Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4  Nākošais
Labaka masina, ar ko esmu braucis
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Labaka masina, ar ko esmu braucis 
Nu tad pec biedru luguma naac Labaka tada zina, ka braukt ar to bija patikami, ka ta bija tik pat laba un vel labaka ka gaidits, ka ta parsteidza un apbura ar savu labumu.

Man ir japadoma, pamatigi japadoma... loti laba masina man likas CL600 Mersedes, vadas jau lidzigi ka 124, bet tas V12 un vala pimpja adas salona apdare, loti eleganti, ari eksterjers.

no Alfam laikam 156 GTA un 166, ipasi patika brauciens 166 aizmugures sedekli. un, protams, 3l V6 GTV super ari pirmais brauciens ar V6 156 ir palicis atmina, ta viennozimigi bija labaka masina, ar kadu biju uz to bridi braucis. un 75, kad izbraucu pirmaja sniedzina ar vecam, plikam ziemenem yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
oo, nu tad saakam! 5-er biimers - salons labs, dzineejs ceela labi, 156 alfa - ergonomika par kuru var tikai sapnjot, volgo - oversteer kaa jau smagam ar priekshpiedzinju, bet diivaans ar ekstraam!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
subaru impreza jebkada izpildijuma.
subaru forester.
Range rover.
vw passat B6.
Toyota celica Gen5 ar pilnpiedzinju.
alfa 156 un 166 bus kautkur saraksta beigas. pilniba nekam nederigi auto latvijas celjiem un klimatam.


Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vienreizēju vizināšanos nav vērts uzskatīt par kaut ko labu, tāpēc lieku uz alfu 166 3.0


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
166 V6 ja godīgi ļoti pārsteidza ar to, kā tā prāvā govs spēj veikli menevrēt!

Ļoti pārliecinoši un ērti ir E39 Alpine un M5
Vēl savulaik pārsteidza, cik informatīva un veikla var būt parasta divlitru 155, salīdzinājumam "tiešais konkurents" Vento - pilnīgs mēsls, ar neērtiem beņķiem un lētāku un čīkstošāku salonu...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dzintis rakstīja:
vienreizēju vizināšanos nav vērts uzskatīt par kaut ko labu, tāpēc lieku uz alfu 166 3.0

ja par vienreizēju vizināšanos - palaidnieka spiders  - v6+vējš matos+vivladi  yo  yo  yo  yo  yo  yo  yo
ja par ilgstošu lietošanu - Lex is, ne velti paturēju pēc 5 gadu lietošanas, jo neko labāku nevaru iedomāties Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ikdienas lietošanai laikam pilnībā piekritīšu arbam,Lexus is250 ir ideāls auto.tur viss ir lieliski


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Rotax MAX un Murcielago.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ikdienai:
1. dizelja BMX X5... ka man negribetos to teikt, bet tagad ir pagajis pusgads un 30 000 km, kopsh mes esam kopa un es visu laiku mekleju "kur ir podvohs?"
iet, skan, ekonomisks, ietilpigs, ljoti labi turas uz celja... sedet ir erti, augsti, silts, kluss, diezgan jautrs

2. Volvo S80 II paaudze. man pajat pilnigi uz visu, gan uz paterinju (2.5T), gan uz nepareizo priekshpiedzinu, gan uz pilniba neesoshu spooorta jautribu, gan uz nekadu izskatu. Es jutos tik labi, klusi un mierigi taja salona, man tik ljoti patik tas dizains un apdares materiali, ka es aizmirsu pilniba par visiem minusiem.

Priekam:
1. Alfa Romeo 156. Es nekad nebiju braucis ar tik viegli vadamo, tik viegli jutamo, tik skaistu spridzekli. Ja ir sportpaka, ja ir V6 vai vismaz dzivs twinsparks, ja mashina ir LABA STAVOKLI (nevis tada stavokli, kada raksta ipashnieks). tas ir kajfs!

2. khm... nu nebiju es braucis ne ar ko, kas man patika labak. Pretaja gadijuma nebutu pardevis 159 vai 155. gribu pameginat 8C, bet suka... dargs esot  Mad

Mans viedoklis ir smiekligs, jo es tiesham neesmu braucis ar daudzam brinishkigam mashinam.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cadillac Eldorado Cabrio MY 71
Ford Mustang MY 68
GAZ 21, GAZ 13, Gaz 14
Lancia Delta Integrale HF MY 88
Audi Quattro
Audi V8 Quattro
BMW 750 IL M73
MB R129 V12 (manā izpratnē labākais roadsteris ever)
Ford Econoliner Hawk edition (mustang engine)
Jaguar S type 4.2 Superchager
Jaguar XF 4.2 Superchager
RR 4.2 Superchager
Bugatti EB110 - Dream!
Subaru Impreza Boxer Diesel - Viens no labākajiem price performance car.
Mazda CX7 powered by RK 300 HP
Mazda 3 MPS powered by RK 307 HP
Volvo XC 90 4.4
Maserati Ghibli II 2.0 TT
AR 155 Q4 (Arba), 155 (Dace), 155 (red. ex elbe) vienkārši paņem šie auto.
Volvo C70 MK1.
Volvo S90 Long
Volvo BV202E
Opel GT MY2009
Opel Speedster
BMW M6 (bmw 635 csi)
maybach 57 patīk pilnīgi viss reāls ģimenes auto.
Pa detaļai no katra auto un man būtu ideāls auto.



Pēdējoreiz rediģējis 1/2 eksperts Sat May 07, 2011 12:31 am; pavisam rediģēts 3 reizes

_________________
Repair Fiat Examiners since 2008!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
1/2 eksperts: un Audi V8? Zem quattro visi?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
asnaats rakstīja:
subaru impreza jebkada izpildijuma.

man čalim ir subaru bezpreza 4x4 1.6 gāze, pie tam zaļa, tev patiktu...
 Confused  Rolling Eyes


_________________
Friends don't let friends apex early.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man tie favorīti mainās bieži. Pašlaik saraksts ir šāds:

Ikdienas auto

1) Porsche 911 4S, jo ļoti patīk viss šinī mašīnā un, portams, tas ir Porsche un vēl ar to nav problēmu ziemā.

2) Jeep Commander Overland Quadra Drive II ar Mopar sporta piekari, 2 collu liftu, Startech motora paku, bet ne ar Startech body kitu. No manas pieredzes, labākais ekspedīciju auto. Jā, tas var būt lūzt vairāk par Kruzaku, bet 262zs un 580nm, un daudz, daudz komfortablāks salons to atsver ar ļoti lielu pārsvaru.

3) 2008. gada Cadillac STS ar Northstar V8 un manuālo sešrobeni. Vadās ļoti labi, stāv uz ceļa ļoti labi un nav Vācietis - pilna loze!

4) Mercedes-Benz C300 4matic W204 ar tomātu - Smukākais no mazajiem luxauto, salons forš un vēl vecu perdeļu auto, ko vēl vairāk var gribēt.

5) Chrysler 300c SRT8 - 6.1 Hemi, 420 zirgi, maksā lēti un vēl arī izmaksās nav dārgs.

Sporta auto

Lotus Elise - a kas var būt vēl labāks?

Bezceļa auto

Manis paša būvētais Jeep Cherokee XJ, 4.0L High Output un manuālo piecrobeni, 3.5 collu liftu un tiltu bloķiem - jo tam ir labākais bezceļa motors un tas sver tikai 1300kg.

Sarakstā nav nevienas Alfas. Saprotiet mani pareizi, Alfas ir baigi foršas mašīnas un man tās ļoti patīk, bet tā ir nepiemērota mašīna mūsu ceļu apstākļiem. Man afigenna patīk mana 156, bet es to nekad neņemtu, kā savu vienīgo auto un ja es varētu atļauties no ss.lv kataloga auto tikai šinī cenas kategorijā. Bet, ja nu gribas čakarēt nervus un ir līdzekļi, tad jau labāk to darīt dēļ Porsche 911 4S vai kādas citas hanteles dēļ.

Ar 159to ir tas pats. Es trīs nedēļas nobraucu ar 159 SW 1.9 jtdm un man pat nevajadzēja Latvijas ceļus, lai norautu motora plastmasas aizsargu, sačakarētu slieksni un priekšējo pamperi - pa visu spīti gribēju uzbraukt Etnā ar auto. Neticēju, ka nav netūristu ceļu, kas aizved līdz busiņiem, kas ved uz krāteri  aiwa  aiwa  aiwa



Pēdējoreiz rediģējis Cosa Nostra Tue May 10, 2011 9:34 am; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
1/2 eksperts rakstīja:
Cadillac Eldorado Cabrio MY 71
Ford Mustang MY 68
GAZ 21, GAZ 13, Gaz 14
Lancia Delta Integrale HF MY 88
Audi Quattro
Audi V8 Quattro
BMW 750 IL M73
MB R129 V12 (manā izpratnē labākais roadsteris ever)
Ford Econoliner Hawk edition (mustang engine)
Jaguar S type 4.2 Superchager
Jaguar XF 4.2 Superchager
RR 4.2 Superchager
Bugatti EB110 - Dream!
Subaru Impreza Boxer Diesel - Viens no labākajiem price performance car.
Mazda CX7 powered by RK 300 HP
Mazda 3 MPS powered by RK 307 HP
Volvo XC 90 4.4
Maserati Ghibli II 2.0 TT
AR 155 Q4 (Arba), 155 (Dace), 155 (red. ex elbe) vienkārši paņem šie auto.
Volvo C70 MK1.
Volvo S90 Long
Volvo BV202E
Opel GT MY2009
Opel Speedster
BMW M6 (bmw 635 csi)
maybach 57 patīk pilnīgi viss reāls ģimenes auto.
Pa detaļai no katra auto un man būtu ideāls auto.


Interesanti, ka sarakstā ir Volvo S90. Es kādus 5-7 gadus atpakaļ, kā traks meklēju šādu auto, gan ne Long versijā. Neatradu labā stāvoklī. Kaut kā man toreiz arī viņš bija iepaticies.

A kāda Tev ir pieredze ar Mazda CX-7. Es pašlaik itkā biju piefiksējis, ka ir 2,3 versija ar tubīni un manuālo kārbu. Skatoties uz cipariem, likās interesants eksemplārs, bet, kad čomiem ieminējos, ka varētu tādu pirkt, visi saķer galvu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man visnospiedošāko iespaidu ir atstājis Subaru Impreza WRX STI. Vēljoprojām netieku no tiem iespaidiem vaļā shura

Katru reizi pabraucot, tas auto patīk arvien vairāk un vairāk. Nav ne īpaši smuks, ne tuvu ne ērts un kur nu vēl komfortabls. Bet tur ir kaut kāda maģija kas tevi pārņem. Īsts love it or hate it auto.

Otrs, kas atstājis vislabākos iepaidus (neskatoties uz visām problēmām 4 gadu laikā) noteikti ir 156tā Alfa. Gan komforts, gan vadāmība, gan motora atsaucība. Tāpēc esmu pārliecināts, ka agrāk vai vēlāk pie šīs markas noteikti atgriezīšos.

Jāsaka, ka esmu arī patīkami pārsteigts par esošo Audi A4 B6. Tomēr tas lielais dīzelis, savienojumā ar Quattro un S line piekari dara to auto ļoti patīkamu. Jā, viņš ir daudz smagnējāks par Alfu, bet tāpat vadās un brauc lieliski. Es teiktu, ka labāk par e46 330i m pack, kuru domājām pirkt pirms tam.


_________________
Ex 156 2.0TS Selespeed
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database