Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
kas ir domkrats?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs kas ir domkrats? 
Tātad, kas ir normāls domkrats un kur tādu dod ēst? Precīzāk, cik, pie velna, ir normāla domkrata cena!?
Patiesību sakot, man nav ne jausmas. Gluži vienkārši man ir nelāgas aizdomas par rimi, maxima utt domkratiem, ka tāda iegāde beigtos ar to, ka tajā reizē, kad es būtu izmantojis šo agregātu un pabāzis galvu zem mašīnas, īsi pēc krakšķa šī nelietīgā dzelzs štrumenta konstrukcijā mana galva tiktu saplacināta.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
1) ne katrs domkrats der katrai mashiinai
2) kaada maarrutka peec Tev vajadzeetu baazt galvu zem mashiinas, kas staav uz domkrata?
3) es laikam paintereseetos vai Sasham nav kaads originaalais aizmeetaajies pa dazhiem latiem kaut kur kaktaa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
originaalie GTV/Spider domkrati luuzt veelaakais treshaja lietoshanas reizee. varbuut 156 ir taads pats... jebkura gadiijuma zem mashiinas, kas pacelta uz domkrata, baazt galvu vai kadu citu kjermenja sastavdalju stingri aizliegts


labie maksaa simtiem latu, droshvien pie palaidnieka var nopirkt

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vislabākais variants pabāzt galvu (un netikai) zem mašīnas ir garāža ar bedri. Zin baigi ērti tas ir. super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
originaalie GTV/Spider domkrati luuzt veelaakais treshaja lietoshanas reizee. varbuut 156 ir taads pats... jebkura gadiijuma zem mashiinas, kas pacelta uz domkrata, baazt galvu vai kadu citu kjermenja sastavdalju stingri aizliegts


labie maksaa simtiem latu, droshvien pie palaidnieka var nopirkt

par simtiem latu pie manis nopērkamie domkrati būs paredzēti jau auto apgāšanai... shura


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
he he. nē, vispār jau gan neko bāzt un pats bāzties zem mašīnas es nebiju domājis. tas bija kā dramatiskais piemērs. tomēr jāpieilst, ka tāpat negribas, lai, kaut vai tāpat bez gaļas apakšā, kaut kas kristu un gāztos utt. šo sestdien viena riepa atņirdzās un, protams, ka man nebija ne atslēgas, ne domkrata. brīnumainā kārtā uuber-normāls rezerves ritenis.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lai nekas nenogaztos pilniigi uz zemes, noņemor ratu tas vienmeer ir līdz pusei jāpabāz zem mašīnas.  Exclamation

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja ir tā, ka gribās kautko vairāk par skatienu pabāzt zem mašīnas, atdauzīt pieēdušos riteņa disku, vai izvekt kādu citu darbību, tad bez bluķīša vai piem. keramzīta bloka + dēlīša tur klāt neiet. btw riteni mainot kāds drošinājums arī nenāks par skādi Wink      

Biju palīdis alfai apakšā vienudien skatīties kāpēc tā parodija par aizsargpannu kaukur strīķējas. uzbūvēju tādu estakādi, kur ar fūri varētu bez bailēm braukt virsū, uzbraucu, bet apakšā līst tik un tā pārāk omulīgi nebija Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tikko patribelierēju kollegas.
Mums te tāc 3-tonnīgs domkrac, the hidrauliskais bez atlaidēm saietu uz kādiem Ls 35... (kluba biedriem atlaides)
Varbūt dārgi, bet viņu ražojumus izmanto profi..
Tāda vienkārša skrūvējamā mūsu piedāvājumā nau...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zinu, ka nevietaa, bet atcereejos jautru stastinju no savas autobrauceeja dziives Wink

laika, kad veel braucu ar Alfa 33, gadiijaas viena auksta ziemas diena dabuut miiksto, diski bija blekjinieki, kuriem centrs bija drusku tads pashaurs, ar skruuveem vareeja pievilkt vietaa, un tad taa lieta tureejaas "namertva".

aaraa -25. ritenis miiksts, es uzvalkaa, skruuves aaraa, mashiina uz domkrata, bet ritenis nost nenaak ne pa kam. peec stundas darboshanaas ar wd40, kuvaldu, stieni un citiem argumentiem tiek pienjemts leemums, mashiinu nolist ta lai ritenjis kjer zemi un drusku pabrakt, lai atlaizhaas. saciits, dariits. gaaze, sajuugs, BABABABAH, ritenis aizripoja pa ielu, mashiina nokrita zemee. bet nu nekas. ar chomu aiz arkas paceelam, rezerves riteni virsuu un uz riepuservisu prom Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja ir slikta pieredze ar OE alfas domkratiem, tad var ņemt kada cita razotaja - piem.Audi. Mans kritērijs būtu. lai domkrats ir viegls un izturīgs. Jo galu galā tas tak visu laiku javadā līdz  Smile Arī oriģīnālo "treščotku" kam tāda paredzēta - iesaku nomainīt ar dargaku bet kvalitatīvaku atbilstošu atslēgu/muciņu.


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
zinu, ka nevietaa, bet atcereejos jautru stastinju no savas autobrauceeja dziives Wink

laika, kad veel braucu ar Alfa 33, gadiijaas viena auksta ziemas diena dabuut miiksto, diski bija blekjinieki, kuriem centrs bija drusku tads pashaurs, ar skruuveem vareeja pievilkt vietaa, un tad taa lieta tureejaas "namertva".

aaraa -25. ritenis miiksts, es uzvalkaa, skruuves aaraa, mashiina uz domkrata, bet ritenis nost nenaak ne pa kam. peec stundas darboshanaas ar wd40, kuvaldu, stieni un citiem argumentiem tiek pienjemts leemums, mashiinu nolist ta lai ritenjis kjer zemi un drusku pabrakt, lai atlaizhaas. saciits, dariits. gaaze, sajuugs, BABABABAH, ritenis aizripoja pa ielu, mashiina nokrita zemee. bet nu nekas. ar chomu aiz arkas paceelam, rezerves riteni virsuu un uz riepuservisu prom Mr. Green


tai metodei nav ne vainas, tikai skrūves vajag atstāt ieskrūvētas Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
No ilggadējās pieredzes - šāda veida tūlis ir visērtākais un vislabāk paslēpjams jau tā nelielajā bagāžniekā. Nāk 80.-90. gadu japāņos. Domājams, ka par nelielām naudiņām iegādājams dajebkurā šrotā. Savukārt garāžas darbiem, kur ciets grīdas segums, labs būtu šāds - hidrauliskais.  Taču galīgi nepiemērots un neērts vadāšanai bagāžniekā. Domājams, ka var pirkt arī lētos variantus Maksimās. Uz galvas gluži neuzkritīs, atšķirība starp dārgajiem un lētajiem modeļiem ir tajā, cik ilgā laikā sāks laist garām eļļu manžetes. Dažādus vienkājainus domkratus, ar kādām aprīko vācu automašīnas es neesmu atradis par labiem esam - tos var ievietot tikai zem sliekšņa, kuru tādā veidā parasti izdodas ja ne ielocīt, tad vismaz pabojāt krāsu, kas pēc tam turpinās jau rūsas veidā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
+/- normāls hidrauliskais domkrats lietošanai mājas apstākļos. Pirkts hvz kur par desmit-padsmit latiem



Tomēr, ja gribas līst zem auto - vajadzēs bluķīti. Ideāli ir ar 2 riteņiem uzbraukt uz augstas apmalītes - tas gadījumos, ja izpētes objekts nav saistīts ar riteņiem.

NOBLOĢĒT RITEŅUS IS A MUST!


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Aivars rakstīja:
No ilggadējās pieredzes - šāda veida tūlis ir visērtākais un vislabāk paslēpjams jau tā nelielajā bagāžniekā. Nāk 80.-90. gadu japāņos. Domājams, ka par nelielām naudiņām iegādājams dajebkurā šrotā.


156 orgjinaalais ir ljoti liidziigs. nopeerkot auto rezerves ritenis ar domkratu un pricendaaljiem nebija ne reizi lietots, domratu un atsleegu ieproveeju - viss ok, pagaidaam nekas neluuzt; tfutfutfu Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database