Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 21 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Nākošais
Gāze? Dīzelis? Benzīns?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Subaru līdzīgi. Bet nu jau reāls offtopic


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Viņi Eiropā arī 3,5 pilnpiedziņu nepiedāvā Sad


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tikko pieleca SmileSmileSmile
visiem citiem ražotājiem automāts ir dārgāks par manuālo kārbu kādus 2 000
Lexim maksā vienādi, tikai šos 2000 piemaksā par degvielu SmileSmileSmile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a viss topiks sākās ar to, ka mašīna raustās uz benzīnu, bet uz gāzes viss zajebrīnišķīgi...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
a viss topiks sākās ar to, ka mašīna raustās uz benzīnu, bet uz gāzes viss zajebrīnišķīgi...


man sen atpakaļ bij gaazeeta sierra, uz benzīnu arī raustījās. iemesls diezgan droši bij aizaugušas sprauslas, braukāju uz gāzi un nelikos ne zinis  Ffff..fristailo  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jā, es savulaik raustīšanās problēmai tā arī risinājumu neatradu hmm , bet te jau izrādās, ka gandrīz visem gāzeswāgens ar laiku ir sācis neiiet ar benzīnu. Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaspars D rakstīja:
Jā, es savulaik raustīšanās problēmai tā arī risinājumu neatradu hmm , bet te jau izrādās, ka gandrīz visem gāzeswāgens ar laiku ir sācis neiiet ar benzīnu. Rolling Eyes


secinājums - gāze neko labu motoram nenodara, jeb pareizāk - kaut ko tomēr nočakarē...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:


Interesantākais ka tie parasti ir hibrīdi starp Dīzeli un gāzi, nevis beņu un gāzi. Vai kāds nav dzirdējis ka kāds ir dīzeli par gāzi pārtaisījis ?



Latvijā jau sen uz dīzeļiem liek gāzi, kas man lika jau 5 busiem ir uzlicis..... Viniem tik padeve savādāk regulējas 20% dīzelis, 80% gāzi dod iekšā,

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kalvis rakstīja:
AMV rakstīja:


Interesantākais ka tie parasti ir hibrīdi starp Dīzeli un gāzi, nevis beņu un gāzi. Vai kāds nav dzirdējis ka kāds ir dīzeli par gāzi pārtaisījis ?



Latvijā jau sen uz dīzeļiem liek gāzi, kas man lika jau 5 busiem ir uzlicis..... Viniem tik padeve savādāk regulējas 20% dīzelis, 80% gāzi dod iekšā,
busi jau medez but benzinieki  Wink  dizelis ar gazi  momentali aizietu raznosa un sadalas reizinatajos  Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mans absoluti subjektivais viedoklis par temu "gaze? dizelis? benzins?"

pirmais un pats galevnais iemesls benzina vieta izveleties jebko citu ir nobraukums. rupji nemot zem 30k km gada nav verts pat sakt rekinat. otrais punkts tie turbodizeli tomer forsi cel. brauksanas sajutu zina Alfas 1.9JTD noteikti bus forsaks par visiem 1.4, 1.6, 1.8 benzina mazmotoriem.

Gaze - viss diez gan labi, ja ir laba masina, laba gazes iekarta, labs dzinejs... slikti ir tad, kad kaut kas neiet. motora remontetaji sutis pie gaziniekiem, gazinieki pie motora remontetajiem un jegas nekadas. nervu sunas beugtas, macins tukss, laiks izterets, visi bedigi. gazes aizstavetaji vienmer opopes, ka vajag labu iekartu, vajag ;abi kopt un nav problemu. varbut, bet prakse iekartas ir sliktas, masinas ir sliktas, dzineji nodziti un viss beidzas ka mineju iepriekseja teikuma

Dizelis - "smird un kratas" man ir radies tads iespaids, ka vienigie motori, kas labi un bezproblematiski kalpo, ir pirmie tiesas iesmidzinasanas motori, Alfam tie bus pirmei 1.9 un 2.4 JTD dzineji, kam vel bija euro3 vai pat euro2. vecakie dizeli tikai smird un kratas, bet neiet, tatad neder vispar nekam. jaunakiem ar euro4 un euro5 ir loti daudz loti dargu problemu. visiem razotajiem, ne tikai italiem. visi tie aizkepusie varsti, cieto dalinu filtri, sudiga degviela... es tiesam negribetu ar tam lietam nodarboties jau pie 40~50k km noskrejiena, bet moderno dizelu ipasnieki to vien dara Sad

Benzins - viss ir vienkarsi. "dzirkstele + benzins = bum!" un masina iet super ok, reizi uz 150k km janomaina mafs un lambda zondes, kuras sliktakaja gadijuma ir kadas 4 gabalas. lec ziema un vasara, lietu un sniega

teoretiski pielauju tadu iespeju, ka mans nakamais apzinatais autopirkums (vecas Alfas ir neapzinats un nekontrolets, tas neskaitas) varetu but ar dizelmotoru. kapec? tapec, ka man patik ka mazie dizeldzineji cel, bet nepatik mazie benzina motori... jo lielo benzinmotoru laiki ir neatgriezeniski aizgajusi. vispar deretu izbraukt ar Alfas jauno 1750 TB benzinu, mos tam nav ne vainas hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
kalvis rakstīja:
AMV rakstīja:


Interesantākais ka tie parasti ir hibrīdi starp Dīzeli un gāzi, nevis beņu un gāzi. Vai kāds nav dzirdējis ka kāds ir dīzeli par gāzi pārtaisījis ?



Latvijā jau sen uz dīzeļiem liek gāzi, kas man lika jau 5 busiem ir uzlicis..... Viniem tik padeve savādāk regulējas 20% dīzelis, 80% gāzi dod iekšā,
busi jau medez but benzinieki  Wink  dizelis ar gazi  momentali aizietu raznosa un sadalas reizinatajos  Rolling Eyes
principa  common rail dizelus var partaisit 80 % gaze parejais solkis tikai kur tur ekanomija  hmm  ja jau grib dizeli parbuvet tad uz pankuku ellu var provet bet ta pat baigas izmaksas kuras nav iespejams atpelnit ar motora resursu  Rolling Eyes  tad jau partaisam pa tvaika katliem un braucot lasam ciekurus un malku celmalas  Doh!  shura


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kops saku kvepinat ar dizeli mans secinajums ir ka 1.9 jtd ir baigi fors un ziperigs pilseta bet uz sosejas bisku pietrukst  Rolling Eyes  savukart 2.4 jtd pilseta bisku nipraks varetu but ja salidzinam ar 1.9 bet uz sosejas atkal  yo  kopuma esmu mainijis domas par dizeliem  ka tadiem jo pirms tam bija sanacis braukt tikai  ar tiem kas smird kratas un neiet   Embarassed  un par jaunajiem dizeliem ka 159 ar dargajiem kvepu filtriem EGRiem  utt. ir tikai japagaida kad tas sistemas paliks vecas letas un pieejamas  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Mans absoluti subjektivais viedoklis par temu "gaze? dizelis? benzins?"

pirmais un pats galevnais iemesls benzina vieta izveleties jebko citu ir nobraukums. rupji nemot zem 30k km gada nav verts pat sakt rekinat. otrais punkts tie turbodizeli tomer forsi cel. brauksanas sajutu zina Alfas 1.9JTD noteikti bus forsaks par visiem 1.4, 1.6, 1.8 benzina mazmotoriem.

100 % piekrītu

elbee rakstīja:
Gaze - viss diez gan labi, ja ir laba masina, laba gazes iekarta, labs dzinejs... slikti ir tad, kad kaut kas neiet. motora remontetaji sutis pie gaziniekiem, gazinieki pie motora remontetajiem un jegas nekadas. nervu sunas beugtas, macins tukss, laiks izterets, visi bedigi. gazes aizstavetaji vienmer opopes, ka vajag labu iekartu, vajag ;abi kopt un nav problemu. varbut, bet prakse iekartas ir sliktas, masinas ir sliktas, dzineji nodziti un viss beidzas ka mineju iepriekseja teikuma

nav viedokļa, jo praksē PATS neesmu mēģinājis


elbee rakstīja:
Dizelis - "smird un kratas" man ir radies tads iespaids, ka vienigie motori, kas labi un bezproblematiski kalpo, ir pirmie tiesas iesmidzinasanas motori, Alfam tie bus pirmei 1.9 un 2.4 JTD dzineji, kam vel bija euro3 vai pat euro2. vecakie dizeli tikai smird un kratas, bet neiet, tatad neder vispar nekam. jaunakiem ar euro4 un euro5 ir loti daudz loti dargu problemu. visiem razotajiem, ne tikai italiem. visi tie aizkepusie varsti, cieto dalinu filtri, sudiga degviela... es tiesam negribetu ar tam lietam nodarboties jau pie 40~50k km noskrejiena, bet moderno dizelu ipasnieki to vien dara Sad

imo tu pārspīlē. recirkulācijas vārstus taisa aizvien labākus (nu vismaz landrovera vācieši man tā teica). Sūdīgu degvielu IMO netīšām ieliet arī nevar. Tāda ir jāmeklē apzināti. Kvēpu filtru var nahrenizēt, nav jau katalizators. Smile Manam bobikam piemēram no dzimšanas nav Wink

elbee rakstīja:
Benzins - viss ir vienkarsi. "dzirkstele + benzins = bum!" un masina iet super ok, reizi uz 150k km janomaina mafs un lambda zondes, kuras sliktakaja gadijuma ir kadas 4 gabalas. lec ziema un vasara, lietu un sniega

pistne tāpat ir... pilns forums ar opcijām - sveces, svečvadi, aprautas sixnas, mafi utt
Protams, daļa jau arī ir dīzeliņiem, bet nu tāpat...

elbee rakstīja:
teoretiski pielauju tadu iespeju, ka mans nakamais apzinatais autopirkums (vecas Alfas ir neapzinats un nekontrolets, tas neskaitas) varetu but ar dizelmotoru. kapec? tapec, ka man patik ka mazie dizeldzineji cel, bet nepatik mazie benzina motori... jo lielo benzinmotoru laiki ir neatgriezeniski aizgajusi. vispar deretu izbraukt ar Alfas jauno 1750 TB benzinu, mos tam nav ne vainas hmm

mazo turbinizēto derētu noprovēt  Rolling Eyes


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
imo tu pārspīlē. recirkulācijas vārstus taisa aizvien labākus (nu vismaz landrovera vācieši man tā teica). Sūdīgu degvielu IMO netīšām ieliet arī nevar. Tāda ir jāmeklē apzināti. Kvēpu filtru var nahrenizēt, nav jau katalizators. Smile Manam bobikam piemēram no dzimšanas nav Wink


es neparspileju, es pastiprinati izcelu 45

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
imo tu pārspīlē. recirkulācijas vārstus taisa aizvien labākus (nu vismaz landrovera vācieši man tā teica). Sūdīgu degvielu IMO netīšām ieliet arī nevar. Tāda ir jāmeklē apzināti. Kvēpu filtru var nahrenizēt, nav jau katalizators. Smile Manam bobikam piemēram no dzimšanas nav Wink


es neparspileju, es pastiprinati izcelu 45


pats esmu redzējis oooo a6 ar 1,9 tdi lej kreiso soļķi un nepārtraukti kniebjas ar sačakarētām sprauslām. Katra pumpedūse - 200 ls c

Tā jau nav mašīnas problēma, ka saimnieks ir cirvis...


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 21 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database