Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Lancia nākotne
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Domāju, ka mazliet paciesties, lai saglabātu Lancia kā zīmolu, ir vērts. Varbūt esmu ideālists... :nepopulars_uzskats


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
+1 tas ir labāk kā nolikvidēt. a ja nu pēc brīža sāks štancēt ko foršu, nu kā thesis.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...nu ja būtu jāizvēlās lai mirst skaists vai dzīvo kkāds, tad jau laikam piekrītu augstākminētajam... Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
But with the price of crude oil around $100 a barrel, unfortunately the timing for introducing big American vehicles marketed by Lancia or any other automaker could not be worse.

Read more: http://europe.autonews.com/article/20110225/BLOG06/110229894/1423/blog55#ixzz1FNNgRzJn

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
        



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par to degvielas cenu, tas ir tipisks Eiropiešu bullshits. 300, 200 un Grand Voyager netērē vairāk degvielas, kā tiešie konkurenti. Tas taču ir smieklīgi, iekāpt Chrysler 300c ar Hemi un teikt: "ak vai, šī mašīna patērē degvielu". Hemi netērē vairāk degvielas, ka MB E500, vai BMW 545. Jā, Lancia Thema nav paredzēts mazais dīzelis, bet arī neviens pagaidām neplāno Themu izmantot, kā taksi. MB E200 dīzeļi pārsvarā tiek izmantoti, kā takši. Neviens pie pilna prata nepirks lielu, smagu, pakaļpiedziņas mašīnu ar kaut kādu ekonomisku dīzeļa nemotoru. Būs 300c/Thema jaunais VM MOtori 3.0 dīzelis, tad tas arī patērēs to pašu, ko analogs no Študgartes vai Bavārijas.

Lancia Flavia vai Chrysler 200 ir paredzēts gan ekonomiski motori, gan jaudīgi. Flavia ar 3.6 Pentastar būs interesants auto. Tik pat spēcīgi auto ir gan Audi, gan Mercedes, gan BMW un kaut kā neviens par šiem zīmoliem neuztraucas, ka naftas cenas šos vāciešus novedīs līdz bankrotam. Flaviai būs ekonomisks Mercedes 2.2 dīzelis, kas arī netērēs vairāk degvielas, kā VW Passat ar 2.0 dīzeli.

Voyageram būs tas pats 2.8 VM Motori dīzelis, kas bija līdz šim. Ar vājāku motoru šis auto būtu vienkārši bīstams satiksmei. Atminos, ka TCM stāstija, ka redzēja, kaut kur modeļu grafikā minēts faktu, ka Voyageram būs arī ekonomiskā dīzeļa versija ar 2.2 Mercedes dīzeli, bet BiTurbo.

Gan jau Ypsilon būs ar Multi Air, kas, ķipa, skaitās visefektīvaikais benzīnu mazauto motors.

Līdz ar to, nedomāju, ka naftas cenām būs kaut kāds sakars ar to, vai Lancia izdzīvos, vai nē.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jaunās Lancia Thema salons ir skaists! Man patīk!







Ievēroju, ka Lanciju topikā ir arī atvēlēta vieta Themai 8.32. Interesanti, vai būs arī topiks Lancia Thema 6.1L HEMI  aiwa .

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
Jaunās Lancia Thema salons ir skaists! Man patīk!


...es drīzāk teiktu, ka amerikānisks... Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
Jaunās Lancia Thema salons ir skaists! Man patīk!


...es drīzāk teiktu, ka amerikānisks... Rolling Eyes


Kuram jeņķim Tu esi redzējis tā nostrādātu salonu? Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
ralfins rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
Jaunās Lancia Thema salons ir skaists! Man patīk!


...es drīzāk teiktu, ka amerikānisks... Rolling Eyes


Kuram jeņķim Tu esi redzējis tā nostrādātu salonu? Cool


...šitam... Wink

 

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu ....bļin, nu! Tu visu laiku atradīsi kur pie..sties Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a amurikānim arī panelis apšūts ar ādu vai arī getz-style plastmasa?  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  


sis bija loti patikams salons, nu loooti, es to masinu kadreiz nopirksu  Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
Nu ....bļin, nu! Tu visu laiku atradīsi kur pie..sties Wink


...es jau nesaku, ka man nepatīk - salons ir pat ļoti smuks, bet tā nav LANCIA tas ir CHRYSLER, vienmēr esmu bijis, un būšu pret bļembu maiņu vienādām lietām to pasniedzot kā kaut ko īpašu un vienreizēju, nu kuru ar to var apmānīt, pat manam sīkajam bij skaidrs (pārbaudīju), ka tā ir tā pati mašīna ar citu bļembu...

P.S. redzēju ielās melnu jauno GRANDU (beidzot) - vot tas ir sanācis  super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pardosanas raditaji bus vienigais si te daudz apspriesta rebrandinga sogis. ja vecaja eiropa, kas ir galvenie Lancia tirgi (IT/CH/DE/FR ...), sis masinas ar Lancia zimem Fiat dileri pardos vairak ka Crysler ieprieksejos gados, tad gajiens izdevevies. lai ari ka tas nepatiktu autobuves entuziastiem un konservativajiem auto individualitates cienitajiem un pieludzejiem.

jo Sergio nopelnis vairak piki saviem akcionariem, jo vairak vares ieguldit savu brendu attistiba, jaunu modelu izstrade. es, protams, domaju Alfu pirmam kartam Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database