Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 21 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Nākošais
Gāze? Dīzelis? Benzīns?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mans uzskats ir ka gaze ir paredzeta est taisisanai uz gazes plits nevis auto dzinejos  Wink  un sitiet mani kaut vai ar beigtu ezeli bet to ko nodara gaze motoram ir nacies redzet un nestastiet ka gaze nepadara sausas cilindru sieninas nekauj nost benzina iesmidzes sistemas un nekauj MAFus lai ari cik kruta butu iekarta  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Klau, E85...
Tev ir lietošanā kaut viena  3.0 vai 2.5 litru V6 alfa? Lai droši zinātu, cik un kā tās tērē?
Un vai esi reāli braucis ar 2.4 dīzeli?

Man ir gan 3.0, gan 2.5, tāpēc attāla nojausma par ikdienas patēriņu tomēr ir... Pilsēta ir ~ 12-14 litri, grozi kā gribi. Nu ok šoseja 8-9 litri.
Ir bijuši arī divi divlitri gan 8V gan 16V pirmais ēda ap 10-11, otrais ap 11-13. Tas tā vidējais ar 70% pilsētas.

Kā arī vienu ne pārāk siltu ziemu esmu nobraucis ar 2.4 dīzeli. Pilsēta ar daktera nobraukumu - ar aukstu dzinēju pārbraucieni līdz 15 km un tad atkal atdziestot, un galīgi nesēņojot NAV NEKAD IZDEVIES sasniegt 8 litrus. Uz šosejas ap 6...

Un parādiet to gāzes aprīkoto mašīnu, kurai benzīna tvertni var demontēt un kas notiek ļoti lielā aukstumā ar gāzes padevi...

Rēķināt ekonomiju un salīdzināt teorētiski minimālos patēriņus ir maigi sakot nepamatoti. Jāsalīdzina vidējais reālais un vidēji maksimālais.

Pastāstiet man lūdzu cik bieži patiešām iestājās tas specifiskais dīzeļa remonts (nevis viena tante teica, bet tā konkrēti, cik, kas un cik dārgi uz kādu noskrējienu)? Cik par brīvu ir benzīnnieka sveces un cik izmaksā TS staļingrada pēc aprautas zobenes? Cik maksā MAFi, zondes?

Lielākoties tā ir teoretiēšana pa megadārgo dīzeļapkopi un pasakas par ūberekonomisko gazifikāciju.

Un vēl, ja ņemam gāzi pa 0.33 saņi, tad ir cilvēki, kuri pērk pieteikami labu dīzeli par 0.45-0.47 saņi.
 Ir arī cilvēki kas tiek pie beņas par ~0.55 saņi.
Bet šito visu atmetam, jo brīdī, kad kāds dabon degvielu pa lēto par konkurenci un salīdzināmību varam aizmirst, jo kropļotus ciparus salīdzināt nevar...

Kāds vispār nopērk kompresoru un mājās pilda savu rūpnīcas gatavoto fiatu ar dabasgāzi, un ko tad?

P.S.
Ar V6 droši vien pilsētā var pamanīties ierakstīties arī zem 10 litriem. Tas nav nekas nereāls, tikai priekš kam tad 3.0???


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vakar vakarā parēķināju cik būtu  ferretsex , ja lex būtu pircis ar dīzeli uz 100 000
jaunu auto cenas vienādas
apkopes uz 100 000 km  dīzelim par 250 Ls lētākas
degvielas ietaupījums ~ 3000 litri
Naudas izteiksmē  - 5 gadi, 100 000 km  - ~ 2500 Ls
Daudz ? Maz ?
Tikai viens bet Smile dīzelis nav ar automātu Sad


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
.........
P.S.
Ar V6 droši vien pilsētā var pamanīties ierakstīties arī zem 10 litriem. Tas nav nekas nereāls, tikai priekš kam tad 3.0???


shitintamte es gan nepiekritu... vieniga iespeja ierakstities zem 10 ar V6 manuprat ir to stumjot! Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pilsēta ir stiepjams jēdziens Smile
VEcāķi  - Teika  ierkstos ap 9 ls
Centrs - Teika stabili 12-13
Vecāķi - Pārdaugava - 10


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Vakar vakarā parēķināju cik būtu  ferretsex , ja lex būtu pircis ar dīzeli uz 100 000
jaunu auto cenas vienādas
apkopes uz 100 000 km  dīzelim par 250 Ls lētākas
degvielas ietaupījums ~ 3000 litri
Naudas izteiksmē  - 5 gadi, 100 000 km  - ~ 2500 Ls
Daudz ? Maz ?
Tikai viens bet Smile dīzelis nav ar automātu Sad


Nopietni ?


Tagad ar vēl nav automātu, vai tikai tiem modeļiem nebija ?


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
pilsēta ir stiepjams jēdziens Smile
VEcāķi  - Teika  ierkstos ap 9 ls
Centrs - Teika stabili 12-13
Vecāķi - Pārdaugava - 10


Man no rīta mājas - darbs
auksta mašīna, 2 minūtes pasildīta,
5,7 km
15 minūtes
14.3 L/100 km šorīt Exclamation

Ficcina - lidosta ~ 8.5 L/100

Abi būs pilsētas cikli  Wink


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
palaidniex rakstīja:
.........
P.S.
Ar V6 droši vien pilsētā var pamanīties ierakstīties arī zem 10 litriem. Tas nav nekas nereāls, tikai priekš kam tad 3.0???


shitintamte es gan nepiekritu... vieniga iespeja ierakstities zem 10 ar V6 manuprat ir to stumjot! Wink


es arī no sākuma tā domāju. Tad redzēju comja rādījumus un tad pamēģināju.
Nu ķipa - nelietojot gāzes pedāli, tikai sajūgu un ātrumpārslēgu sanāk ne lēnāk kā sēnēm un degviela ar netērējās. Tikai sāc pārstāt sevi cienīt pusceļā uz darbu. Ja tāds braukšanas stils tad tikpat labi var pirkt 0.7 dzinēju...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ko Jūs cepās. Ar gāzi ir kūūl, piebrauc uztankoties, sēdi mašīnā un skaties kā vīriņš uzpilda gāzi, vai nav patīkami  Laughing
Dīzelis smird un kā daži teica tankojoties nosmērē rokas.

Principā kā jau dažiem šejieniešiem ir, vajag divas vai vairākas mašīnas.
Viena ko santīmu  ferretsex un skriet lielos gabalus.
Otra piekš izgāšanas  smokin  ar tilpumu vismaz 2.5l.
Trešā, ja nu abas Alfas saplīsušas, lai ir ar ko pārvietoties.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Norkis rakstīja:
Ko Jūs cepās. Ar gāzi ir kūūl, piebrauc uztankoties, sēdi mašīnā un skaties kā vīriņš uzpilda gāzi, vai nav patīkami  Laughing
Dīzelis smird un kā daži teica tankojoties nosmērē rokas.
.


A es tankojos lukoilaa un tur viirinjsh uzpilda DIIZELI !  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gāze arī smird. Un pusnokauts benzīnnieks ar izdegušu katalizatoru un beigtu lambdu - arī naac
Es visā šajā neiesaistīšos. Piebildīšu tikai, ka 3.2 V6 spēj uzrādīt arī vidēji 8.1L/100km, ieskaitot maldīšanos pa Tallinu, vēju un krusu ceļā Tallina - Rīga. Kā arī to, ka 3.2 V6 spēj uzrādīt cruising range 1823km... ar pusi bākas... un vidējo 2.0L/100km. Jā jā, es nekļūdījos un šodien vēl neesmu pīpējis salātus naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PS un jaa, peec maniem apreekjiniem excelii, pateerinjsh 2.4 10v diizelim sanaak 7.8L (rakstam 8L)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kurbel rakstīja:
PS un jaa, peec maniem apreekjiniem excelii, pateerinjsh 2.4 10v diizelim sanaak 7.8L (rakstam 8L)

Rakstītam ticēt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
3.0 pilsētā var nobraukt zem 10l, bet par pašcieņu tad runa vair nevar būt.
Bndzīns smird ja * lej kreisajā tankā kaukādu šļuru * ir sūce kautkur  *nesaregēlts dzinējs, pipec katalizators.
tie kas saka ka pēc dīzeļa smird rokas vienkārši ir neveikli un paši sevi aplej. Ilgus gadus ar dīzeli nobraucu, uzmnīgi pildoties viss oki doki.
Gāze - tai ir domāti gāzes dzinēji.
Interesantākais ka tie parasti ir hibrīdi starp Dīzeli un gāzi, nevis beņu un gāzi. Vai kāds nav dzirdējis ka kāds ir dīzeli par gāzi pārtaisījis ?


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
arba rakstīja:
Vakar vakarā parēķināju cik būtu  ferretsex , ja lex būtu pircis ar dīzeli uz 100 000
jaunu auto cenas vienādas
apkopes uz 100 000 km  dīzelim par 250 Ls lētākas
degvielas ietaupījums ~ 3000 litri
Naudas izteiksmē  - 5 gadi, 100 000 km  - ~ 2500 Ls
Daudz ? Maz ?
Tikai viens bet Smile dīzelis nav ar automātu Sad


Nopietni ?


Tagad ar vēl nav automātu, vai tikai tiem modeļiem nebija ?

Joprojām nav SadSadSadSad
Eiropa viņiem nav galvenais tirgus, ASV un tālie austrumi dīzeļus  nepieprasa Sad


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 21 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database