Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Alfista bibliotēka
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mjā, skatos te visi tādi grāmatu lasītāji, ka prieks.

Es neko vairāk kā biznesa menedžmenta un tamlīdzīgus brīnumus neesmu saņēmies lasīt. Laikam kaut kas jādara lietas labā Mr. Green Bet tā izvēle tik liela, ka nezin no kura gala ķerties klāt emo


_________________
Ex 156 2.0TS Selespeed
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
murphy rakstīja:
Mjā, skatos te visi tādi grāmatu lasītāji, ka prieks.

Es neko vairāk kā biznesa menedžmenta un tamlīdzīgus brīnumus neesmu saņēmies lasīt. Laikam kaut kas jādara lietas labā Mr. Green Bet tā izvēle tik liela, ka nezin no kura gala ķerties klāt emo
Es arī domāju beidzot ābeci iepirkt shura


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
saciet uz poda sezot ar gaisa atsvaidzinataja instrukciju! shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
+1 elbee Smile
vasser klozet ir lasiishanas pirmsaakums - man pat atejaa ir zjurnaalu plaukts Smile nopietni. seedi un skjirsti, kameer ieliipi brillee! Smile
es nekad neesmu sevi uzskatiijis par paarlieku lasiitaaju. pat, godiigi sakot, nelasiiju itin nemaz - pat obligaato literatuuru skolaa, jo man viegla galva un meele pareizaa vietaa. laikam Smile
mani lasiit iemaaciija sieva, kas gramaatas lasa tik aatri, ka es nespeeju sekot liidzi un vinaj man iesaka ko lasiit - vinja zin manu gaumi ljoti labi. un ja runaajam par spec literatuuru - mana topa augshgalaa ir sprancmanja logjistika, levinsona the box un cita literatuura, kas saistiita ar transportu, logjistiku un logjistikas transporta vieniibaam. katrs pa savam juuk praataa!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
+1 elbee Smile
vasser klozet ir lasiishanas pirmsaakums - man pat atejaa ir zjurnaalu plaukts Smile nopietni. seedi un skjirsti, kameer ieliipi brillee! Smile
es nekad neesmu sevi uzskatiijis par paarlieku lasiitaaju. pat, godiigi sakot, nelasiiju itin nemaz - pat obligaato literatuuru skolaa, jo man viegla galva un meele pareizaa vietaa. laikam Smile
mani lasiit iemaaciija sieva, kas gramaatas lasa tik aatri, ka es nespeeju sekot liidzi un vinaj man iesaka ko lasiit - vinja zin manu gaumi ljoti labi. un ja runaajam par spec literatuuru - mana topa augshgalaa ir sprancmanja logjistika, levinsona the box un cita literatuura, kas saistiita ar transportu, logjistiku un logjistikas transporta vieniibaam. katrs pa savam juuk praataa!


pie šitā čaļa savulaik konteinerus un noliktavas zīmējām Wink interesants un ar labu humora izjūtu apveltīts, taču lekcijas gan bija visu laiku garlaicīgākās emo


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es uzskatu, ka maacos labi (videejais 8,6), bet vinsh manu darbu veerteeja 3 kursaa apmeeram shaadi: labdien, profesora k-gs, atnesu darbu. (paskataas) varu piedaavaat 4 balles. nih..kaa luudzu? 4 balles un skjiramies kaa draugi. nu, bljin, vecais galiigi saeedies senes tanii dienaa biaj laikam Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
Trax rakstīja:
+1 elbee Smile
vasser klozet ir lasiishanas pirmsaakums - man pat atejaa ir zjurnaalu plaukts Smile nopietni. seedi un skjirsti, kameer ieliipi brillee! Smile
es nekad neesmu sevi uzskatiijis par paarlieku lasiitaaju. pat, godiigi sakot, nelasiiju itin nemaz - pat obligaato literatuuru skolaa, jo man viegla galva un meele pareizaa vietaa. laikam Smile
mani lasiit iemaaciija sieva, kas gramaatas lasa tik aatri, ka es nespeeju sekot liidzi un vinaj man iesaka ko lasiit - vinja zin manu gaumi ljoti labi. un ja runaajam par spec literatuuru - mana topa augshgalaa ir sprancmanja logjistika, levinsona the box un cita literatuura, kas saistiita ar transportu, logjistiku un logjistikas transporta vieniibaam. katrs pa savam juuk praataa!


pie šitā čaļa savulaik konteinerus un noliktavas zīmējām Wink interesants un ar labu humora izjūtu apveltīts, taču lekcijas gan bija visu laiku garlaicīgākās emo


+10000


_________________
Mūsu klienti brauc! http://auto-apkopes-serviss.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mazliet jāuzfrišina topix
1. Jaunais Grišams – šantāža. Kā vienmēr - yo advokāti, spraigs sižets, viegli lasās. Normāla sēnala
2. Izrādās, ka nebiju lasījis “uz kraujas rudzu laukā”. Nesapratu, kāpēc Selindžers ir tik populārs rietumos un kāpēc viņu lika lasīt cccp
3. biju pārliecināts, ka esmu izlasījis visus Heilija romāniņus. Bet tad atklājās, ka “viesnīca” tomēr nav lasīta. Pasaka garīgi atpalikušām mājsaimniecēm aiwa
4. Tagad lasu Miša atmiņas - “Hitlera adjutants, sakarnieks, miesassargs”. Forši uzrakstīts, viss tā diezgan mīlīgi pasniegts. Kam interesē vēsture – iesaku
5.  Rindā stāv Dr. Hausa “ieroču tirgonis”


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
piekrītu Niksonam - tpikam prasījās jaunas asinis. Kādu laiku nebiju ķēries klāt literatūrai, bet tikko sāku lasīt Heilija Stiprās zāles. Kopš pats esmu farmācijā - interesantāk lasīt Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pedejas 2 izlasiitaas:
Richard Hammond - My story - Par vinja mega crash. Rakstits vinja piedzivotais un vinja sievas. Sava zinja interesanti bish palasiit par to virtuvi, ne taa, ka Wow!

Ben Elton - Meltdown - Tieshaam labs gabals par kriizi anglijaa 2008/2009 gads. Par strauju kaapienu finansees pirms tam un par ieberzienu ar nekustamajiem ipashumiem peec tam. Mazliet par politiku un bankaam. Rekomendeeju!


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pa krismām uzvedos godīgi - laiks bija tāds, ka arā iet negribējās  Rolling Eyes
Izlasiju 2 skandināvu krimiķīšus
Atriebes dieviete un sieviete būrī

Abi diezgan smagā formā sahaltūrēti, bet neko - lasīt var  Wink


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kādam nav mājās lieks Šveika izdevums ?
Ļoti labprāt iegādātos savā īpašumā


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Kādam nav mājās lieks Šveika izdevums ?
Ļoti labprāt iegādātos savā īpašumā
uzmetisu aci, man skiet ka bija Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
uzmet gan SmileSmileSmile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
uzmet gan SmileSmileSmile
izskatas ka nav  Crying or Very sad  rit japamekle citigak  Rolling Eyes  kaut ka stav prata ka bija 2 dalas  Rolling Eyes  atceros ka skolas laika lasiju  Rolling Eyes  var jau but ka kaut kad sen kadam ir iedots un ta ari aizcelojusi  Sad


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database