Atbildēt pie šī temata 63 lapa no 68 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 66, 67, 68  Nākošais
Giulia
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
elbee rakstīja:
Ka jus vispar zinat, ka ir neitralaja? Nokritas dzineja apgriezieni? Varbut tas ir vienkarsi augstaks parnesums? Man braucot ar 159 automatu nekad nav bijusi sajuta, ka karba butu neitralaja... Varbut Giulia karba tiesam liek neitralaja, bet par 159 neticu.

kad pie 120 km/h nokrīt uz 900 apgriezieniem, tad toč ir neitrālais Wink nofilmēšu iemetīšu, lai uzkatāmi.


es laikam tava vieta nevis priecātos par šo "fīču",bet brauktu pie tiem kas nodarbojas ar ātrumkārbas remontu! es pat nojaušu kas tev par problēmu,bet labāk brauc pie ātrumkārbu meistariem!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dima.a rakstīja:

es laikam tava vieta nevis priecātos par šo "fīču",bet brauktu pie tiem kas nodarbojas ar ātrumkārbas remontu! es pat nojaušu kas tev par problēmu,bet labāk brauc pie ātrumkārbu meistariem!!


hmmm... nebiju iedomājies, ka tas ir defekts. It kā arī nepriecājos, vnk pieņēmu, ka tā ir standarta automāta kārbas darbība  Embarassed šis man 1.tomāts manā lietošanā. Itkā nekādi citi darbības traucējumi nav novēroti. Un paldies par norādi, ņemšu vērā  Wink  Rolling Eyes kārbas apkope man bija jau šogad paredzēta saskaņā ar noskrējienu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
dima.a rakstīja:

es laikam tava vieta nevis priecātos par šo "fīču",bet brauktu pie tiem kas nodarbojas ar ātrumkārbas remontu! es pat nojaušu kas tev par problēmu,bet labāk brauc pie ātrumkārbu meistariem!!


hmmm... nebiju iedomājies, ka tas ir defekts. It kā arī nepriecājos, vnk pieņēmu, ka tā ir standarta automāta kārbas darbība  Embarassed šis man 1.tomāts manā lietošanā. Itkā nekādi citi darbības traucējumi nav novēroti. Un paldies par norādi, ņemšu vērā  Wink  Rolling Eyes kārbas apkope man bija jau šogad paredzēta saskaņā ar noskrējienu.


ja nu kas, labi speciālisti ir Ģertrūdes ielā 111 tel.numurs 29485790

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dima.a rakstīja:

ja nu kas, labi speciālisti ir Ģertrūdes ielā 111 tel.numurs 29485790

lasi manas domas. nepaspēju PM uzrakstīt pat.  super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man 159 automāts pārslēdz uz N divos gadījumos:
- braucot ar aukstu motoru / kārbu pirmo (vai divus) kilometrus, atlaižot gāzi;
- un pirms luksofora, kad ātrums jau zem 10-20 km/h, tad pārstāj bremzēt ar motoru.

Siltam motoram braucot >20 km/h tādas parādības nav - auto bremzē ar motoru.



Pēdējoreiz rediģējis Lauvenc Wed Nov 29, 2017 9:31 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dima.a rakstīja:
zeenjaa rakstīja:
elbee rakstīja:
Ka jus vispar zinat, ka ir neitralaja? Nokritas dzineja apgriezieni? Varbut tas ir vienkarsi augstaks parnesums? Man braucot ar 159 automatu nekad nav bijusi sajuta, ka karba butu neitralaja... Varbut Giulia karba tiesam liek neitralaja, bet par 159 neticu.

kad pie 120 km/h nokrīt uz 900 apgriezieniem, tad toč ir neitrālais Wink nofilmēšu iemetīšu, lai uzkatāmi.


es laikam tava vieta nevis priecātos par šo "fīču",bet brauktu pie tiem kas nodarbojas ar ātrumkārbas remontu! es pat nojaušu kas tev par problēmu,bet labāk brauc pie ātrumkārbu meistariem!!


Dima, pastāsti savas aizdomas par to, kas varētu būt pie vainas. Tādu intrigu savērpi tagad.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Salvadors rakstīja:
dima.a rakstīja:
zeenjaa rakstīja:
elbee rakstīja:
Ka jus vispar zinat, ka ir neitralaja? Nokritas dzineja apgriezieni? Varbut tas ir vienkarsi augstaks parnesums? Man braucot ar 159 automatu nekad nav bijusi sajuta, ka karba butu neitralaja... Varbut Giulia karba tiesam liek neitralaja, bet par 159 neticu.

kad pie 120 km/h nokrīt uz 900 apgriezieniem, tad toč ir neitrālais Wink nofilmēšu iemetīšu, lai uzkatāmi.


es laikam tava vieta nevis priecātos par šo "fīču",bet brauktu pie tiem kas nodarbojas ar ātrumkārbas remontu! es pat nojaušu kas tev par problēmu,bet labāk brauc pie ātrumkārbu meistariem!!


Dima, pastāsti savas aizdomas par to, kas varētu būt pie vainas. Tādu intrigu savērpi tagad.


Es domāju hidrauliskais transformators netur spiedienu un izmet it kā neitralajā.iespējams,ja paveiksies,jāņem nost kārba un viņš jātais,nejaucot arā ātrumkārbu,bet var nepaveikties un kārba būs arī jāremonte,jo hidrotransformators dod eļļas spiedienu visai kārbai!
P.S. Bet tas ir tikai manas domas!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
https://www.usatoday.com/story/money/cars/2017/11/28/motor-trends-car-year-sexy-italian-beast/900398001/

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
atgriežoties pie kārbas - VAG DSG ir līdzīga fīča, saucas "coasting". Vismaz pēc apraksta spriežot.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Aw yisss:
https://www.facebook.com/Assetto.Corsa/posts/2236470239712615

p.s. Šajā spēlē ir pieejama arī Biķernieku trase. Varēs ar Giulia QV pa Biķerniekiem gāzt kā Gvido Very Happy



Pēdējoreiz rediģējis j.k. Tue Dec 19, 2017 1:26 am; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Aw yisss:
https://www.facebook.com/Assetto.Corsa/posts/2236470239712615

p.s. Šajā spēlē ir pieejama arī Biķernieku trase. Varēs ar Giulia QV pa Biķerniekiem gāzt kā Gvido Very Happy


mle, ka negribas windowsu instalet  Evil or Very Mad


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:

mle, ka negribas windowsu instalet  Evil or Very Mad


jāpērk xbox  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kurbel rakstīja:
elbee rakstīja:

mle, ka negribas windowsu instalet  Evil or Very Mad


jāpērk xbox  Razz

Nopērk par mazu naudu PC un uzliek win 7. darīts. viss lēti. Var trenēties katru vakaru Very Happy


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
kurbel rakstīja:
elbee rakstīja:

mle, ka negribas windowsu instalet  Evil or Very Mad


jāpērk xbox  Razz

Nopērk par mazu naudu PC un uzliek win 7. darīts. viss lēti. Var trenēties katru vakaru Very Happy


maznaudas PC pavilks? aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Assetto Corsa iet uz relatīvi veciem dzelžiem. Protams smukāk uz kautkā moderna laist.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 63 lapa no 68 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 66, 67, 68  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database