Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
156 2.5 V6 98.g
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 156 2.5 V6 98.g 
Saprotu gan, ka kamēr Prusaks te dempingo un Alfa kluba spice viņam piepalīdz, man cerības pārdot mazas, Very Happy  bet tomēr... labas 156 V6 apkārt nemētājas un man nekas nedeg. Tātad:
Latvijā kopš 11/2005
Kas mainīts/ieguldīts:
- termostats
- degvielas sūknis
- lambda
- sveces
- zobsiksna un elektropiedziņu siksna (pirms 10K km)
- bremžu kluči visi
- bremžu diski priekšējie
- priekšējie plaukti
- garenstieņu bukses
- rocenes troses
- un leģendārais gaisa mērītājs

Nebija plānots pārdot, tāpēc viss taisīts kā sev pēc labākās alfista sirdsapziņas. Very Happy
Cena 5900 EUR
Komplektācijā ir lūka un melni Momo ādas beņķi. Pārējais jau laikam kā visām V6.


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pareizi nav ko dempingot, citādi viss ir lēts un normālām tačkām cenas krīt. Evil or Very Mad  Sanāk labs bizness t.i. nopirkt pa dārgo un pārdot pa lēto. Mad


Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Presto rakstīja:
Pareizi nav ko dempingot, citādi viss ir lēts un normālām tačkām cenas krīt. Evil or Very Mad  Sanāk labs bizness t.i. nopirkt pa dārgo un pārdot pa lēto. Mad


Labi pateica Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar itaalju mashiinaam Latvijaa biznesu neuztaisisi...  Crying or Very sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Ar itaalju mashiinaam Latvijaa biznesu neuztaisisi...  Crying or Very sad


Man domāt, ka Presto biznesu domāja pēdiņās.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Savukaart es domaaju bez peedinjaam. Ja gribas to mashiinu paardot, tad paskatamies tirguu aktuaalaas cenas plusmiinus analogiskai komplektaacijai, nolaizham 100 EUR un liekam sludinaajumu. Paardodam pirmajam, kas piezvana par tik EUR, cik vinsh sola. Jo naakamaa zvaniitaaja var arii nebuut Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Savukaart es domaaju bez peedinjaam. Ja gribas to mashiinu paardot, tad paskatamies tirguu aktuaalaas cenas plusmiinus analogiskai komplektaacijai, nolaizham 100 EUR un liekam sludinaajumu. Paardodam pirmajam, kas piezvana par tik EUR, cik vinsh sola. Jo naakamaa zvaniitaaja var arii nebuut Very Happy


tas attiecas uz jebkuru auto. cik peedeejaa laikaa pazinju lokaa dziredeets par auto tirgoshanau, nevar pardot neko un ne par cik. tikko chalis taadu tautaa iemiiljotu auto kaa e36 bmw, mashiina kopta, laba, smuka, netuuneeta, laba gada, peec 2 meeneshu tirgoshanas atdeva par pusvelti kaukaadiem paarpirceejiem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tirgus beidzot ir pārsātināts Wink


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Tirgus beidzot ir pārsātināts Wink


ko nevareetu teikt par Alfa 156 un 147. man shkjiet, ka pieprasiijums peec labi apriikotaam un koptaam mashiinam ar vien palielinaas. vismaz man regulaari luudz padomus Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man gan šķiet, ka vieglā mašīna nav tā lieta, kuru pērk, lai nopelnītu, līdz ar to visi depmpingi, ne-dempingi un visas pārējās lietas tirdzniecības sakarā ir visai nelietderīgi apspriest. Ir tikai jautājumi:
1) vai mašīna atbilst manām vajadzībām (piemēram - vai tur var ērti ielikt ratus / vai ar to veiksmīgi var medīt zaķus);
2) vai es to varu atļauties.

Visi pārējie faktori ir tīrie dzīves sīkumi...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
smic rakstīja:
Tirgus beidzot ir pārsātināts Wink


ko nevareetu teikt par Alfa 156 un 147. man shkjiet, ka pieprasiijums peec labi apriikotaam un koptaam mashiinam ar vien palielinaas. vismaz man regulaari luudz padomus Wink


Starp citu - man šķiet, ka tā interese ir vairāk sportiska, ne reāla Wink Ir bijis ne viens vien interesents, kas par cenu nemaz nav runājis - vienkārši paskatās, izbrauc, pasaka, ka mašīna laba un ar to arī stāsts beidzas. Cik nu dzirdēts no auto tirgoņiem, šādi cilvēciņi mašīnas vairumā iepērk pavasarī tuvojošās piknika sezonas dēļ, cik patiesības - nezinu...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Saliku sludinājumos pa 5200 EUR. Ja nu kādam interesē vai kā. Sīkumus skat. topica augšā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.autonews.lv/placis/460

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
puremorning rakstīja:
Saliku sludinājumos pa 5200 EUR. Ja nu kādam interesē vai kā. Sīkumus skat. topica augšā.


Tu taču teici ka nedeg Question  Jāpiekrīt vien būs Arbam, ka AR kopta nekopta, deg vai nedeg, bet līdz pārdošnai nokrīt cenā par 30% Cool


Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu "nedeg" ir stiepjams jēdziens. Wink
Negribu, lai auto uz ziemu jāliek garāžā. Labāk lai kāds lieto. Ja jau nolemts pārdot, tad jāpārdod. Tāpat jau tas, kurš tādu mašīnu grib pirkt, nopērkot manējo būs vinnētājs, jo varēs baudīt ieguldījumu augļus.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database