairāk. Dubļos līdz ausīm slīgt nav gluži mana stihija.


super
Nu, man ar vienu no tiem LR ir vajadziiba laiku pa laikam ari pa pilseetu un shoseju paarvietoties aizkam virsuu ir A/T riepas un dziljaa zampa izpaliek. Beztam njurkot pa dubljiem lai piekabinaatu aakji ari nav gluzhi mans aicinaajums. Tad labaak kaadu iiso piepilseetas palozhnjaashanu vai ariidzan ekspediiciju no A->B. Peedeejam gan nesanaak laika iisti. Tas kas tur no 9.36 ir taa neko roku izvingrinaashanai Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
Oga rakstīja:

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/toyota/land-cruiser/cedmc.html

naac


...šitā Toyotiņa riktīgi patīk, un pats tādu ar gribētu, bet gudri cilvēki stāstīja, ka viņā daudz jākrāmē iekšā ja ar viņu grib tā pa riktīgo maukt (no bloķiem tikai starpasnieks), un detaļas ar nav lētas...


A kuram tad Tev nebūs jākrāmē iekšā? Lifts, bloķi, riepas un būvēšanas izmaksas +/- tas maksās vienādi visiem visbiežāk lietotiem modeļiem. Toyota Land Cruiser 70 ir ļoti pateicīgs modelis bezceļam. Ja reiz tāda doma ir, ka vajag dubļu bridēju, tad šis būs īstais. Ja ar to mazo pirdiendvēselīti zem kapota ir par maz, tad var ņemt Jeep Cherokee XJ. Cenā tas pat sanāks lētāk, bet zem vāka standarta būs 170zs. Būvēšanas darba izmaksas būs vienādas, bet pateicoties Cherokee daudzumam pasaulē, tad lifti un bloķi tam maksā lētāk: Lifts 3collas 850USD ar gāzes amjiem, bloķis aizmugurē 649USD, sporta cieto bukšu komplekts visai piekarei 129USD un snorķelis 170USD. Riepas un darbs visiem maksā vienādi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
ralfins rakstīja:
Oga rakstīja:

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/toyota/land-cruiser/cedmc.html

naac


...šitā Toyotiņa riktīgi patīk, un pats tādu ar gribētu, bet gudri cilvēki stāstīja, ka viņā daudz jākrāmē iekšā ja ar viņu grib tā pa riktīgo maukt (no bloķiem tikai starpasnieks), un detaļas ar nav lētas...


A kuram tad Tev nebūs jākrāmē iekšā? Lifts, bloķi, riepas un būvēšanas izmaksas +/- tas maksās vienādi visiem visbiežāk lietotiem modeļiem. Toyota Land Cruiser 70 ir ļoti pateicīgs modelis bezceļam. Ja reiz tāda doma ir, ka vajag dubļu bridēju, tad šis būs īstais. Ja ar to mazo pirdiendvēselīti zem kapota ir par maz, tad var ņemt Jeep Cherokee XJ. Cenā tas pat sanāks lētāk, bet zem vāka standarta būs 170zs. Būvēšanas darba izmaksas būs vienādas, bet pateicoties Cherokee daudzumam pasaulē, tad lifti un bloķi tam maksā lētāk: Lifts 3collas 850USD ar gāzes amjiem, bloķis aizmugurē 649USD, sporta cieto bukšu komplekts visai piekarei 129USD un snorķelis 170USD. Riepas un darbs visiem maksā vienādi.


...jā, jā tā jau ir, bet par Širokiem esmu dzirdējis tos pašus stereotipus ko par Alfām - lūzt nejēgā, dārgi un tamlīdzīgs blā blā blā...attiecībā uz Alfām tas īsti precīzi nav, kā tur ar tiem Širokiem man failu nav... Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a kāds chiroks īsti ir jāņem, dīzelis?  Rolling Eyes
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/jeep/cherokee/bneph.html

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
IMO amerikāņi - tikai benzīns un, jo lielāks, jo labāk. Japāņi un lendroveri - dīzeļi. hmm


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
IMO amerikāņi - tikai benzīns un, jo lielāks, jo labāk. Japāņi un lendroveri - dīzeļi. hmm


un ar automātu?  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:


...jā, jā tā jau ir, bet par Širokiem esmu dzirdējis tos pašus stereotipus ko par Alfām - lūzt nejēgā, dārgi un tamlīdzīgs blā blā blā...attiecībā uz Alfām tas īsti precīzi nav, kā tur ar tiem Širokiem man failu nav... Rolling Eyes


Ganjau zinaataaji te pastaastiis kas un kaa ar Shirokiem. Bet nekas taads baisi slikts nav dzirdeets. Nu jaa. Piemineetie kardanu krustinji, kas ir jaavadaa liidzi. BET, tie rada probleemas, kad uzliek riepu vietaa RIEPAS! Tos var arii stiprinaatos pasuutiit, tiesa arii tie meedz aiziet savu celju. Un otraa probleema ko esmu dzirdeejis no chirokotaajiem ir aizdedze benziindzineejam. Tas gan bija konkreeti ar 90 saakumu 4litriigajiem. Pa lielam tas arii viss.

Domaaju, ka jebkuru auto kad izkozh cauri, tas remontos nav neko mega daargs. Visi zin, ka LR ir daargi apkopee... es taa nedomaaju.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 24 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database