Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 21 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5 ... 19, 20, 21  Nākošais
Gāze? Dīzelis? Benzīns?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
domāju tur ir vēl kāds saraksts ar šaizēm
tiesa pazīstams čuģiks, kad nopirka Crosswagonu arī sākumā bija ar baisu patēriņu...
Tagad pieradis braukt - patēriņš nokrities un nu jau ir samērīgs, Laikam pilsētā tam ir ap 7-8...
tas ir ar Crossu!
Gaisa filtru nomainīji? aiwa

P.S.
Ar dīzeli brauc "mazliet" savādāk nekā ar pencīnu... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es laikam arī likšu uz to, ka, izlasot tehniskajos datos skaitli "trīssimt pieci ņūtonmetri", elbee nav ne mirkli atlaidis gāzes pedāli, gaidot GTA paātrinājumu, jo tam ir par 5Nm mazāka grieze. Diemžēl dīzelis "iet" tikai aptuveni 500 apgriezienu diapazonā. Griežot to līdz redlainam, vienīgais ieguvums ir pārliecinoši augsts dīzeļdegvielas patēriņš. naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
... tas tra-ta-ta mierigi noed 12+ litrus pilseta un ~8 uz sosejas. mos es kaut ka ne ta braucu hmm mos jasaremonte termostats, kas laikam ir nokilejis vala stavokli. nevar tacu but, ka tas dizelis vispar nespej uzsilt augstak pa kadiem 60~70 gradiem?

jāmaina. man arī tā bija kad nopirku savu. Tagad ir zem 90 un pa štopariem uzsit 90.

elbee rakstīja:
vienalga esmu pieradijis, ka visi tie, kas te lielas ar 4.x vai 5.x pateriniem vai nu dirs kaut ka meginot attaisnot savu tra-ta-ta izveli, vai nu rada avarijas situacijas uz sosejam un kaitina parejos braucejos ar parleiku lenu brauksanu pilsetas.

man braucot uz EE sanāca 6.0, normāli ir 6,5. Pa pilsētu nezinu cik, vidējais ~7,5 sanāk. Cik tev kompis rāda? Man rāda konstanti 1 litru mazāk.
Ja pilnpiedziņa paņem 1litru, tad 5,0 nav nereāli, ja nevelkas ātrāk par 100 horse

Domāju patēriņu iespaido daudz elementu kopā- egr (nezinu...), termostats, turbo trubas vai nepūš bik garām, sprauslas jāpārbauda, braukšanas stils. Ja esi brucis ar benzīnnieku un patīk iezgriezt līdz galam, un tagad ar dīzeli slēdzies uz nākošo robu tikai kad ierobežotājs nostrādā....  whip



Pēdējoreiz rediģējis petjka Tue Sep 06, 2011 9:50 am; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
elbee rakstīja:
12+ litrus pilseta un ~8 uz sosejas. mos es kaut ka ne ta braucu hmm mos jasaremonte termostats


2.0TS tērē tieši tik pat, pie kam nesēņojot  Rolling Eyes imho tur kautkas nav labi, btw - bremzes saremontēji?


nono 2l manas rokas pilseta tere 15

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
traktoram kompis protams rada vid 6 l, bet patiesiba ar baku var nobraukt no 500 - 600 km. baka 50 L/550 = 9,09 L...
Riga - Tallina (vel pagajušanedēļā) ... 735 km... un vel baka bija kadi 5 l...= 6,8 L/100


_________________
Traktors izbijis
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nekad nesmu ar dizeli braucis, jāsamainās uz kādu nedēļu Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
MartinsT rakstīja:
elbee rakstīja:
12+ litrus pilseta un ~8 uz sosejas. mos es kaut ka ne ta braucu hmm mos jasaremonte termostats


2.0TS tērē tieši tik pat, pie kam nesēņojot  Rolling Eyes imho tur kautkas nav labi, btw - bremzes saremontēji?


nono 2l manas rokas pilseta tere 15


tas tapēc, ka Te...tfu zirneklim jumts aizbraucis aiwa aerodinamika ānī  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu labi.
Ja jau par dizeļeim.
Tad reāli cipari no noams auto Fāterlandē.
A3  Embarassed  Razz
2.0 150zs-laikam
6 robi.
~780km bānis + serpentīniņi+sastrēgums uz 2h
kompi viņam neatradu  Razz , bet pēc tanka sanāca 6.2l/100km saļara.
Režīms pedal to metal (tiesa 210 pēc navi, bija griesti).
Tā kā tev tērē pa daudz  Twisted Evil

Cik braukts ar AR dīzeļiem, tad visi viņi iekļaujas zem 8L(vidēji6.5-7.5 robežās). Tiesa Valmiera jau nav pilsēta  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nezinu cik tērē 1.9 JTD..bet brauc kā gribi..ar bāku tikai 1000 km var nobraukt...


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ok, man nestrada termostats, kile bremzes un braucu agresivak par videjo statistisko brauceju, bet vienalga nonacam pie ta, ka visi tie kosmiskie dizelu superpaterini neeksiste realaja dzive. ja to dizeli normali iegriez, tas ka jau visas turbo masinas attiecigi ari namma degvielu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
ok, man nestrada termostats, kile bremzes un braucu agresivak par videjo statistisko brauceju, bet vienalga nonacam pie ta, ka visi tie kosmiskie dizelu superpaterini neeksiste realaja dzive. ja to dizeli normali iegriez, tas ka jau visas turbo masinas attiecigi ari namma degvielu.


lašara! ahahahahahaaa  

Dīzeli (itīpaši mazo 1.9) nevajag griezt tākā benzīnnieku - neko vairāk kā palielinātu patēriņu nedabūsi! :ralfins_klape_ezeli:
2.4 vēl ir jūtami plašāks lietderīgais RPM diapazons, bet arī nav vienāds ar bencīna R4 vai vēl vairāk V6 dzinēju...

Izmanto mazāku RPM diapazonu, biežāk slēdzies - ne velti Tev ir 6-pakāpju kārba, un patēriņš būs būtiski savādāks.

Nebūsi neko nokavējis un visur būsi paguvis tādā pat, ja ne īsākā laikā... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mums nākamais projektā gāzenvāgens. Ekoloģiski un moderni, bez ziemas kreņķa, krateklības un smakas (tm)


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Izmanto mazāku RPM diapazonu, biežāk slēdzies - ne velti Tev ir 6-pakāpju kārba, un patēriņš būs būtiski savādāks.


ar atrumiem ari ir interesanti. 6. roba zem simta nav ko darit, 5. var likt pie ~60, pilseta 4. ir augstakais. vismaz tads iespaids man radas...

Citāts:
Nebūsi neko nokavējis un visur būsi paguvis tādā pat, ja ne īsākā laikā... Wink


ar tadu attieksmi vareju ari dizelgolfu pirkt emo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es savejam vispar diezgan biezi sledzos 1, 3, 5tais   Rolling Eyes  Elbee piesakies traktoristu kursos mos palidz  naac  shura  shura  shura  shura


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mož šaibu starp stūri un sēdekli nomaini?
...parasti palīdz....


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 21 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5 ... 19, 20, 21  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database