Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Sliktaka masina, ar ko esmu braucis
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
offtopic
Nav kādam kāds žigulis pieejams, esmu pilnīgi aizmirsis kāds viņš bija , tajā laikā likās normāls braucamais


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 - bet taa ir tochnaa sliktaaka. Smile
Zhigulics un GAZi ir "inomarkas" salidzinajumaa ar to.

Kas vel iztekti nepatika - A80 (un A80B4 arii). It ka ertaa (un baigi populara - visi teiktu - beidzot nopircis normalo auto Smile ) un ar smuko ergonomisko interjeru. Bet stures iekarta ir tizla sakot no pie stures rata tuvu esoshajiem parsledzejiem un beidzot pie rejkas, kas ne tikai neatnak no maleja stavoklja - bet mashinai arii ir tendence uz to tiekties pagriezienaa.

Vel bija vilshanas no 2.8 Lancia Themas (vienlakus salidzinot to ar mereni nojaatu 2.5 Mondeo).  Mondeo bija labaks.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man laikam lielākā vilšanās bija Fiat Grande Punto sport. Biju gaidījis jaudīgu, atsaucīgu dīzeli, ar gandrīz vai Alfas vadāmību. Bet īstenībā nebija ne jaudīgs, ne arī īpaši sportisks, vadāmība vispār pēēē.


_________________
Ex 156 2.0TS Selespeed
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vispār tāda gana depresīva diskusija panesusies. Šķiet, ka visiem viss ir bijis slikti...
Vai tikai nevajadzētu otru topiku – teiksim mašīna (alfa/nealfa), kas patīkami pārsteidza.
Citādi liekas, ka vainu gadās nojāti eksemplāri, vai tiešām 90% uz ielas pārvietojas briesmīgās mašīnās.
Kaut kā biju domājis, ka nav tik slikti...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es teiktu kādi 85 % toc ir briesmīgas! Wink


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaspars D rakstīja:
Vispār tāda gana depresīva diskusija panesusies. Šķiet, ka visiem viss ir bijis slikti...
Vai tikai nevajadzētu otru topiku – teiksim mašīna (alfa/nealfa), kas patīkami pārsteidza.
Citādi liekas, ka vainu gadās nojāti eksemplāri, vai tiešām 90% uz ielas pārvietojas briesmīgās mašīnās.
Kaut kā biju domājis, ka nav tik slikti...


Nu piemeram
Fiesta gan Mk1 gan Mk3  man patika pat 1.0 un 1.1 izpildijumaa.
33shas alfas patika.
Vecie 4x4 patika un patik joprojam.  Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es ilgi domaaju un nevareeju izdomaat, kura no manaam automashiinaam vai ar kuru es buutu braucis skjita tragjiska, neerta u.t.t. katraa laikaa katrs auto skjita adekvaats tam laikam (clumsy sentences). vieniigi bikjerniekos, kad ar elbee pleesaam jauno GL mersi, skjita, ka nav atsauksmes uz stuures no celja - taads liels, liels diivaans ar stuuri, bet komfortabls gan, maita!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
es ilgi domaaju un nevareeju izdomaat, kura no manaam automashiinaam vai ar kuru es buutu braucis skjita tragjiska, neerta u.t.t.


pašreizējā?  emo  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tev darbs ostaa garanteets aka slesera runa par kraaniem Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nesaprotu kāpēc tika ražotas Seat Cordoba sedani negāja, plīsa utt un 1.6 priekšpiedziņas Impreza ir vispār nesaprotama...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
alfa romeo spider ir drausmigi nesmuks, nekvalitativs starp gejiem iecienits auto.


Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
taa laikam buutu atsauce par subaru tekstu palaidnieka izpildiijumaa Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
offtopic
Nav kādam kāds žigulis pieejams, esmu pilnīgi aizmirsis kāds viņš bija , tajā laikā likās normāls braucamais


Ar 1,86m augumu praktiski nereāli pabāzt kājas zem stūres - jāsēž kā grūtniecei. Braucot sajūtas ka tu peldi pa ceļu.

Par sliktāko auto - neko šausmīgāku par LADA KALINA nevaru atminēties. Nāčās pārdzīt jaunu no autosalona līdz Skultei. Bija arī daži plusi - uz šosejas sasniedzu maksimālos, kritiskos 145 km/h un krāmēju garām Landkruizeram, veči no džipa pa sānu logu gandrīz izkrita,nevarēja saprast kas tā par miskasti lido garām un tajā pat momentā pretī brauca CP ekipāža ar radaru, kuri laikam nenoticēja savam radara mērījumam. Otrs pluss - vari neslēgt ciet.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
asnaats rakstīja:
alfa romeo spider ir drausmigi nesmuks, nekvalitativs starp gejiem iecienits auto.


...ev, Shīri, tas nebūs tavs personīgais rekords - atraut banu trīs komentos... ahahahahahaaa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
asnaats rakstīja:
alfa romeo spider ir drausmigi nesmuks, nekvalitativs starp gejiem iecienits auto.

karatavas is back  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database