Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 68 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5 ... 66, 67, 68  Nākošais
Giulia
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  




_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vienkārši, Serdžio vairs neviens netic aiwa "Harald, karoč, man neviens vairs netic. Davai pastāsti tagad Tu kādu huiņu, kā kosmosa kuģi vago Lielo teātri."


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
BMW plano visus savus RWD modelus, no 3er lidz 7er,  razot uz vienas 35up platformas. Domaju, ka ldzigi plano darit ari Fiat, uz vienas platformas stancet visus RWD Alfas, Maserati, Dodge, Chrysler modelus. Veltit tik daudz pulu un naudas vienai Giulia (ka tas bija 159 gadijuma) nebutu ipasi veiksmigi, tapec mna skiet ticama daudzo RWD modelu koncepcija. Ipasi, ja galvenais tirgus tiek planots Amerika. Eiropas 2l dizelu fwd hecbeku tirgus ir tik piesatinats, ka taja Alfai nav ko darit.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Domaju, ka ldzigi plano darit ari Fiat, uz vienas platformas stancet visus RWD Alfas, Maserati, Dodge, Chrysler modelus


...beidzot uz maseru īpašniekiem varēs rādīt ar pirkstu un teikt, ka šamie brauc ar sūda dodžu par lielu naudu... aiwa


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
elbee rakstīja:
Domaju, ka ldzigi plano darit ari Fiat, uz vienas platformas stancet visus RWD Alfas, Maserati, Dodge, Chrysler modelus


...beidzot uz maseru īpašniekiem varēs rādīt ar pirkstu un teikt, ka šamie brauc ar sūda dodžu par lielu naudu... aiwa


Tagad neviens nerada, ka vini brauc ar suda amerikanu V6. Vai uz Cherokee ipasniekiem, ka tie brauc ar suda eiropas hecbeku.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
ralfins rakstīja:
elbee rakstīja:
Domaju, ka ldzigi plano darit ari Fiat, uz vienas platformas stancet visus RWD Alfas, Maserati, Dodge, Chrysler modelus


...beidzot uz maseru īpašniekiem varēs rādīt ar pirkstu un teikt, ka šamie brauc ar sūda dodžu par lielu naudu... aiwa


Tagad neviens nerada, ka vini brauc ar suda amerikanu V6. Vai uz Cherokee ipasniekiem, ka tie brauc ar suda eiropas hecbeku.


...kāpēc domā ka nerāda, nav jau vienkārši uz ko rādīt, un iespējams, ka tieši šī iemesla dēļ nav uz ko rādīt... hmm


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
visi visiem rāda ar pirkstu Smile
alfa būvēta uz ghibli paltformas
ghibli uz chrysler platformas
chryslers uz Mercedes E platformas SmileSmile

rezultātā jaunā alfa ir vismaz 15 gadīgs mercedes tikai smukāks SmileSmileSmile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
visi visiem rāda ar pirkstu Smile
alfa būvēta uz ghibli paltformas
ghibli uz chrysler platformas
chryslers uz Mercedes E platformas SmileSmile

rezultātā jaunā alfa ir vismaz 15 gadīgs mercedes tikai smukāks SmileSmileSmile


Vēl un vēlreiz: "platforma" nenozīmē uzkrāmēt citu bundžu Mercedes (Opel Vectra/Ford Mondeo utt.) apakšai. Līdz ar to teikt, ka jaunās Alfas ir 15 gadīgi mersedesi, ir tas pats, kas teikt, ka mēs ar tevi esam dvīņubrāļi, jo tev arī kājās ir Levi's džinsi.
Es neapstrīdu loģiku un matemātiku, ko elbee postulē. 99%, ka tā arī varētu būt. Es apstrīdu runas par Giulia 15. gada beigās kā tādas, kamēr pat koncepta nav. Un nevienam taču nav jāatgādina, cik bieži makaroņņiki pēdējo gadu laikā ir publiski izziņojuši slavenos plānus par jaunajām automašīnām, to ražošanas sākumiem, platformām, utt. un cik un kas no tā visa ir piepildījies.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Citāts:
Alfa Romeo plans to introduce new high-performance engines, including a range-topping V-6, in a bid to reconnect the brand to its sporty heritage.


http://europe.autonews.com/article/20141217/ANE/141219897/alfa-romeo-readies-high-performance-engines

Un Giulia nebus liela dizela, tikai 2.2l 4 cilindru dazadas versijas... Varbut ari pareizi, nahren vajag tos lielos dizelus, rij tik degvielu un smird, jegas nekadas shura

Citāts:
Alfa is also working with Fiat Chrysler’s subsidiary, VM Motori, on a new version of the 3.0-liter V-6 diesel unit currently offered on some Jeep and Maserati models. The top Alfa version will have its output increased to 340 hp from 275 hp. A 275-hp unit will also be offered.

There are no plans to offer the V-6 diesel in the midsize sedan. It will be offered only in awd applications on a new Alfa large sedan and a new midsize SUV.



_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Zeel, jo tas rudolfa v6 izstradajums, kas ielikts mazerii skan labi un pec specifikacij izskatas, ka labi braucas ar.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
cerams, ka ar logo mainu, mainisies un auto. Protams uz labako pusi. Pec informacijas sobrid, Gulia'i jabut loti labam aparatam. Es kaut ka parliecinats, ka ta ari bus. Galvenais jautajums ir cena. Cik es sapratu, Gulia bus nocenota par ~10% zemak, neka Maserati Ghibli. Ja ta ari bus, tad man ir lielas saubas par Afa Romeo trazosanas apjomu palielinasanu. Jo tomer C klases auto (Gulia bus C klases, vai ne?) pa 50-60K eiro ir diezgan eksluzivs produkts.


Turpinasim te. Audi A5, Volvo S60, BMW 3er un C klases MB ar maziem dizeliem un bez ipasam izvirtibam visi sakas ar ~35k eur. Mazliet paspelejoties ar dzineju izveli un opciju katalogu vini visi diez gan atri sasniedz 50k euro, BMW un Mersis pie 50k sak tik ta pa istam ieskrieties emo

Peugeot 508, Passat, Accord, Avensis, Citroen C5 sakas ar ~20k eur, korejiesu razojumus nemaz nepieminu.

159 bija Eiropas tirgums buveta Passat grupas masina par BMW grupas cenu laika, kad Eiropa plosijas finansu krize. Launak vispar nevar but. Giulia pec ta ko mes zinam tagad, Maserati RWD platforma, Ferrari izstradati V6 dzineji, diez gan drosi ir BMW un MB grupa. Es domaju, ka cena ari bus 35+ par bazes 2l dizeli. Alfai butu jaaizpilda nisa zem Maserati nevis jakonkure ar to. V6 Q4 modeli drosvien maksas 60k euro, bet 335xd bmw un C400 4Motion ari ir 60+. C63 un M3 ir 80k euro.

Un Italija nav iespejams razot letu produktu, tapec Marchioenm nav variantu. Ja jarazo Italija, tam jabut kaut kam ekskluzivam, smalkam, skaistam, atram...


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
svarīgi, lai cenas kristu pietiekami strauji. Ja 5 gadīgas varēs dabūt zem 10Keur, tad viss būs kārtībā  super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
galvenais, lai nesanāk kā ar 166 - ļoti labs pirkums ir lietota , bet kur lai viņu ņem, ja neviens jaunas nepērk Smile

ja man būs jāizvēlas Alfa Giulia vai Ghibli par 10 % dārgāk, es izvēlētos Ghibli, bet viņu jaunu bazes izpildījumā var par 55 nopirkt


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
20/35 ne tuvu nav 10% Wink


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
BMW un Audi cenas tomer no 30k eiro. MB C klase nedaudz augstak, pie 35k eiro. Un piekrit, ka ja izveleties normalu dzineju, salonu, opcijas, tad cena tam jau bus ap 50k eiro. Bet vai daudzi nem sadas masinas tik bagatas komplektacijas?
Man liekas (liekas, jo statistikas uz rokas man tomer nav:) ) , ka vairakums no tiem visiem BMW 3-er, Audi A4, MB C - masinas diezgan vaja komplektacija. Un tiesi sadas masinas razotajiem dod pamat apjomus.
Es turu ikskus, lai Alfas cenas politika butu atbilstosa. Jo diemzel rets kads maksas par Alfu vairak neka par BMW/Audi . Diemzel.

Un vel, kas mani satrauc - vai Gulia bus pietekami moderna nevis sogad, bet teiksim nakamgad? Jo nav jau ilgi gaidit pavisam jaunus A4 un 3-er ser. Tatad Gulia jabut advancetakai par to pasu Ghibli, lai nakotne konkuret ar vaciesiem.


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 68 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5 ... 66, 67, 68  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database