Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Lancia nākotne
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
sis bija loti patikams salons, nu loooti, es to masinu kadreiz nopirksu  Embarassed


imho no ārpuses tas auto izskatās VĒL labāk  super

cik dzirdēts šis ir īstais auto ko pirkt 20-gadīgu ar 350Kkm uz odometra  emo  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
Nu ....bļin, nu! Tu visu laiku atradīsi kur pie..sties Wink


...es jau nesaku, ka man nepatīk - salons ir pat ļoti smuks, bet tā nav LANCIA tas ir CHRYSLER, vienmēr esmu bijis, un būšu pret bļembu maiņu vienādām lietām to pasniedzot kā kaut ko īpašu un vienreizēju, nu kuru ar to var apmānīt, pat manam sīkajam bij skaidrs (pārbaudīju), ka tā ir tā pati mašīna ar citu bļembu...

P.S. redzēju ielās melnu jauno GRANDU (beidzot) - vot tas ir sanācis  super


Labi, paskaties uz to no citas puses. Lancia jau pēdējos 20 gadus vienkārši neskaitās. Kurš vispār zin, kas ir Lancia? Tie, kas dzīvo Eiropas dienvidos. Eiropas ziemeļos un austrumos tikai dīvaiņi, kas savu brīvo laiku ziedo ne ģimenei, bet savam auto hobijam vai arī spēlē Playstation Colin Mcrae. Tas ir vispār dīvain, ka Lancia nav ņēmusi Talbot un Simca galu. Štatos pat tādi brandi, kā Pontiac, Plymouth, Saturn un Oldsmobile tika likvidēti, kam bija nesalīdzināmi vairāk svara cilvēku apziņā un vērā ņemama tirgus daļa. Pašlaik no tā klāsta, ko Lancia pati ražoja un tirgoja, ar to neko nevarēja iesākt. Tā kā labi vieni ir, ka tika izvēlēts rebrandinga ceļš, kā vienkārši zīmolu likvidēt. Vienīgi no biznesa un loģikas viedokļa, es Eiropā atstātu Chrysler, jo tas tomēr ir mazāk vai vairāk visos kontinentos zinām zīmols. Lancia pašlaik kaut ko nozīmē tikai Dienvidu Eiropā. Ceru, ka Fiat spēs to mainīt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
Vienīgi no biznesa un loģikas viedokļa, es Eiropā atstātu Chrysler, jo tas tomēr ir mazāk vai vairāk visos kontinentos zinām zīmols. Lancia pašlaik kaut ko nozīmē tikai Dienvidu Eiropā. Ceru, ka Fiat spēs to mainīt.


pat 5-gadīgs bērns zin, ka chrysler salons ir kaka. tie kas nepirka chrysler šī iemesla dēļ varbūt uz lancia paskatīsies....jo chrysler ieliekot glaunu salonu un tv reklāmā to pasakot - neviens tam tak neticēs

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
Vienīgi no biznesa un loģikas viedokļa, es Eiropā atstātu Chrysler, jo tas tomēr ir mazāk vai vairāk visos kontinentos zinām zīmols. Lancia pašlaik kaut ko nozīmē tikai Dienvidu Eiropā. Ceru, ka Fiat spēs to mainīt.


pat 5-gadīgs bērns zin, ka chrysler salons ir kaka. tie kas nepirka chrysler šī iemesla dēļ varbūt uz lancia paskatīsies....jo chrysler ieliekot glaunu salonu un tv reklāmā to pasakot - neviens tam tak neticēs


 Razz  Razz  Razz ir, ir kaka, bet tā vienkārši padomājot par Lancia, man liekas, ka tai ritošā ir kaka. Katrā ziņā Alfai točna tā ir kaka. Es pašlaik ar savu 156 nebraucu, jo uzskatu, ka nav tā mašīna piemērot LV ceļiem. Jāgaida, kamēr aizlāpa bedres, tad arī skatīsies.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
Es pašlaik ar savu 156 nebraucu, jo uzskatu, ka nav tā mašīna piemērot LV ceļiem. Jāgaida, kamēr aizlāpa bedres, tad arī skatīsies.


...tad paziņošu, ka ar Tavu mašīnu tiek braukts Tev nezinot - pagājušo nedēļ ap pusdienslaiku meitene pie stūres Valdemārielas RIMI... klacha  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
MartinsT rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
Vienīgi no biznesa un loģikas viedokļa, es Eiropā atstātu Chrysler, jo tas tomēr ir mazāk vai vairāk visos kontinentos zinām zīmols. Lancia pašlaik kaut ko nozīmē tikai Dienvidu Eiropā. Ceru, ka Fiat spēs to mainīt.


pat 5-gadīgs bērns zin, ka chrysler salons ir kaka. tie kas nepirka chrysler šī iemesla dēļ varbūt uz lancia paskatīsies....jo chrysler ieliekot glaunu salonu un tv reklāmā to pasakot - neviens tam tak neticēs


 Razz  Razz  Razz ir, ir kaka, bet tā vienkārši padomājot par Lancia, man liekas, ka tai ritošā ir kaka. Katrā ziņā Alfai točna tā ir kaka. Es pašlaik ar savu 156 nebraucu, jo uzskatu, ka nav tā mašīna piemērot LV ceļiem. Jāgaida, kamēr aizlāpa bedres, tad arī skatīsies.


nezinu kā ar citām lanciam,bet thesim tā piekare ir :pegazins:  unikāla tikai thesim un cenas.... .par birsšanu neko nezinu. Laughing


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
Es pašlaik ar savu 156 nebraucu, jo uzskatu, ka nav tā mašīna piemērot LV ceļiem. Jāgaida, kamēr aizlāpa bedres, tad arī skatīsies.


...tad paziņošu, ka ar Tavu mašīnu tiek braukts Tev nezinot - pagājušo nedēļ ap pusdienslaiku meitene pie stūres Valdemārielas RIMI... klacha  aiwa


Šitai drīkst! Tas tikai uz vienu dienu un kamēr viņas mašīna servisā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
ralfins rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
Es pašlaik ar savu 156 nebraucu, jo uzskatu, ka nav tā mašīna piemērot LV ceļiem. Jāgaida, kamēr aizlāpa bedres, tad arī skatīsies.


...tad paziņošu, ka ar Tavu mašīnu tiek braukts Tev nezinot - pagājušo nedēļ ap pusdienslaiku meitene pie stūres Valdemārielas RIMI... klacha  aiwa


Šitai drīkst! Tas tikai uz vienu dienu un kamēr viņas mašīna servisā.


 :pārsteigums:


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
ralfins rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
Es pašlaik ar savu 156 nebraucu, jo uzskatu, ka nav tā mašīna piemērot LV ceļiem. Jāgaida, kamēr aizlāpa bedres, tad arī skatīsies.


...tad paziņošu, ka ar Tavu mašīnu tiek braukts Tev nezinot - pagājušo nedēļ ap pusdienslaiku meitene pie stūres Valdemārielas RIMI... klacha  aiwa


Šitai drīkst! Tas tikai uz vienu dienu un kamēr viņas mašīna servisā.


 :pārsteigums:


Tu arī gribi? gejs Ah Tu mazais razbainiek!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
viņam katru dienu mašīna servisā, nu ok vismaz pie servisa  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
servisaa katru dienu ir arbam un elbee! Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
vilsons rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
ralfins rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
Es pašlaik ar savu 156 nebraucu, jo uzskatu, ka nav tā mašīna piemērot LV ceļiem. Jāgaida, kamēr aizlāpa bedres, tad arī skatīsies.


...tad paziņošu, ka ar Tavu mašīnu tiek braukts Tev nezinot - pagājušo nedēļ ap pusdienslaiku meitene pie stūres Valdemārielas RIMI... klacha  aiwa


Šitai drīkst! Tas tikai uz vienu dienu un kamēr viņas mašīna servisā.


 :pārsteigums:


Tu arī gribi? gejs Ah Tu mazais razbainiek!


 naac


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Laba ziņa! Laikam tomēr nebūs Lancias uz Chrysler 200c/Sebring bāzes.

LEFTLINE rakstīja:
By Ronan Glon Friday, Aug 19th, 2011 @ 4:32 pm


While Lancia unveiled three badge-engineered Chryslers at last March’s Geneva Motor Show, the Italian brand has now reneged on plans for its smallest – and potentially most controversial – model.

All three were badge-engineered Chrysler models that were developed to fill gaping holes in Lancia’s lineup: The Flavia was a rebadged 200 and was shown as both a four-door sedan and a convertible, the Thema was a rebadged 300C and the Grand Voyager needs no explanation since it shares its name with the North American Dodge.

The three cars looked production-ready, but Fiat-owned Lancia made it a point to call the Flavia a concept.

While the last two will see the light of day in the near future, rumor has it that Lancia has cancelled the Flavia on account that it wouldn’t be profitable enough.  The 200 is an evolution of the Chrysler Sebring, a model that was never been popular among European consumers, and putting a Lancia badge on it would not change anything, critics argued.

Flavia is a storied nameplate in Lancia’s history and the plans to reuse it have only been delayed.

The next-generation of the Chrysler 200 will come out in 2013 and spawn a Lancia-badged version that will instead be developed and penned in Italy in order to better appeal to European consumers.

On one hand, the delay ensures that the Flavia will fit in with the rest of Lancia’s lineup and gives the car a better-than-evens odd at being profitable.  On the other hand, it means that Lancia will have to wait a little longer to offer a mid-size sedan, something they have not had since they phased out the Lybra and that they desperately need if they want to be a serious contender on the European market.


http://www.leftlanenews.com/lancia-planning-to-cancel-chrysler-200-based-sedan.html

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vecā dziesma jaunās skaņās :ralfins_klape_ezeli:
http://www.boot.lv/auto/lancia-prezente-tris-jaunus-uz-chrysler-bazetus-modelus/


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
manuprat, ta ir njirgasanas par Lancia... itka ta butu kaut kada prostituata, ko uzspraust uz katra suda, kas pagadas pa celjammm...  Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database