Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6
Sliktaka masina, ar ko esmu braucis
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
Kaada starpiiba - ja 4ais artums gan tai gan otrai ir taisns?


tas tāpat kā spooorta filtrs dod klāt vismaz 30Zs, ja iekapā 0.7, tad 50Zs  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
bija braukts ar 4-5 dazhadiem moskvichiem (muusu ielas tiinju "cruising car" 90aijos bija vissadi 412 un 2140)
Gan ar parastaam laagam, gan ar kabluka, gan ar vienu 21406... Neglabjama "vadamiiba"...   Smile
Doma ka cietaaki amishi tur ipashi lidzes?

Kaada starpiiba - ja 4ais artums gan tai gan otrai ir taisns?  Nu ja tikai GAZ karba parsledzas labi un informativi.
neiet runa par 4to bet par parejiem lidz tam  Wink  ja godigi gribu kadreiz atkal nopirkt kaposteveli, man patik labak par ziguli   Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Manam draugam ir ne ipashi vajadzigs.


 Smile

Es pat meginjau tam slimibas lapu dabut bet atteica - tjipa veca parauga neEIROtehpase jamaina  Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
Manam draugam ir ne ipashi vajadzigs.


 Smile

Es pat meginjau tam slimibas lapu dabut bet atteica - tjipa veca parauga neEIROtehpase jamaina  Mad
nav steidzami bet cena interese Rolling Eyes  bet pirms tam man ir viena veca alfa janoperk  Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu sākās atmazkas.. :pārsteigums:  Pirms brīža pats minēji, ka moskvičs ir baigā manta. Tad nu esi vīrs un turi vārdu, kaut pret 156 maini.  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
īvele rakstīja:
Un tad es atcerējos - vecais FORD SCORPIO, tas gan bija kas briesmīgs ... vadīt es viņu neiemācījos nekad, mani pārņēma šausmas, ja man teica, ka man ar viņu būs jābrauc, un tā nav mana normālā reakcija uz piedāvājumu braukt!
 Nu vienvārdsakot tas bija liels, nevadāms kuģis, vienreiz uz jūrmalenes iebraucot peļķē šī mašīna apmetās pa 180 grādiem, pēc tam es viņā vairs iekšā nekāpu!

Man bija 6 vai 7 Ford Scorpio pec kartas, ta ir mashina ar fenomenali neprognozejamu vadamibu. Pakalja ir tik viegla, piekare ir tik miksta un sture ir tik neasa, ka uztaisit 180 un pat 360 gradus - nav problema... un pats galvenais ka, pat laicigi noreagejot, savakt sanesto pakalju arkartigi smagi!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
sliktākā man bijusī ir laikam Fiat Tipo. Exterior super, interior sucks. Benkji tizli, neērti. Atceros, durvju slēdzenes bija idiotiski konstruētas. Durvis reizēm ciet nevarēja aizcirst. elektronika graujoša.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TheCAT rakstīja:
īvele rakstīja:
Un tad es atcerējos - vecais FORD SCORPIO, tas gan bija kas briesmīgs ... vadīt es viņu neiemācījos nekad, mani pārņēma šausmas, ja man teica, ka man ar viņu būs jābrauc, un tā nav mana normālā reakcija uz piedāvājumu braukt!
 Nu vienvārdsakot tas bija liels, nevadāms kuģis, vienreiz uz jūrmalenes iebraucot peļķē šī mašīna apmetās pa 180 grādiem, pēc tam es viņā vairs iekšā nekāpu!

Man bija 6 vai 7 Ford Scorpio pec kartas, ta ir mashina ar fenomenali neprognozejamu vadamibu. Pakalja ir tik viegla, piekare ir tik miksta un sture ir tik neasa, ka uztaisit 180 un pat 360 gradus - nav problema... un pats galvenais ka, pat laicigi noreagejot, savakt sanesto pakalju arkartigi smagi!


Esmu pabraucis kādu laiku ar Ford Sierru......Es saprotu par ko ir runa......

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 6 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database