Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Autobrava
Novērtē ar atzīmi!

5 31% 31% ( 5 )
4 50% 50% ( 8 )
3 0% 0% ( 0 )
2 18% 18% ( 3 )

Balsis pavisam : 16
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Varbūt labāk, drošs paliek nedrošs, ved ar treileri, a citādi, noteikti pilnas ielas ar satiksmei bīstamām alfām. Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
Nu baigais mārketings. Dīleris seko klientiem forumā. Ja tagad uzņēmās tā darīt, tad jau būs jādara tas visu laiku.

Būs man arī nākošnedēļ jāpierakstās uz Bravu. Iedegās Airbag lampiņa un kaut kas gram. Ka tik par manas 156 piekari nepasaka to pašu, ko Jancix.


Iespēju robežās  centīšos šeit visam izsekot, tas jau nav mārketings, pa radio un mēdijos mums tagad gan ir mārketings, šeit jau visi kā savējie.

Uz atklāšanas akcijas pārbaudi šobrīd maza rinda izveidojusies, tagad var pieteikties tuvākais tikai uz 27.01.

Jāsaka godīgi - auto ritošās daļas pa šiem briesmīgajiem ceļiem braucot - ir samērā sliktā stāvoklī daudziem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaspars D rakstīja:
Varbūt labāk, drošs paliek nedrošs, ved ar treileri, a citādi, noteikti pilnas ielas ar satiksmei bīstamām alfām. Laughing


Bet tur tiešām augšējie plaukti bija lupatās, labi ka laicīgi tika nomainīti!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
par tiem plauktiem ...  offtopic  un nemaz negribās znāt, no kuriens tie nāca jo tas arī laikam ir  offtopic . Kā sacīja reiz kāds "ka no putnu mēsliem laikam tas viss ir taisīts". Man par alfu plauktiem tiešām komentu nav, jo pagalmā stāv 4 gab no 156 un visi čupā. tā arī stāv, čupā  Laughing  Savukārt pašam par 166 plauktiem, ko ņēmu kr barona ūķī varu sacīt tā, ka maksāja viņi 2x kā 156 un mainīju jūnijā.Grabēt sāka augustā, bet šobrīd laikam jau ir ... kā tur par to treli Kaspars D rakstīja  Laughing
šobrīd Jancix arī manu 166 atstāja padiagnosticēt, redzēs kā sanāks. Esmu nepacietības pilns, jo nomainīju VISU piekari izņemot pak tilta stabilizatoru bukses.
Bet priecājos par katru alfu saprotošu servisu un meistaru, it savišķi ja viņš spēj komunicēt ne tiaki ar kompi un mašīnu! Lai veicās, un tā kā esmu tuvu, varbūt tas kļūs par manu Alfu servisu  Rolling Eyes


_________________
Alfai uzliec jaunus plauktus un aizmirsti par bēdām .... līdz nākamajai apskatei ... uzliec jaunus plauktus un aizmirsti par bēdām ... līdz nķamajai apskatei ... uzliec jaunus .... nu jūs sapratāt Smile
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
izklausās labi....lai veicas Jums un mums!
..bet plauktu pa 45 es nepirktu, pat ja viņš būtu apzeltīts...


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
. Ka tik par manas 156 piekari nepasaka to pašu, ko Jancix.


man bija tieši pirms motora izbeigšanās pilnībā pārlasīta piekare. pa lielam, gada laikā ar piekari ir pilnīgs čau. pa grants ceļiem biju izbraucis kādas reizes 4 un trešdaļa no kopējā nobraukuma bija pa Eiropu. vai nu mana māka apbraukt bedres sucks vai arī piekare Alfām tiešām taisīta no sakaltušiem putnu mēsliem. droši vien abi.
kawaracer rakstīja:


Uz atklāšanas akcijas pārbaudi šobrīd maza rinda izveidojusies, tagad var pieteikties tuvākais tikai uz 27.01.



tad paldies Edgaram, ka vakar piekrita paņemt Ģirtonkuļa 166.


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
atteksme  applausi


_________________
Alfai uzliec jaunus plauktus un aizmirsti par bēdām .... līdz nākamajai apskatei ... uzliec jaunus plauktus un aizmirsti par bēdām ... līdz nķamajai apskatei ... uzliec jaunus .... nu jūs sapratāt Smile
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
pa lielam, gada laikā ar piekari ir pilnīgs čau. pa grants ceļiem biju izbraucis kādas reizes 4 un trešdaļa no kopējā nobraukuma bija pa Eiropu.
Un cik 1 gads ir metros?
Priekšējā uzkare ar TRW uz šodienu izturējusi arī vienu gadu vai pārvēršot kilo metros 35 000km.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dzintis rakstīja:
izklausās labi....lai veicas Jums un mums!
..bet plauktu pa 45 es nepirktu, pat ja viņš būtu apzeltīts...


pa cik tad Tu pērc?


_________________
Traktors izbijis
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Norkis rakstīja:

Priekšējā uzkare ar TRW uz šodienu izturējusi arī vienu gadu vai pārvēršot kilo metros 35 000km.


iepriekšējie man nav TRW plaukti. bet izturējuši ~25'000km no kuriem ~6000km pa Eiropu. tātad 19'000km pa LV ceļiem šiem plauktiem bija NĀVĒJOŠI un sasniedza augstas bīstamības pakāpi. tātad- rēķinam vēl pāris tūkstošu nost un saņemam plauktu izturību kilometros.


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
Norkis rakstīja:

Priekšējā uzkare ar TRW uz šodienu izturējusi arī vienu gadu vai pārvēršot kilo metros 35 000km.


iepriekšējie man nav TRW plaukti. bet izturējuši ~25'000km no kuriem ~6000km pa Eiropu. tātad 19'000km pa LV ceļiem šiem plauktiem bija NĀVĒJOŠI un sasniedza augstas bīstamības pakāpi. tātad- rēķinam vēl pāris tūkstošu nost un saņemam plauktu izturību kilometros.


ja naudu neesot kur likt jāpērk vislētākie OCAP...
Jo jāmaina tik bieži, ka TRW šķiet par brīvu... naac


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lai būtu objektīvs vērtējums, ierakstīšu arī nesen apjaustos mīnusus pēc pirmā Autobravas apmeklējuma:
1) eļļas maiņas uzlīme. sit mani nost, bet nevaru atrast. vienīgais atskaites punkts, lai zinātu, kad mainīt nākamreiz, ir rēķins kurā norādīts odometra rādījums. būs jāpiebrauc un jāuzprasa. sīkums, bet piekritīsiet, ka kaitinošs.
2) Ja mana atmiņa neviļ, 2.0TS dzinējā „ietek” 4.5L eļļas, nevis 5L kā norādīts rēķinā. Pieņemu, ka tiek rēķināta uzreiz kanniņa. Ber kur tad tā palika? Fīčiņā vismaz iedod līdzi. 0.5L eļļas ir diezgan noderīga lieta, ja ņem vērā, ka laiku pa laikam nedaudz jāpapildina.

Varbūt kāds teiks, ka piekasos nosacītiem sīkumiem, bet šī topika/foruma sadaļas mērķis ir izvērtēt servisu darbu daloties pieredzē. Neskatoties uz to, Autobrava joprojām ir mans favorīts. Redzēs kā būs pēc nākamajiem remontiem, kas paredzēti šī mēneša beigās.


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
lai būtu objektīvs vērtējums, ierakstīšu arī nesen apjaustos mīnusus pēc pirmā Autobravas apmeklējuma:
1) eļļas maiņas uzlīme. sit mani nost, bet nevaru atrast. vienīgais atskaites punkts, lai zinātu, kad mainīt nākamreiz, ir rēķins kurā norādīts odometra rādījums. būs jāpiebrauc un jāuzprasa. sīkums, bet piekritīsiet, ka kaitinošs.
2) Ja mana atmiņa neviļ, 2.0TS dzinējā „ietek” 4.5L eļļas, nevis 5L kā norādīts rēķinā. Pieņemu, ka tiek rēķināta uzreiz kanniņa. Ber kur tad tā palika? Fīčiņā vismaz iedod līdzi. 0.5L eļļas ir diezgan noderīga lieta, ja ņem vērā, ka laiku pa laikam nedaudz jāpapildina.

Varbūt kāds teiks, ka piekasos nosacītiem sīkumiem, bet šī topika/foruma sadaļas mērķis ir izvērtēt servisu darbu daloties pieredzē. Neskatoties uz to, Autobrava joprojām ir mans favorīts. Redzēs kā būs pēc nākamajiem remontiem, kas paredzēti šī mēneša beigās.


Par eļļas uzlīmi mana vaina! Pēdējos gadus esmu strādājis vairāk tikai ar jauniem auto, kas paši rāda maiņas intervālu un šāda lieta nav praktiski bijusi vajadzīga - sakārtosim - turpmāk būs, bet ja kas, tad ir jau arī info mūsu kompī.
Otrs jautājums smagāks, to noteikti ir jānoskaidro, jo šī lieta ir saknē jāizskauž, kad tiek rakstīts vairāk nekā ieliets jeb pārpalikums kaut kur pazūd. Ļoti ceru, ka tas ir atsevišķs gadījums, jo puiši izskatās centīgi un arī visiem viņiem ir vēl pārbaudes laiks.
Ja pērk Selenia eļļu iepakojumos, pārpalikums noteikti tiks ielikts klientam pieliešanai, bet ja lej no mucas, tad pistole uzrāda precīzi līdz desmitdaļām jeb pat simtdaļām, tur vispār nevajadzētu rasties problēmām. Tik cik precīzi no darba uzdevuma pārrakstīt. Ar Edgaru šīs lietas noteikti tiks izrunātas!
Droši rakstiet visus jautājumus, kas Jūs neapmierina un ko Jūs vēlaties redzēt pie mums - kādu mēs šo uzņēmumu izveidosim, tāds nu tas būs, bet mēs ļoti ceram uz labu rezultātu!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nolēmu šodien aizbraukt uz Autobrava, lai nomainītu aizmugurējo bremžu klučus, jo viņiem nebija rindas uz servi. Pusceļā uz servisu ģeneratora siksna sāka taisīt troksni un pamazām sadalīties. Man bija šoks un bailes un bēdas.
Bet servī viss tika atrisināts un cēloņi novērsti Smile Izmaksas man šķita demokrātiskas (varbūt tāpēc, ka servisā sen nebiju bijis un daudz kas mainījies cenu ziņā).
Man tur  patika. Var ātri aizskriet līdz mājām, ja nu maināmās detaļas aizmirsušās un tā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bet nu autofficina ir autofficina, bez tās, tik un tā nevarēs iztikt!  :luudz dievu:

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database