Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Atsauksmes par 166
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
RS4 ir citaa kategorijaa. V8, pilnpiedzinja, tuvu pie 100k EUR... Vaacu supermodele. Zini, kas ar vinjaam ir? Aukstas un atturiigas. Wink
Ja man buutu taa naudinja (tm), tad es gaidiitu tomeer 8C... Man gribaas sirds siltumu, ne aukstu, bezpersonisku perfekcionismu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un Ogai taisnība...par tādu naudu kā RS4 var arī ļoooti labu Alfu dabūt  Laughing  super
piemēram lūk šo, vienīgi varētu vēl sarkanu ādas salonu  yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
Un Ogai taisnība...par tādu naudu kā RS4 var arī ļoooti labu Alfu dabūt  Laughing  super
piemēram lūk šo, vienīgi varētu vēl sarkanu ādas salonu  yo


Viss jau būtu labi, bet būsim reāli - pat ja tur ir ielikts tas gudrais diferenciālis, vienalga FWD un līkumi... da viņa ar visiem saviem 400hp uz priekšējo "asi" vienkārši iet taisni neatkarīgi no stūres stāvokļa.

me vienkārši te dienas vidū pa lietaino Rīgu paslidinājās.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jaaa... tas FWD shad tad besii Sad Bet ko lai dara...
Tomeer skumjaam nav pamata, jo:
1) var iemaaciities ar paklausiigu fwd braukt aatri un efektiigi
2) RS4 brauceeji 98% gadiijumu nekad neizmantos visas taa auto iespeejas. Ja tomeer atveezeesies, tad 99% no tiem kljuus par orgaanu donoriem
3) labaak FWD, kas ikdienaa silda sirdi nekaa AWD/RWD tikai taadeelj "lai buutu" un bez emocijaam

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bet toties tā ir Alfa.. Very Happy  no kuras nezini ko, kurā brīdī gaidīt  Very Happy  smokin un tādas , arī pēc izskata, nebūs vēl vismaz 1000 cilvēku Latvijā  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar taadu domu arii dziivojam Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga pļāpā Very Happy
Es arī par to, ka purns viņai smags. Varbūt esmu piebesījis ar to 155 vs 156, bet viena lieta ir fakts - 1.7 bezmotora (pietiekoši efektīvā lai efektīvi pārvietotos) izsvarojums nodrošina labākas slīdes nekā 156tās smagais R5 vai V6 Motors. Es tā arī 156to nepiedabūju izmest pakaļu, kas 155 diezgan vienkārši izdarāms pat uz sausa asfalta.

Nu varbūt sārčai aizmugurē vienkārši riepas sliktas Razz


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man kopsh jaunas gumijas instaleeshanas savu gotinju ar nesanaak dabuut shkeersaam uz slapja asfalta.
Jautaajums ir citur. Gribam drifteet vai ziimeet trajektorijas, preciizi bremzeejot, preciizi dozeejot gaazi un straadaajot ar aso stuuri???

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Oga pļāpā Very Happy
Es arī par to, ka purns viņai smags. Varbūt esmu piebesījis ar to 155 vs 156, bet viena lieta ir fakts - 1.7 bezmotora (pietiekoši efektīvā lai efektīvi pārvietotos) izsvarojums nodrošina labākas slīdes nekā 156tās smagais R5 vai V6 Motors. Es tā arī 156to nepiedabūju izmest pakaļu, kas 155 diezgan vienkārši izdarāms pat uz sausa asfalta.

Nu varbūt sārčai aizmugurē vienkārši riepas sliktas Razz


vai arii amortu nau. pameegjini 33 kaadreiz, tai pakalja iet pa priekshu pie pirmaas iespeejas, i nepateiksi ka fwd shura bet no visaa brauktajaam Alfam "vissmagaakais purns" ir tieshi 156, piekriitu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja brauc, nevis driftē - tad būtiskas atšķirības starp FWD un RWD nav. Palūram WTCC.
Tur visi cenšas nedriftēt, jo drifts un slīde ir ātruma dzēšana...
RWD tur izceļ tikai startu...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
Uggga, praktisks latvietis, ja? Very Happy

Laikam jau tā Very HappyVery HappyVery Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
smic rakstīja:
Oga, cik tu km esi nobraucis?


Kaut kas ap 30k

To: ugggggggggggga. Taa nu vinsh ir. Shiis itaalietes peerkot, praktiski apsveerumi ir lieki. Shajaas mashiinaas iemiilas. Uzreiz un naaviigi. Bez atskatiishanaas. Iemiilas vinju (un nevis "to") slaidajos, trauksmainajos siluetos. Neatkaartojamos, agresiivos sejas vaibstos. Iemiilas un sanjem pretii neatkaartojamu baudu, ko shiis skaistules dod, pareizi apruupeetas.
Vari preceet praktisku lauku meiteni, kas bez entuziasma izpildiis savu pienaakumu gultaa, kluus resna peec 2 gadu kopdziives, toties tiiriis maaju, auklees beernus utt. Jebshu izveeleeties kliiriigu freileni, kas nemitiigi prasa rotas, kazhokus, solaarijus, masaazhas, kosmetologus uttuc., bet ikdienaa ir bauda uz vinju skatiities un ne tikai... Sajuuti liidziibu?

Neesmu vēl nekad ar alfu braucis, tāpēc braukšanas prieku komentēt nevarēšu. Varbūt kādreiz, kad cītīgāk pastrādāšu, atkal sākšu šajā virzienā skatīties, bet patreiz mani vēl virza latvietis praktiskais un līdzekļus tērēju citur. Arī mašīnu nopirkšu ar prātu nevis emocijām. Vismaz vēl šoreiz... Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu fantastisks spainītis...  crazy

Īpaši tās ļamkas uz durvju statnēm, kur kājas aizkabināt - eleganti un praktiski... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Neņirdz, labāk paskaties, kas dizainējis.
http://www.italdesign.com/dinamic/gallery/gallery_scheda.php?id=76&num_rows=308&family=all
 yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database